Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

να το της το πω ή οχι;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61449 από jean122 στις 17 Μαΐου 2010, 12:47πμ

jean122

μέλος από: 17/5/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Εδώ και 2 χρόνια περίπου κάνω πολύ παρέα με μία κοπέλα από το σχολείο και είμαστε πάρα πολύ καλοί φίλοι (οκ όχι και κολλητάρια) όμως μοιραζόμαστε πάρα πολλά. Μιλάμε για τα πάντα και οφείλω να ομολογήσω ότι τον τελευταίο καιρό (θα 'ναι τρεις μήνες) την βλέπω εντελώς διαφορετικά. Δυστάζω να της το αποκαλύψω γιατί δεν θέλω να χάσω το φιλικό έστω κομμάτι που έχουμε αναπτύξει.Αύτη δεν ξέρω αν νιώθει κάτι και θα ήθελα πολύ να μάθω... Εσείς θα μου προτείνατε να της πω πως πραγματικά νιώθω; Περιμένω εν αγωνίως συμβουλές σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61450 από aimilaki94 στις 17 Μαΐου 2010, 12:50πμ

aimilaki94

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
δυσκολη περιπτωση... μπορει να απογοητευτει αν κανετε τοσο παρεα που σου εχει πει και μυστικα της... το καλυτερο οπυ μπορεις να κανεις ειναι να βαλεις καποιον να την ψαρεψει διακριτικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61454 από an8h στις 17 Μαΐου 2010, 1:05πμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
διαφωνω κατα την γνωμη μου μην τολμησεις να βαλεις 3ο πρωσοπο στην υποθεση ...δεν θα το εκτημισει καθολου ασε κιολας που και να ειναι ερωτευενη μαζι σου δεν υπαρχει περιπτωση να πει κατι σε καποιον για τον ιδιο λογο που δεν της το λες και εσυ ...για εμενα το καλυτερο θα ειναι να βολιδοσκοπησεις την κατασταση πρωτα! ισως ειναι και εκεινη ερωτευμενη και δεν μπορει να το παραδεκτει γιατι πιστευει πως θα σε χασει..παρτην τηλ πες τησ να πατε για καφε , για χορο οτι διποτε της αρεσει και κοψε αντιδρασης , αν ειναι ερωτευμενη μαζι σου οποτε την ακουμπας θα εχει ενα ηλιθιο χαμογελο και θα σε κοιτα στα ματια και οποτε το βλεμα της γινεται επιμονο και εσυ την κοιταξεις θα το κατεβασει
μην περιμενεις εκεινη να στο πει ιδικα αν πιστευει πολυ στη φιλια ..
τελως παρτην καπου απομερα και πες της το αν δεις απο την αντηδραση της οτι ειναι αρνητικη σε αυτο πες της αμεσως πςσ απλα ηθελες να το βγαλεις απο μεσα σου ....
καλη τυχη αν αποφασισεις να της το πεις ειναι πολυ δυσκολο το ξερω απο προσωπικη εμπειρια και μαλιστα 2 φορες την μια το εβγαλα απο μεσα μου και ευτυχως ο αγορι αυτο δεν απομακρινθηκε παρ'ολο που δεν με εβλεπε ετσι και την 2η την προσφατη το κραταω ακομα μεσα μου γιατι φοβαμαι (δασκαλε που διδασκες) ..ΘΕΛΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61455 από jean122 στις 17 Μαΐου 2010, 1:05πμ

jean122

μέλος από: 17/5/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
το σκέφτηκα και αυτό και το έχω ήδη δρομολογήσει. παρόλ' αυτά ακόμη δεν έχω νεότερα.

ευχαριστώ πάντως για την άμεση απάντησή σου αιμιλάκι94. Περιμένω και από τους υπόλοιπους τις απόψεις τους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61456 από an8h στις 17 Μαΐου 2010, 1:08πμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
ΑΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ (ΑΣΧΕΤΗ)ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΕΧ ΤΟ ΘΕΜΑ??????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61457 από jean122 στις 17 Μαΐου 2010, 1:09πμ

jean122

μέλος από: 17/5/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
αν8ή να σου πω την αλήθεια η σχέση μας είναι πολύ δεμένη. Πραγματικά, δεν μπορώ να πω πως πολλές φορές τόσο όπως συμπεριφέρεται αυτή όσο όπως συμπεριφέρομαι και εγώ δείχνουμε ότι ο ένας θέλει τον άλλο αλλά πάντα το γυρνάμε στην πλάκα οπότε είναι υπερβολικά δύσκολο να αντιληφθώ τι πραγματικά αισθάνεται. Το να της το πω το βρίσκω παράτολμο και φοβάμαι πως αν δεν θέλει θα απομακρυνθούμε και δεν θα είμαστε ούτε φίλοι. ΔΕΝ θα μιλάμε και θα χάσω αυτό που έχω τώρα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61458 από jean122 στις 17 Μαΐου 2010, 1:10πμ

jean122

μέλος από: 17/5/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
και πού αλλού να το έβαζα; (σόρυ που είναι ψιλό-άσχετο το θέμα :ρ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61459 από an8h στις 17 Μαΐου 2010, 1:15πμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jean122@17 Μαΐου 2010)
και πού αλλού να το έβαζα; (σόρυ που είναι ψιλό-άσχετο το θέμα :ρ)

ΣΤΟ ΘΕΙΑ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ / ΣΤΟ ΕΜΟ (EMOTIONS)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61460 από an8h στις 17 Μαΐου 2010, 1:21πμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jean122@17 Μαΐου 2010)
το σκέφτηκα και αυτό και το έχω ήδη δρομολογήσει. παρόλ' αυτά ακόμη δεν έχω νεότερα.

ευχαριστώ πάντως για την άμεση απάντησή σου αιμιλάκι94. Περιμένω και από τους υπόλοιπους τις απόψεις τους!

ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ?????????
ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΚΑΝ , ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ .....ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ

(ΚΑΛΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Ο ΜΟΝΟΣ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61461 από an8h στις 17 Μαΐου 2010, 1:44πμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙΣ 2 ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΕΙΣ Η' ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η' ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ....ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΑΡΡΩΣΤΕΝΕΙ!!!


ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΘΥΜΩΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ (ΕΠΙΔΗ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΕΝΩ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΠΤ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login