Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είπα στα παιδιά μου: "Μια μέρα θα κάνετε κι εσείς δικά σας παιδιά". Ένα απ' αυτά μου είπε: "Κι εσύ".
Σάββατο, 27 Απριλίου

Ανδρικός οργασμός

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59466 από foumo στις 20 Μαρτίου 2010, 3:25πμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Στις γυναίκες ο οργασμός είναι συνήθως ένα ζεστό μούδιασμα που ξεκινάει απο την κλειτορίδα και απλώνεται σε όλο το σώμα και συνοδεύτεται απο σπασμούς της λεκάνης!Στους άντρες τι συμβαίνει?Και κάτι ακόμα, ο γυναικείος οργασμός κρατάει το λιγότερο 4 δευτερόλεπτα.Και όταν τον βιώνει πρέπει εκείνη τη στιγμή να εξακολουθεί κάτι (πέος, δάχτυλα, γλώσσα) να την ερεθίζει εκεί για να "νιώσει" τον οργασμό. Αν εκείνη τη στιγμή δεν την ερεθίζει κάτι δε θα καταλάβει και πολλά πράγματα..... ενω στους αντρές έχω παρατηρήσει ότι τη στιγμή που χύνουν δε την παίζουν τοσο όσο πριν... σταματάνε!Γιατί σταματούν την ώρα της κορύφωσης???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59551 από apeiros στις 22 Μαρτίου 2010, 10:29μμ

apeiros

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
αγαπητη μου foumo
εγω οταν την παιζω την παιζω γρηγορα αλλα οταν ερχεται η στιγμη να χυσω λογικο ειναι να την παιζεις ποιο αργα για να μπορεσεις να χυσεις και γιατι εχεις και σισπασεις!στο πεος
συγνωμη αν λεω κατι λαθος αλλα οτι εγραψα ηταν απο πρωσοπικη εμπειρια!!
ελπιζω να βοηθεισα :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59555 από Pelvic_Thrust στις 22 Μαρτίου 2010, 10:42μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Σταματανε γιατι απλα ξαφνικα σταματαει η ηδονη αφου εκσπερματωσουν με αποτελεσμα να μην μπορουν να ερεθιστουν αλλο. Θελει λιγο χρονο να συνελθει το εργαλειο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59562 από loraki στις 23 Μαρτίου 2010, 12:32μμ

loraki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
paidia ego thelo na rothso ot ekshs
o filos m ftane se orgasmo para poli grhgora me apotelesma na mhn mporo na teleioso ego!pisteuo pos einai provlima megalo k tou exo pei na paei se giatro!omos m leei oti ego exo to provlima...ti na kano??????????????einai polu grhgoros!den prolavainoume na dokimasoume oute staseis!teleionei polu grhgora.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59565 από nathalie στις 23 Μαρτίου 2010, 3:37μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Οταν λες πολυ γρηγορα,ποσο γρηγορα εννοεις? Βασικα νομιζω οτι με τον καιρο και μεσα απο την εμπειρια μαθαινουν αν οχι να το ελεγχουν,να το καθυστερουν τουλαχιστον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59568 από apeiros στις 23 Μαρτίου 2010, 6:37μμ

apeiros

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
σχετικα πανω κατω γρηγορα... αναλογος τον χρονο που εχω...
ναι θα σηνφωνισω με την nathalie .:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59574 από foumo στις 24 Μαρτίου 2010, 4:41πμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(apeiros@22 Μαρτίου 2010)
αγαπητη μου foumo
εγω οταν την παιζω την παιζω γρηγορα αλλα οταν ερχεται η στιγμη να χυσω λογικο ειναι να την παιζεις ποιο αργα για να μπορεσεις να χυσεις και γιατι εχεις και σισπασεις!στο πεος
συγνωμη αν λεω κατι λαθος αλλα οτι εγραψα ηταν απο πρωσοπικη εμπειρια!!
ελπιζω να βοηθεισα :D

Αν την παίζεις γρήγορα δηλαδή δεν μπορείς να χύσεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59576 από loraki στις 24 Μαρτίου 2010, 11:19πμ

loraki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
οταν λεω τελειωνει γρηγορα εννοω (δεν εχω βαλει χρονομετρο αλλα σιγουρα θα το κανω)οτι ειμαστε σε μια σταση κ το κανουμε 3 λεπτα την πρωτη φορα(εκει το κοβω εγω) αδυνατον για μενα να τελειωσω σε 3 λεπτα!ελεος.ομως ο φιλος μ δεν καρατιεται.δευτερη φορα του κραταει πιο πολυ αλλα κ παλι εχω το αγχος οτι οπου να΄ναι ερχεται....κ δεν νιωθω ανετα, ουτε να δοκιμασουμε στασεις δε γινεται.εκτος κ αν σε καθε σταση θα ειμστε 2 λεπτα.μα ειναι σεξ αυτο?ολη την ωρα εχω το αγχος οτι τωρα θα χυσει.......ειναι σπαστικο αυτο.δεν μπορω να το απολαυσω ετσι....κ αυτου ειμαι αναμενη εγω κ γινεται η πραξη τελειωνει αυτος και με αφηνει ετσι!!!!μα τι περναω ρε???????
δεν ειναι πιτσιρικας natalie μου να πεις θα μαθει γαιδουρι 29 χρονων....τι να πω...
θελει γιατρο πιστευω.......
πως να τον πισω να παει δεν ξερω..αλλα ειναι βλακεια να μην μπορουμε να κανουμε καλο σεξ απο τη στιγμη που γουσταρουμε κ οι δυο αλλα ο αλλος τελειωνει γρηγορα....κλαααααααααααααααααψψψψψψψψψ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59580 από apeiros στις 24 Μαρτίου 2010, 1:59μμ

apeiros

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
κοιτα ναι εγω οταν την παιζω γρηγορα ενοητε πως μπορω να χυσω...αλλα δεν θα ελενχω που θα παει και τετοια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59623 από loraki στις 26 Μαρτίου 2010, 4:35μμ

loraki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0

καλα κανεις δεν υπαρχει βρε παιδια να βοηθησει????
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login