Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Κυριακή, 19 Μαΐου

πισοκολλητο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61081 από MikePoniros στις 08 Μαΐου 2010, 9:59μμ

MikePoniros

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mikraki@08 Μαΐου 2010)
(να υποθεσω οτι λες οτι τ απο πισω εχει αλλη γλυκα γιατι σας αρεσει που ειναι στενη η τρυπα κ το ευχαριστιεστε πολυ;);))

απλα μας αρεσει οταν η γυναικα ειναι στενη.. δεν ξερω πως να στο εξηγησω αλλα εγω (και η πλοιωψηφια των αντρων) γουσταρω τρελα να ειναι η γυναικα σφικγη και πισω και μπροστα... το μπροστα ειναι σπανιο και το συναντας σε μικρες ηλικιες επειδη πλεον απο τα 13 το κανουν.. οποτε ενας απο τους πολλους λογους που προτιμαμε "την πισω πορτα" ειναι και αυτος..
με οποιον και να πας ετσι βιαια θα φαιρεται... για να σταματησει καποιος πανω σε τετοια φαση (προσωπικη μου γνωμη μου παντα) πρεπει να σαγαπαει και να σε σεβεται... στο σεξ δεν κοιτας μονο την δικια ευχαριστη... κοιτας και του αγοριου/κοριτσιου που εισαι στο κρεβατι εκεινη την στιγμη.. αν το αγορι σου οπως λες ειναι τοσο βιαιο δεν σημαινει οτι απαραιτητα δεν σαγαπαει μην το παιρνεις ετσι την προσωπικη μου γνωμη σου λεω..
και κατι τελευταιο.. πριν το κανεις απο πισω με οποιονδηποτε να του τονισεις ολα αυτα που μας λες, να του πεις τις φοβιες σου και γενικα μην το κανεις απλα για να γινει και να ξεκαυλωσει ο αλλος.. αν ειναι να γινει να γινει σωστα και για να μην παθεις ζημια και για να περασεται καλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61082 από minrotateonoma στις 08 Μαΐου 2010, 10:00μμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
συμφωνω απολυτα. τα αγορια θελουν να ειναι σφικτο απο πισω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61091 από tamtam στις 08 Μαΐου 2010, 11:33μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
οπως λεει και ο Ελληνικος λαος
"με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μ**νι"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61121 από Doctoras στις 09 Μαΐου 2010, 6:03μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mikraki@08 Μαΐου 2010)
η αληθεια ειναι οτι ενα δαχτυλο πισω μονη μου το βαζω και δεν ποναω καθολου...αλλα ερεθιζομαι μονο μπροστα...πισω δεν νιωθω κατι το ξεχωριστο...τωρα ομως για δυο δαχτυλα αμφιβαλλω αν θα χωρανε...ισως να ειμαι λιγακι ανοιχτη πισω επειδη εχω κ προβλημα δυσκοιλιοτητας και ισως επιρρεαστει και αυτο αν κανω ''πισω πορτα''...παντως μου φαινεται περιεργο που οταν εγω εβαλα ενα δαχτυλο πισω μου δεν ενιωσα πονο ενω οταν μου το εκανε εκεινος ποναγα πολυ και τον παρακαλουσα φωναζοντας να σταματησει (ασχετα οτι εκεινος εκανε του κεφαλιου του)και αργοτερα οταν πηγα τουαλετα ειδα κ λιγο αιμα...το αποκλειω να δοκιμασω κατι τετοιο με το ιδιο ατομο γιατι κανει βιεες κινησεις,βιαζεται,τα θελει ολα δικα του και εχει μονο απαιτησεις απο εμενα...απλα γενικα το ρωταω για να ξερω εστω κ με τον επομενο...δηλαδη αν κανω μια φορα θα ανοιξω κ μετα πια δεν θα ποναω ποτε κ καθολου??μετα παλι ξανασφιγγεις πισω ωστε να μην φαινετε???(να υποθεσω οτι λες οτι τ απο πισω εχει αλλη γλυκα γιατι σας αρεσει που ειναι στενη η τρυπα κ το ευχαριστιεστε πολυ;);))

Eνταξι αμα ποναγε η κοπελα θα σταματαγαμε ελεος δεν θα την σκωτωσης
κιολας.Οχι δεν μας αρεσει αμα πονατε αλλα την βρισκω στα πισωκολιτα οταν βγαζουν κραβγιες απο πονο.Γιατι θελεις δεν θελεις λιγο θα πονεσεις απλα μετα το συνιθιζεις και σου αρεσει.Εγω με οσες το εχω κανει αντιμετοπησα στην αρχη (σε καθε αρχη βασικα)μικρη δυσκολια για να μπω.Γιατι για να μπουμε δεν πρεπει μονο να βαλουμε δακτυλο
πρεπει να σας καυλωσουμε και απο πισω για να ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα.Αμα φοβασε και εισε σφηγμενη οπως ειναι οι περρισοτερες που το κανουν μονο για το αγορι ο πονος ειναι αφορητος.Για αυτο αμα
θες να το κανεις θα πρεπει να βοηθισεις και εσυ νιωθωντας ανετα.
Και εξακολουθω να σου λεω να μην το κανεις συχνα.Αν θες με ακους αλιως οχι. Σου λεω κατι που δεν θα το ελεγα σε καμια κοπελα που θα προκειτο να κανω κατι μαζι της.Good Luck....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login