Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δέρνε το γιο σου κάθε μέρα. Μπορεί να μην ξέρεις γιατί το κάνεις, όμως σίγουρα αυτός θα ξέρει καλά.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Τρίχες στα πόδια help plzz

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61242 από lidos στις 12 Μαΐου 2010, 1:58μμ

lidos

μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γεια σε ολους ειμαι 15 χρονων και το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω τριχες στα ποδια και ολοι με κοροιδεουν (αλλα δεν με νοιαζει τοσο αυτο ) τi να κανω με τα ποδια μου κατι πρεπει να κανω... ως ποτε ποια θα φενονται κοριτσιστικα ?? πειτε μου τι μπορω να κανω για να βγαλω τριχες (ειναι λιγο κουφο) αλλα κατι πρεπει να γινει helppppp !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61243 από Krueger στις 12 Μαΐου 2010, 2:05μμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ρε φιλε χαλαρωσε :) αλλοι εχουν και τις ξυριζουν... γιατι ανχονεσαι τοσο πολυ...? ^^
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61244 από lidos στις 12 Μαΐου 2010, 2:23μμ

lidos

μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ειναι πολυ σπαστικο !! 3ερω τ σου λεω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61262 από Doctoras στις 12 Μαΐου 2010, 8:53μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Εγω ειμε 16 στα 17 και στα ποδια εχω παρα μα παρα πολυ λιγες για την υλικια μου.Ακομα καισ τις μασχαλες να σου πω δεν εχω βγαλει ακομα.Αλλα
ολλες οι κοπελες μου εχουν πει οτι τους αρεσει που δεν εχω πολλες τριχες.Και στο πουτ,,, μου που εκει εχω υπερβολικα πολλες καθε βδομαδα τις ξυριζω.
Ηρεμησε παρε τους στην πλακα απλα τους φενετε περιεργο και πυθανον να ζηλευουν.Απλα ακομα δεν εχουμε αναπτυχθει πληρος.. Και οταν θα ερθουν θα προσπαθεις να τις ξεφορτωθεις και θα γελας με το γεγονος οτι καποτε τις ηθελες.Το ιδιο και εγω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login