Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Κυριακή, 12 Μαΐου

ξυρισμα κατω

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59663 από loraki στις 29 Μαρτίου 2010, 1:31μμ

loraki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Zasna@15 Μαρτίου 2010)
Έγραψε:(BAL89@15 Μαρτίου 2010)
Εσενα θα σου αρεσε να εχει αυτος τριχες εκει κατω?
επισεις τρυχες βγαζεται και στα ποδια , εκει γιατι τις ξυριζεις?

Τι εννοεις αν μου αρεσε?ειναι σημειο που περιμενω να εχει τριχες.Δεν ειναι το ιδιο με τα ποδια.Το μαυρο τριγωνακι μου το λατρευω!!


τι λατρευεις ακριβως????ποιο τρυγωνακι κ τετραγωνακι βρε κοριτσι μ!σαν γυναικα σ λεω!!!χαλια!ξυρισε το κ θα δεις ποσο θα λατρεψεις το καινουργιο σ look!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59675 από elina1990 στις 29 Μαρτίου 2010, 5:04μμ

elina1990

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

ποιο ξυρισμα βρε παιδια????αποτριχωση πλεον...αισθητικος ειμαι αμα θελετε!!!!!!!!!!!λοιπον περα απο την πλακα...το πως σου αρεσει ειναι δικο σου θεμα αλλα να σου πω κατι? ειναι θεμα αισθητικης και οχι μονο αλλα και υγειηνης....κανε κατι και θα το απολαμβανεις και εσυ περισσοτερο...γενικα...τον κανουργιο σου εαυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59683 από syrianos στις 29 Μαρτίου 2010, 11:53μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Ζασνα μου κρατα τον θαμνο σου,μην τις/τους ακους. Μπορες μια χαρα κουκλα να εισαι και με την τριχα καγκελο εκει κατω. Οι γυναικες εκει φυσικο ειναι εκει να εχουν τριχες.Δυστυχως υπαρχουν πολλοι μοδοπληκτοι.Κανε ποπς αγαπας.Τροχονομο στο μ**** σου μην βαζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59765 από opata στις 01 Απριλίου 2010, 11:52μμ

opata

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΜΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΧΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ,ΑΝ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ,,,ΑΜΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΑΝ ΣΟΥ ΦΕΡΘΕΙ ΚΑΛΑ ΓΤ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΙΩΣ ΣΙΓΑ ΠΟΣΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ΚΟΥΡΕΥΕΙΣ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login