Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τετράκις σημαίνει τέσσερις φορές παραπάνω. Παράγωγο: Τετρακοσυλλέκτης. Σκέτο: Ρακοσυλλέκτης.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

θελω αλλα δε μπορω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60247 από korina14 στις 12 Απριλίου 2010, 3:52μμ

korina14

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ειμαι 15 και τα εχω λιγους μηνες με το αγορι μου. αποφασισα να προχωρησω αλλα οταν πηγαμε να το κανουμε δε μπορουσαμε. Δεν ειχα προχωρησει καθολου με τις αλλες μου σχεσεις τωρα μ αυτον οταν προσπαθησαμε το πεος του δεν εμπαινε με τιποτα. δε ξερω ισως φταιει το οτι τον εχει μεγαλο και δεν μου ειχε βαλει ποτε δαχτυλακι μονο αυτη τη μερα αλλα και παλι δεν ειναι λογικο να μη μπορει να μπει. καναμε καποιες προσπαθειες αλλα επειδη και αυτοσ εχει κοντα ενα με 2 χρονια να το κανει δεν κρατουσε πολυ σε στυση με αποτελεσμα οι προσπαθειες μας να τελειωνουν γρηγορα. το θεμα ειναι οτι τωρα θελω πολυ να το κανω, βοηθηστε με, βρητε μου καμια λυση.γιατι δε μπαινει ειναι φυσιολογικο? μηπωσ πρεπει να κανω τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60254 από korina14 στις 12 Απριλίου 2010, 9:16μμ

korina14

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
σας παρακαλω δωστε μου μια εξηγηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60256 από tamtam στις 12 Απριλίου 2010, 9:33μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
μηπως ησασταν σε σκοταδια και εκει που πηγε να το βαλει ηταν ο αφαλος σου????

πλακα πλακα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μπηκε,ειναι το πλεον ευκολο...τουλαχιστον εγω δεν εχω πεσει ως τωρα σε "οδοφραγμα"...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60275 από foumo στις 13 Απριλίου 2010, 12:42μμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Αχ σε καταλαβαίνω! Μια από τα ίδια και εγώ...! Δε μπαίνει με τίποτα και πονάει πάρα πολύ! Έχω δοκιμάσει καμιά 6 φορές αλλά τίποτα! και όχι με το ίδιο άτομο....πήρα και λιπαντικό αλλά πάλι τίποτα.... Έχω ακούσει ότι υπάρχουν παρθενικοί υμένες που δε σπάνε και πρέπει να πας στο γιατρό και με τοπική αναισθησία στον κόβει...σκέφτομαι σοβαρά να το κάνω εγώ! Πόσο χρονών είναι ο φίλος σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60280 από korina14 στις 13 Απριλίου 2010, 3:22μμ

korina14

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
18 ειναι και το εχει ξανα κανει αλλα οχι με παρθενα οπως ειμαι εγω. δεν ξερω αν ειναι ελαστικος η οχι ο παρθενικος υμενας μου το θεμα ειναι οτι ειναι μικρη η τρυπα και δε μπαινει με τιποτα. εσυ ποσο χρονων εισαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60282 από korina14 στις 13 Απριλίου 2010, 3:34μμ

korina14

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
θελω και αλλες γνωμες πειτε μου τιποτα τι μπορω να κανω???????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60284 από Pelvic_Thrust στις 13 Απριλίου 2010, 4:59μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Δοκιμασε μια σταση που να επιτρεπει ευκολοτερη διείσδυση του πεους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60295 από MaRmO στις 13 Απριλίου 2010, 9:47μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ισως κιολας να εισαι λιγο μικρη για να το κανεις...γιατι βιασεσαι?κατσε πρωτα να μαθεις μονη σου το σωμα σου...εσυ μονη σου εχεις βαλει ποτε δαχτυλακι?2 δαχτυλακια?αυτος επρεπε να σε ειχε προετοιμασει πολυ καλα για να γινει ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΟΥ...η πιο λογικη εξηγηση ειναι οτι δεν ησουν καθολου υγρη και καυλομενη την ωρα που προσπαθουσε να μπει...πρεπει να κανετε διαφορα προκαταρτικα πρωτα και να εισαι πολυ υγρη...επειτα προσπαθηστε...θα προτεινα να σου κανει και στοματικο...τελως παντων...ειπα την γνωμη μου!και κατι αλλο...τον αγαπας για να του κατσεις?η το κανεις οπως οι περισσοτερες ετσι για μαγκια η για να μην σου "φυγει"?πφφ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60303 από Σηπτικό Βόδι στις 13 Απριλίου 2010, 10:34μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Χαχα, τα πήρε η marmo :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60328 από korina14 στις 14 Απριλίου 2010, 9:20μμ

korina14

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
εννοειται πως τον αγαπαω και δε θα το εκανα ποτε για αλλο λογο. ναι αυτη την στιγμη δεν ημουν αρκετα υγρη γτ οταν ημουν δεν ηταν ετοιμος αυτος αλλα μετα που ητν ετοιμος εγω δεν ημουν. και εγω εχω βαλει δαχτυλακι αλλα 2 μπαινουν με δυσκολια κι εκεινος εχει πολυ χοντρα δαχτυλα και δεν εμπαινε ευκολα οποτε πως να μπει το αλλο. αλλα στοματικο δε θελω δε μ'αρεσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login