Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Για να σκοτώσεις αγριογούρουνο πρέπει να το χτυπήσεις άγρια.
Σάββατο, 4 Μαΐου

σεξ απο πισω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61472 από littel cat στις 17 Μαΐου 2010, 11:28πμ

littel cat

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
για σας παιδια θα ειθελα να ρωτισω κατι;τι επιπτοσις εχει το σεξ απο πισω μου ζιτισε το αγορι μου κ δε ξερω τι να κανω επιδη ακουγοντε διαφορα:οπως οτι μπορει να χοντρινο η οτι θα μεγαλοσι ο πισινος μου η οτι κατα τον τοκετο θα υπαρχει προβλιμα. αλιθεβου ολα αυτα σας παρακαλω απαντιστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61473 από syrianos στις 17 Μαΐου 2010, 2:36μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
καλλιτερα να μην το κανεις θα σου λεγα... εχει πονο και μποει να τραυματιστεις... εξ'αλλου μετα ζπο αυτο δν θα εχουμε και τιποτα να μεινει στην φαντασια....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61474 από XxMikexX στις 17 Μαΐου 2010, 3:01μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
δεν χοντρενεις... απλα "ανοιγεις" οπως ειναι λογικο, αναλογα και απο το φορες το κανεις απο εκει..
αν δεν θες εσυ να το κανεις ωστε να το απολαυσεται και οι 2 και θες να το κανεις απλα και μονο για να χαρει το αγορι σου μην το κανεις.. επιπτοσεις θα εχεις της εξης..
1. θα πονας αφοριτα (αφου θα ειναι και η πρωτη φορα που θα το κανεις απο οτι καταλαβα) και εφοσον θες να το κανεις απλα για τον ευχαριστισεις τοτε το μονο που θα σου μεινει σαν εμπειρια ειναι ο πονος..
2. αναλογα το ποσες φορες θα το κανεις θα "ανοιγεις" σιγα σιγα κλπ..
οποτε αν το θες και εσυ και θες να το δοκιμασεις καντο! αν θες απλα ομως να τον ευχαριστησεις μην το κανεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61476 από GrandmasterL στις 17 Μαΐου 2010, 3:59μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Χαχαχα εχουν πολυ πλακα αυτες οι φημες ρε!!Ακου εκει θα χοντρυνεις...

Καντο βρε κοπελια,ουτε τοφαλος θα γινεις,ουτε παιδι θα χασεις,ουτε θα σου ανοιξει ο πισινος.Το μονο αρνητικο ειναι οτι θα πονεσεις τις 3-4 πρωτες φορες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61477 από littel cat στις 17 Μαΐου 2010, 5:32μμ

littel cat

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
οταν λετε θα ανοιξω τι ενωιται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61479 από Σηπτικό Βόδι στις 17 Μαΐου 2010, 6:01μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Έχεις δει μια τρυπούλα που έχεις εκεί; Ε, αυτή, θα ανοίιιιγει κάθε φορά περισσότερο... (πως τα λέω έτσι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61485 από tamtam στις 17 Μαΐου 2010, 8:14μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
κοπελια ακου να δεις...

στη ζωη οπως εχω ξαναπει πρεπει να δοκιμαζουμε τα παντα και με μετρο..αυτα ειναι που θα μας μεινουν σαν αναμνησεις και εμπειριες...
απο εκει και περα δοκιμαζεις,βλεποντας και κανοντας και κρατας αυτα που σου αρεσουν..

επομενως δεν εχεις να χασεις κατι κανοντας το απλα και μια φορα.....
αν σου αρεσει εχει καλως..σου ευχομαι να το απολαυσεις ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ,ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΙΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ["ανοιγμα"](το οτι θα χοντρυνεις ειλικρινα πρωτη φορα το ακουω..μου θυμιζει αυτα που ελεγαν οι γιαγιαδες οτι με τον αυνανισμο βγαζεισ σπυρια)...
αν δεν σου αρεσει πολυ απλα δεν το ξανακανεις......


επαναλαμβανω αν το κανεισ μια φορα δεν θα γινει απολυτως τιποτα....

απλα προσπαθησει αν εισαι ηρεμη και προσπαθησε να το απολαυσεις,γιατι μονο ετσι θα γινει ευκολα "το ντου"(καταλαβες φανταζομαι...

α!! πες του δικου σου αν τελικα αποφασισεις να δοκιμασεις ,να μην επιχειρησει να μπει στα ψυχρα....πρεπει αν προηγηθει παιχνιδι...ξερεις...προκαταρκτικα,σαλιο,δαχτυλο (σιγα-σιγα!) και μονο ετσι...

οπως λεει και ο σοφος λαος
"με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μου...ι"


φιλικα
Αντωνης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61486 από littel cat στις 17 Μαΐου 2010, 8:40μμ

littel cat

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
δηλαδη αν δεν το κανω καθε φωρα δεν υπαρχει προβλιμα κ κατι αλλο ακομα δεν καταλαβενω τι κ πως θα ανοιξη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61487 από tamtam στις 17 Μαΐου 2010, 8:44μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Θα ανοιξει,λασκαρει,ξεχειλωσει(διαλαξε και παρε) η διαμετρος και η χαλαροτητα των σφυγκτηρων της κωλ...πιδας σου...

καταλαβες τωρα φανταζομαι
αν δεν το κανεις καθε φορα δεν υπαρχει προβλημα...το αντιθετο...
δηλαδη καλη συχνοτητα θα ηταν 1 στις 5 φορες......
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #61491 από XxMikexX στις 17 Μαΐου 2010, 9:34μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον.. παρε ενα μεγαλο κομματι πλαστελινης (περιπου 15 εκατοστα).. καντο σαν κεφτεδακι και πλασε το μεχρι να σφιξει καλα.. αφου σφιξει αρκετα και γινει σαν μεγαλη μπαλα κανε με το δαχτυλο σου μια τρυπα στην μεση... οχι πολυ βαθια.. δες ποση ειναι η τρυπα... μετα δοκιμασε να βαλεις 2 δαχτυλα μεσα στην τρυπα που εκανες πριν αλλα ενομενα... το ανοιγμα που θα γινει θα γινει επειδη κατι μεγαλυτερο απο το μεγεθος της τρυπας μπηκε μεσα της.. η διαφορα της πλαστελινης με την τον πισινο σου ειναι οτι η πλαστελινη θα μεινει μονιμα ανοιχτη ενω ο πισινος σου θα ανοιγει σιγα σιγα και σταδιακα..
αν και παλι δεν καταλαβες κανε 10-15 φορες σεξ με τον δικο σου απο πισω και θα δεις μονη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login