Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μόνο ένα πράγμα είναι χειρότερο από το να σε κουτσομπολεύουν: Το να μη σε κουτσομπολεύουν.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

βοηθεια παιδια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59254 από troop στις 11 Μαρτίου 2010, 9:57μμ

troop

μέλος από: 11/3/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
με την κοπέλα μου δεν έχουμε ολοκληρώσει.(είμαστε ανήλικοι και αυτή δεν έχει ολοκληρώσει).επειδή φοβάται μήπως το μάθουν οι γονείς της κάνουμε απλά την κίνηση.εγώ σε κάποια στιγμή έβγαλα υγρό.σκουπίστηκα και μετά σταματήσαμε και κάναμε μια δουλειά για 2 περίπου ώρες.μετά τις 2 ώρεσ ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και ακουμπηθήκαμε γυμνοί. είναι μέρες να της έρθει περίοδος. εδώ και μέρες όμως κάνει εμετούς και την πονάει η κοιλιά της. υπάρχει περίπτωση να έχει μείνει έγκυος ? έχω αγχωθεί πολύ και η κοπέλα μου φοβάται.σας παρακαλώ απαντήστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #59256 από li_se στις 11 Μαρτίου 2010, 10:37μμ

li_se

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφου δεν εχει ολοκληρωσει ο παρθενικος της ημενας δεν εχει σπασει ακομα και το σπερμα δυσκολα μπορει να εισελθει στον κολπο της..Αρα να μην φοβασται..Αποκλειεται να εχει γινει κατι τετοιο..μην ανχωνεσται!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59257 από sophie28 στις 11 Μαρτίου 2010, 10:50μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
μαλλον εχει καποια ιωση... γιατι να ειναι εγκυος αποκλειεται... το σπερμα μετα απο καποια λεπτα πεθαινει... κ σε εσας περασαν 2 ωρες... επισης σκουπιστηκες κιολας.. κ το κυριοτερο δεν ειχατε ολοκληρωση.... να πεις στην κοπελα σου να μην αγχωνεται γιατι ετσι θα αργει να αδιαθετησει... ηρεμια θελει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59260 από troop στις 11 Μαρτίου 2010, 11:10μμ

troop

μέλος από: 11/3/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
σας ευχαριστώ πολύ!!ηρεμώ πάρα πολύ τώρα.καλή σας νύχτα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login