Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στα χλιδάτα κομμωτήρια μπορείτε να εμπεδώσετε τον ορισμό της λέξης 'σαχλαμούνι'.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ponai..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59314 από mpines7 στις 13 Μαρτίου 2010, 5:42μμ

mpines7

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια

ειμαι 16 ετων, νταξ η πουτσαμ δεν ειναι και θηριο αλα δεν εχω προβλημα
συγκεκριμενα ειναι καπου 14-15 εκατοστα και 5 εκατοστα παχος

απλα εχω καποια προβληματακια

δυο φορες εχω παει σε μπουρδελο και δεν καταφερα να γαμησω
λογο τις πιπας ...την πρωτη φορα δεν μου καυλοθηκε καθολου και την δευτερη φορα ενω την ειχα καυλομενη ηρθε η πουτανα μου εκανε πιπα με το προφυλακτικο και επεσε επειδη ποναγα ετσι πως μου την ρουφαγε...

πιστευω εφτεγε το προφυλακτικο που ποναγα..αλα εχει και σχεση οτι το κεφαλακι δεν κατεβενει και πολυ κατο..μεχρι την μεση του κεφαλιου παει

τι λετε να κανω? να παω σε κανα γιατρο? με την μανα μου αποκλειετε να το συζητησω γιατι εχει τρομερα ταμπου και θεωρει οτι πρεπει να κανω σεξ μολις παντρευτω :P

σκευτομε μολις κλεισω τα 18 να παω να κανω περιτομη χωρις να το πω σε κανεναν γνωστο μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59322 από Whalfyin στις 14 Μαρτίου 2010, 12:49πμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0
Πρώτα απ' όλα ηρέμισε..

Δεν είναι φυσιολογικό να μην κατεβάινει τελείως κάτω και καλό θα είναι να επισκευτείς ένα γιατρό. Το πιό πιθανό είναι να οφίλετε εκεί ο πόνος σου.

Μην αφίσεις το θέμα να προχωρίσει μέχρι τα 18. Αν πάλι δεν θές τίποτα απο αυτά υπάρχει και μία λύση, όμως όχι και η καλύτερη.

Προσπάθισε όταν αυνανίζεσε να κρατάς το πετσάκι κάτω, δηλαδή το υψιλότερο σημείο που θα ανεβαίνει να είναι το χαμηλότερο που πάει τώρα (μέχρι την μέση)

Φίλε μου ίσως πονέσεις λίγο αλλα θα λυθεί το πρόβλημα σου. Το ίδιο έγινε και με εμένα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59326 από Doctoras στις 14 Μαρτίου 2010, 10:07πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Αυτο που περιεγραψες με το πετσακι ειναι 99,9% φιμωση.Λυνεται με τον τροπο που ειπε o DIM360 αν με πολυ ζωρι το πηγαινεις κατω.Με αποτελσμα καπια στιγμη να χαλαρωσει και να πηγαινει.Το καλυτερο θα ηταν να πας
σε εναν γιατρο εστω και μονος νασηγουρευτεις τι πραγματικα ειναι
και μετα να το πεις στον πατερασου να κανεται οτι χρειαστει.Νομιζω
χρειαζεται περριτομη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59413 από mpines7 στις 17 Μαρτίου 2010, 5:53μμ

mpines7

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
:/ δεν ξερω τι να κανω

αυτες τις μερες το κραταω οσο πιο κατω μπορω ωστε σιγα σιγα να χαλαρωσει οπως λετε και να κατεβει

αλα το να παω σε γιατρο με τους γονεις μου μου φενετε αδιανοητο

το πολυ πολυ να περιμενω μεχρι τα 18, νταξει δεν θα παθω και τιποτα αν περιμενω λιγο :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59415 από mpines7 στις 17 Μαρτίου 2010, 8:39μμ

mpines7

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
παιδια σας εχω νεα

σημερα το εφτασα στα ορια το πετσακι και πηγε μεχρι κατο αλλα μονο απο την μερια τις κλοστιτσας ..απο την αλλη μερια φτανει παλι μεχρι την μεση

πως σας φενετε αυτο ? φυσιολογικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60451 από nightmare στις 19 Απριλίου 2010, 2:31πμ

nightmare

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
παλικαρι μου ακου να δεις! κ εγω ντρεπομουν να το πω στους δικους μου οτι ειχα φιμωση για να με πανε στο γιατρο! μην περιμενεις μεχρι τα 18 σου γτ μποτει να σου διμιουργησει σοβαρο προβλημα!μην προσπαθεις τραβοντας το γιατι μπορει να σου μηνει κατω και να πριστει και να σου δημιουργήσει προλημα! για το δικο σου καλο πιγαινε σε κανενα γιατρο κ θα βρεις την υγεια σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login