Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο δάσκαλος να ρίχνει ξύλο και βρισίδια στους μαθητές. Όχι οι μαθητές στο δάσκαλο όπως σήμερα
Κυριακή, 19 Μαΐου

Κανενα κολπο για δια διαρκεια σεχ περισσο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61288 από XxMikexX στις 13 Μαΐου 2010, 5:37μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
και εγω φιλε μου ετσι ειμαι.. την πρωτη φορα τελειωνω γρηγορα...
ομως απο την δευτερη και μετα κανονιζω εγω ποτε θα τελειωσω... αυτο δεν ξερω αν αλλαζει αλλα αν εχεις και εσυ παρομοια αντοχη απο την 2η και μετα κανε το εξης.. πριν βρεθεις με την κοπελα σου ριξε μια και θα εισαι κομπλε... δεν υπαρχει αλλος τροπος να τελειωνεις αργα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61353 από mipais στις 15 Μαΐου 2010, 10:45πμ

mipais

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2010
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
σας ευχαριστο πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61705 από Infernus στις 25 Μαΐου 2010, 9:34πμ

Infernus

Εικονίδιο
μέλος από: 24/5/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
λοιπον
το θεμα της αντοχης, δηλαδη να αποφυγεις μια προωρη εκσπερματωση ειναι θεμα εμπειριας, θα σου εξηγησω το γιατι
Η πρόωρη εκσπερμάτωση είναι μια σεξουαλική δυσλειτουργία που επηρεάζει 25-30% των αντρών, οπότε και είναι ένα μεγάλο πρόβλημα στον ανδρικό πληθυσμό. Χωρίς αμφιβολία μπορείτε να πείτε ότι είναι το ποιο κοινό σεξουαλικό
Οι πρώτες σεξουαλικές εκσπερματώσεις δίνονται συνήθως κατά σεξουαλικές επαφές σε νεαρή ηλικία. Με την ανάπτυξη εμπειρίας και μεγαλύτερο αριθμό σεξουαλικών σχέσεων, ένας άντρας μπορεί να επιτύχει απόλυτο έλεγχο στις εκσπερματώσεις του. Αυτή η ασφάλεια έρχεται με εμπειρία, αλλά προκαλεί άλλους παράγοντες όπως ανησυχία, ενοχές ή φόβους απόρριψης
Όλοι οι άνδρες έχουμε έναν μυ ο οποίος είναι λίγο κρυμμένος που ονομάζεται «μυς PC» και βρίσκεται δίπλα και πίσω από το πέος. Αυτός ο μυς είναι ο βασικός μυς εκτίναξης του σπέρματος, και αυτός είναι ο λόγος που η στύση βελτιώνεται αν τον γυμνάσουμε. Η έλλειψη άσκησης αυτού του μυ προκαλεί σε πολλά άτομα την δυσάρεστη γνωστή πρόωση εκσπερμάτωση.

αυτα ειναι επιστημονικα δεδομενα
ελπιζω να σου καλυψα τις αποριες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61870 από jimmas στις 29 Μαΐου 2010, 2:45μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, ομολογουμένως δεν είχα ιδέα ότι υπήρχε αυτή η ξυλοκαϊνη αλλά το βρίσκω κάπως ανούσιο καθώς η ευχαριστήση δεν θα μοιράζεται...

Πρώτα από όλα θα ήθελα να υπογραμμίσω και εγώ το θέμα της εμπειρίας όπως είπε και ο Infernus. Από εκεί και πέρα μπορείς να ρίξεις μια ματιά στο παρακάτω θέμα:

http://www.ftou.gr/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=7&TopicId=2634

Όπως αναφέρεται είναι καθαρά εγκεφαλικό θέμα οπότε όσο περισσότερο απασχολείς την σκέψη και το μυαλό σου τόσο περισσότερο μπορείς να αντέξεις. Έπειτα, θα μπορούσες να κάνεις μικρές παύσεις όταν βλέπεις πως πας να κορυφώσεις και να προτείνεις να αλλάξετε στάσεις.

Επίσης υπάρχουν ειδικά προφυλαχτικά για να σε επιβραδύνουν καθώς είναι πιο σφιχτά (γράφουν κάτι για retarding). Προφανώς αυτό σχετίζεται με τον μυ που γράφει πάλι ο Infernus.

Τέλος, κάτι παρόμοιο που έγκειται όμως σε εσένα (μπορείς να το διαβάσεις και στο τόπικ που σου παράθεσα): Όταν αισθάνεσαι πως πας να τελειώσεις, βγάλ'το έξω και με τα τρία δάχτυλα του ενός χεριού άσκησε πίεση ακριβώς κάτω από το κεφαλάκι (με τον αντίχειρα δηλαδή από μπροστά και με τα άλλα δύο από πίσω) και με τρία δάχτυλα του άλλου χεριού κάνε το ίδιο στην ρίζα. Θα ήταν καλύτερο να χρησιμοποιούσες και τα δύο χέρια ταυτόχρονα.

Δοκίμασε το καθένα από αυτά κατά την διάρκεια του αυνανισμού και δες τι αποδίδει. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login