Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να μετανιώσεις που κίκαρες παρά να μετανιώσεις που δεν κίκαρες. (Άρης)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

σεξ σε μικρη ηλικια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61409 από XxMikexX στις 16 Μαΐου 2010, 4:36μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
ειμαι 22 χρονων και βλεπω πλεον οτι οι εποχες εχουν αλλαξει..
οταν ημουν εγω 13-16 τα κοριτσια δεν ηταν οπως τωρα.. δεν προσεχαν πολυ την εμφανιση τους, ηταν ποιο συντηριτικα και γενικα στο θεμα σεξ λιγες ειχαν αποψεις και εμπειριες.. πλεον βλεπω (απο facebook, myspace, απο την γειτοια μου και γενικα απο την ζωη) πολλα κοριτσια να εχουν αποψεις πανω στο θεμα να προκαλουν με το πως ντυνονται και γενικα στα 18 τους να εχουν γινει πλεον εμπειρες!
ποια η γνωμη σας πανω σε αυτο? σας αρεσει πλεον που οι γονεις εχουν γινει λιγοτερο αυστηροι με τα παιδια τους και τα "αφηνουν" να κανουν οτι θελουν? μηπως φταιει η αυξηση του ιντερνετ και οι γνωριμιες που στην πλειοψηφια πλεον γινονται μεσα απο αυτο?

η δικη μου γνωμη ειναι οτι ναι μεν μαρεσει που τα κοριτσια γινανε απελευθερομενα και κανουν την ζωη τους οπως θελουν και γενικα κανουν οτι θελουν απλα εχουν χαθει οι σχεσεις που καποτε ηταν ποιο μεγαλες και υπηρχε εστω και λιγο καποιο αισθημα.. πλεον βλεπω να γνωριζονται απο facebook με καποιον, να συναντιουνται και να κανουν σεξ και αυτο να το λενε σχεση...
εμενα μονο αυτο δεν μου αρεσει.. που ναι μεν ειναι απελευθερομενες αλλα το κανουν με οποιον να ναι χωρις να νιωθουν κατι γιαυτον (οχι ολες, οι περισσοτερες!)
τα αγορια ανεκαθεν το κανανε αυτο γιαυτο δεν τα αναφερω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61411 από xp13 στις 16 Μαΐου 2010, 4:43μμ

xp13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/5/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
δυστυχώς ότι είπες ισχύει αν και μου αρέσει λίγο γιατί πλησιάζει η ηλικία μου. Πάντως να περνούμε σωστές προφυλάξεις και δεν είναι μια σχέση μέσω διαδικτύου (την κατακρίνω) όλα θα πάνε καλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61417 από XxMikexX στις 16 Μαΐου 2010, 4:55μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
πολυ λογικο να σου αρεσει γιατι θα μπορεις να "περασεις καλα" ποιο ευκολα απο οτι εμεις στην ηλικια σου.. το κακο θα το δεις περνωντας τα 18.. που ισως να θες να νιωσεις και λιγο αγαπη και θα βλεπεις τις περισσοτερες να σου παρουσιαζονται ως αισθηματικες και ετσι αλλα θα εχουν στη καβατζα και 2-3 για περιπτωση αναγκης...

ΥΓ. δεν μιλαω για ολες σε καμια περιπτωση! υπαρχουν εξαιρεσεις και μαλιστα πολλες! απλα μιλαω για την πλειοψηφια..

ΥΓ2. δεν εχω καποιο προβλημα με αυτες τις κοπελες ειναι καθαρα επιλογη τους και μαλιστα εχω κανει "σχεση" με τετοιες κοπελες απλα θελω να μαθω και τις δικιες σας γνωμες (και αντρων και γυναικων)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #61425 από aimilaki94 στις 16 Μαΐου 2010, 5:21μμ

aimilaki94

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

οντως συμβαινει αυτο... εχω να το λεω κι εγω... οχι οτι προσπαθω να δικιολογηθω ή τιποτα τετοιο... προχωρησα με το αγορι μου ενα χρονο μετα που τα χαμε και ημουν 1 μηνα πριν κλεισω τα 16... οποτε 15 πες... υπαρχουν πολλες περιπτωσεις

*κανουν σεξ σε μικρες ηλικιες χωρις καν να τ σκςφτουν και μετανιωνουν
*κανουν σεξ για μαγκια γιατι η παρεα τους το χει κανει
*κανουν σεξ γιατι φοβουνται μην χασουν το αγορι τους
*κανουν σεξ γιατι ειναι καιρο με καποιον και θελουν να προχωρησουν(λιγο σπανιο σε ηλικιεσ 12-14)

υπαρχουν πολλοι παραγοντες αλλα μερικεσ δεν σκεφτονται το σημαντικοτερο... οι γυναικολογοι συνιστουν το σεξ απο τα 16 και μετα για να μην δημιουργηθουν γυναικολογικα... ομως τα κοριτσακια 12-13 δεν το σκεφτονται αυτο γιατι δεν μπορουν λογω ηλικιας και οσο να ναι και γυναικολογικα θα δημιουργηθουν και υπαρχει περιπτωση να χωρισουν και να πληγωθουν... οποτε προσωπικα δεν εχω δικαιωμα να το κατακρινω αλλα εχω επιφυλλαξη... εγω σκεφτηκα αρκετα τους λογους που ανεφερα μεχρι να προχωρησω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61560 από mikraki στις 20 Μαΐου 2010, 11:29μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Κι εγω που ειμαι παρθενα με φωναζουν ξενερωτη κομπλεξικη χαζη και αρρωστημενη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61563 από XxMikexX στις 20 Μαΐου 2010, 11:52μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mikraki@20 Μαΐου 2010)
Κι εγω που ειμαι παρθενα με φωναζουν ξενερωτη κομπλεξικη χαζη και αρρωστημενη...


σε φωναζουν ετσι για να τους κατσεις.. αμα τους κατσεις θα σε λενε που..να ευκολη κλπ..
αν ειναι να το κανεις καντο με καποιον που θες εσυ επειδη το θες και εσυ.. οχι επειδη σε λενε ξενερωτη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61564 από tamtam στις 20 Μαΐου 2010, 11:59μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
οταν τα μικρα κοριτσακια μεγαλωνουν βλεποντας τηλεοραση και εχοντας ως προτυπο το καθε τσολι και πουτανα που προβαλλουν το σταρ,το μεγκα κλπ,βλεπε Αλεξανδρατου,Ντουβλη και τα υπολοιπα ΠΕΤΑΜΕΝΑ τσολια του Δρυμουση και του Θεμου ε....
Πως να μην "προχωρανε" απο τα 14......

Πλεον τα κοριτσια δεν ζουν την ηλικια τους...
Απο τα 14 συμπεριφερονται σαν 18χρονα γιατι ετσι κανουν και οι φιλες τους και εχουν πολλες κατακτησεις,γιατι ετσι ειδα στην τηλεοραση κλπκλπ.....

αυτο εχω να πω....

Ειναι πραγματικα λυπηρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61565 από Pelvic_Thrust στις 21 Μαΐου 2010, 1:10πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Τα πραγματα οντως εχουν ξεφυγει και θα'ρθουν εποχες που θα θεωρειται νορμαλ το να κανει καποιο παιδι sex. Δεν θα υπαρχει ουτε 1 ανθρωπος που θα σκεφτεαι διαφορετικα.

13-14 χρονων ειναι ακομα μωρο στα ματια ενος 18-20αρη συνειδητοποιημενου και ωριμου. Βλεπω κατι γνωστους μου που ειναι στην ηληκια μου (20) και κανουν σχεσεις με 14χρονα - 15ρονα και ολοκληρωνουν! Δλδ πραγματικα ελεος. Το οτι πεταξε λιγο στηθος και φενεται καπως "μεγαλη" δεν σημαινει οτι πρεπει να κανει και σεξ. Πρωτα απ'ολλα η διαφορα ηληκιας ειναι μεγαλη και απαγορευτικη..

Αλλα τι να πεις.. Πανε με μικρα επειδη δεν μπορουν να κανουν σχεση με κοπελες της ηληκιας τους λογω το'οτι ειναι ερωτικα ανωριμοι και εκμεταλευονται τον ενθουσιασμο, την ελλειψη εμπιρειας και ωριμοτητας των μικρων κοριτσιων.

Εγω οταν ημουν 14-15 και πηγαινα γυμνασιο νομιζα οτι πια μεγαλωσα. Τωρα ομως που ειμαι 20 και βλεπω π.χ. καποιες φωτο μου η θυμαμαι το πως σκεφτομουν τοτε πραγματικα εκλπησωμαι με το ποσο λαθος και ημουν σε καποια σημεια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61569 από GrandmasterL στις 21 Μαΐου 2010, 10:56πμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Οταν νιωσει μια κοπελα ετοιμη ΠΡΕΠΕΙ να κανει σεξ.Ειτε νιωσει ετοιμη στα 13,ειτε στα 25.Και αφηστε τις παπαροφιλοσοφιες οτι το κανουν απο μικρες-παθαινονυ τιποτα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61591 από Pelvic_Thrust στις 21 Μαΐου 2010, 8:33μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Έγραψε:(GrandmasterL@21 Μαΐου 2010)
Οταν νιωσει μια κοπελα ετοιμη ΠΡΕΠΕΙ να κανει σεξ.Ειτε νιωσει ετοιμη στα 13,ειτε στα 25.Και αφηστε τις παπαροφιλοσοφιες οτι το κανουν απο μικρες-παθαινονυ τιποτα;


Μηπως δεν εχεις αδερφες ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login