Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Με τις μικρές αγγελίες μπορείς να πουλήσεις και μεγάλα πράγματα
Κυριακή, 19 Μαΐου

παρθενικος υμμενας!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61829 από stefanos1996 στις 28 Μαΐου 2010, 12:09μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@28 Μαΐου 2010)
Έγραψε:(stefanos1996@27 Μαΐου 2010)
παιδια εχω μια απορια ! τι ειναι ο πρθεικος υμμενας??

Κοιτα στεφανε ο αντρας αμα εχεις παρατιρισει την γλωσσα σου εχει μια κλωστη σωστα?Ωραια.Κατι τετιο εχει και στο κεφαλακι (βαλανο) του πεους σου απο την κατω μερια και το βλεπεις οταν τεντωνεις το πετσακι.Λοιπον
αυτος ειναι ο "παρθενικος υμενας" αντιστιχα στον αντρα αλλα προσωχη δεν τον λες υμενα στο εβαλα σε εισαγωγικα για να καταλαβεις.
Στον αντρα δεν σχιζεται ευκολα και μπορει να πεθανει και ακομα να μην εχει σχιστει.Αντιθετα στις γυναικες ειναι πολυ εβστητος και σχιζεται με το παραμικρο.Υπαρχουν εξερεσεις και στις δυο πλευερες βεβαια.
Μια γυναικα να εχει ελαστικο υμενα και να μην σχιζεται ευκολα και ενας αντρας να εχει λεπτη και οχι ελαστικη κλωστη και να σχσιστει.

Ενταξει ρε παιδια μην την φατε και την κοπελα του το εθεσαι ετσι για να καταλαβει γιατι δεν ξερει το παιδι και θελει απλους ορους.

ευχαριστω doctora!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61830 από Doctoras στις 28 Μαΐου 2010, 12:09μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stefanos1996@28 Μαΐου 2010)
Έγραψε:(tamtam@28 Μαΐου 2010)

λετε να εχουν οι πουστηδες παρθενικο υμενα στο..απευθυσμενο?

ηρμησε φιλε δν ειμαι γκαυ μια ερωτηση εκανα γτ καπου ειχα διαβασει οτι το τσεπακι του αντρα που βρισκετε το πεος ειναι ο παρθενικος υμμενας του αντρα!!

Δεν σε ειπε γκει απλα το φανικε καπως αστειο και σου απαντησε με πλακα.
Η κλωστουλα ειναι το σιμειο που αμα κοπει χανει ο αντρας την παρθενια του.Δηλαδη πολυ απο εμμας που εχουν παει με κοπελα και δεν τους εχει κοπει (εμενα δεν μου εχει κοπει) ειναι πρακτηκα ακομα παρθενοι αλλα θεωρητηκα εμπειροι.Σας περδεψα?Το ξερω! χεχεχε .
Τιποτα να σαι καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61831 από stefanos1996 στις 28 Μαΐου 2010, 1:01μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
thnx καπως καταλαβα κατι!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61832 από tamtam στις 28 Μαΐου 2010, 2:07μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
παιδια ελεος δηλαδη,αν ειναι δυνατον να ακουω εδω μεσα οτι η κλωστη πισω απο το πεος ειναι ο "αντρικος παρθενικος υμενας"...αν ειναι δυνατον δηλαδη!!!!!
ανοιξτε ενα βιβλιο,ψαξτε στο ιντερνετ,διαβαστε πηγες!!!
δεν υπαρχει στον αντρα πετσα,κλωστη,πετονια,υμενας η οτιδηποτε αλλο που εαν ειναι κομμενο η οχι,εαν υπαρχει η οχι,εαν ειναι μεγαλος η μικρος κλπκλπ να δειχνει εαν ειναι παρθενος η οχι!!!!!!!!!!καταλαβετε το!!!!!!!!!
οι μουσουλμανοι αυτη την κλωστη που λετε απο πισω απο το πεος την κοβουν οταν ειναι 1 χρονων λογω θρησκειας και αυτη ειναι η περιβοητη περιτομη
επισης στην Αφρικη τα παιδια αλλα και τους μεγαλυτερους γινεται προσπαθεια να τους κοψουν αυτη την κλωστη που λετε γιατι με τον τροπο αυτο μειωνονται σημαντικα η εξαπλωση του AIDS και γενικα διαφορων νοσηματων,για καθαρα θεμα καθαριοτητας δηλαδη και υγιεινης...

δηλαδη τι σημαινει,οτι ολοι αυτοι δεν ειναι παρθενοι????
ελεος

δεν ειμαι "τσατισμενος" ή "εκνευρισμενος" με καποιον απλα επαναλαμβανω δεν υπαρχει στο αντρικο σωμα κατι που εαν το δεις η οχι θα καταλαβεις εαν ειναι καποιος παρθενος η οχι....

ελεος δηλαδη,δεν ξερουμε ουτε τι γινεται στον πουτσο μας????????

γιαυτο και το εντονο υφος μου...

:)

aaaa

φιλε δεν σε ειπα gay.....

φιλικα

Αντωνης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61833 από stefanos1996 στις 28 Μαΐου 2010, 2:21μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tamtam@28 Μαΐου 2010)
παιδια ελεος δηλαδη,αν ειναι δυνατον να ακουω εδω μεσα οτι η κλωστη πισω απο το πεος ειναι ο "αντρικος παρθενικος υμενας"...αν ειναι δυνατον δηλαδη!!!!!
ανοιξτε ενα βιβλιο,ψαξτε στο ιντερνετ,διαβαστε πηγες!!!
δεν υπαρχει στον αντρα πετσα,κλωστη,πετονια,υμενας η οτιδηποτε αλλο που εαν ειναι κομμενο η οχι,εαν υπαρχει η οχι,εαν ειναι μεγαλος η μικρος κλπκλπ να δειχνει εαν ειναι παρθενος η οχι!!!!!!!!!!καταλαβετε το!!!!!!!!!
οι μουσουλμανοι αυτη την κλωστη που λετε απο πισω απο το πεος την κοβουν οταν ειναι 1 χρονων λογω θρησκειας και αυτη ειναι η περιβοητη περιτομη
επισης στην Αφρικη τα παιδια αλλα και τους μεγαλυτερους γινεται προσπαθεια να τους κοψουν αυτη την κλωστη που λετε γιατι με τον τροπο αυτο μειωνονται σημαντικα η εξαπλωση του AIDS και γενικα διαφορων νοσηματων,για καθαρα θεμα καθαριοτητας δηλαδη και υγιεινης...

δηλαδη τι σημαινει,οτι ολοι αυτοι δεν ειναι παρθενοι????
ελεος

δεν ειμαι "τσατισμενος" ή "εκνευρισμενος" με καποιον απλα επαναλαμβανω δεν υπαρχει στο αντρικο σωμα κατι που εαν το δεις η οχι θα καταλαβεις εαν ειναι καποιος παρθενος η οχι....

ελεος δηλαδη,δεν ξερουμε ουτε τι γινεται στον πουτσο μας????????

γιαυτο και το εντονο υφος μου...

:)

aaaa

φιλε δεν σε ειπα gay.....

φιλικα

Αντωνης

ok ετσι οπως το εθεσες ομως αυτο καταλαβα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61835 από Doctoras στις 28 Μαΐου 2010, 3:49μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tamtam@28 Μαΐου 2010)
παιδια ελεος δηλαδη,αν ειναι δυνατον να ακουω εδω μεσα οτι η κλωστη πισω απο το πεος ειναι ο "αντρικος παρθενικος υμενας"...αν ειναι δυνατον δηλαδη!!!!!
ανοιξτε ενα βιβλιο,ψαξτε στο ιντερνετ,διαβαστε πηγες!!!
δεν υπαρχει στον αντρα πετσα,κλωστη,πετονια,υμενας η οτιδηποτε αλλο που εαν ειναι κομμενο η οχι,εαν υπαρχει η οχι,εαν ειναι μεγαλος η μικρος κλπκλπ να δειχνει εαν ειναι παρθενος η οχι!!!!!!!!!!καταλαβετε το!!!!!!!!!
οι μουσουλμανοι αυτη την κλωστη που λετε απο πισω απο το πεος την κοβουν οταν ειναι 1 χρονων λογω θρησκειας και αυτη ειναι η περιβοητη περιτομη
επισης στην Αφρικη τα παιδια αλλα και τους μεγαλυτερους γινεται
προσπαθεια να τους κοψουν αυτη την κλωστη που λετε γιατι με τον τροπο αυτο μειωνονται σημαντικα η εξαπλωση του AIDS και γενικα διαφορων νοσηματων,για καθαρα θεμα καθαριοτητας δηλαδη και υγιεινης...

δηλαδη τι σημαινει,οτι ολοι αυτοι δεν ειναι παρθενοι????
ελεος

δεν ειμαι "τσατισμενος" ή "εκνευρισμενος" με καποιον απλα επαναλαμβανω δεν υπαρχει στο αντρικο σωμα κατι που εαν το δεις η οχι θα καταλαβεις εαν ειναι καποιος παρθενος η οχι....

ελεος δηλαδη,δεν ξερουμε ουτε τι γινεται στον πουτσο μας????????

γιαυτο και το εντονο υφος μου...

:)

aaaa

φιλε δεν σε ειπα gay.....

φιλικα

Αντωνης

Στην περριτομη φιλε μου δεν κοβουν μονο αυτο.Αλλα ολο το πετσακι
περιμετρικα.Και αυτη η κλωστη που λεω μπορει να κοπει απο την σεξουαλικη επαφη.Ετσι λοιπον.Και γενικα οσους εχω ρωτησει αυτο μου λενε οτι θεωρειτε στον αντρα ως σημειο παρθενιας.
Για δες εδω.
http://www.sott.net/image/image/s1/22954/full/circ00.jpg

http://static.howstuffworks.com/gif/circumcision-1.jpg
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61838 από anthi16 στις 28 Μαΐου 2010, 5:08μμ

anthi16

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ο παρθενικός υμένας βρίσκεται στην είσοδο του κόλπου της γυναίκας και στην ουσία είναι μια μεμβράνη, σε άλλες γυναίκες πιο ελαστική και σε άλλες πιο ανθεκτική. Φαντάσου το σαν μια πόρτα που κρατάει το μέρος εκεί πιο κλειστό. Σε άλλες γυναίκες "ξεκλειδώνει" πιο εύκολα σε άλλες πιο δύσκολα. Συνήθως όταν σπάει κατά τη διάρκεια της επαφής (αν δεν έχει σπάσει νωρίτερα για άλλους λόγους) βγαίνει λίγο αίμα αλλά και αυτό δεν είναι απαραίτητο. Επίσης πολλοί νομίζουν ότι με την πρώτη φορά ο παρθενικός υμένας θα σπάσει κατευθείαν αλλά συχνά μπορεί να χρειαστεί και δεύτερη και τρίτη επαφή για να σπάσει τελείως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62133 από nounou στις 02 Ιουνίου 2010, 12:32μμ

nounou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tamtam@28 Μαΐου 2010)
καθολου παρομοιο δεν ειναι δεσποινις,επετρεψε μου να κανω ενσταση :)
γιατι το πετσακι οπως λες για το αν κετεβαινει ολοκληρο η οχι σχετιζεται με την φιμωση...
θελω να πω πως σε καμια περιπτωση δεν σχετιχεται με το θεμα παρθενου η μη αντρα

να τονισω πως σε αντιθεση με τις κοπελες,στους αντρες δεν υπαρχει καποιο χειροπιαστο στοιχειο που αν το δεις θα πεις "αυτος ειναι/δεν ειναι παρθενος" .....

λετε να εχουν οι πουστηδες παρθενικο υμενα στο..απευθυσμενο?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62135 από nounou στις 02 Ιουνίου 2010, 12:35μμ

nounou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tamtam@28 Μαΐου 2010)
καθολου παρομοιο δεν ειναι δεσποινις,επετρεψε μου να κανω ενσταση :)
γιατι το πετσακι οπως λες για το αν κετεβαινει ολοκληρο η οχι σχετιζεται με την φιμωση...
θελω να πω πως σε καμια περιπτωση δεν σχετιχεται με το θεμα παρθενου η μη αντρα

να τονισω πως σε αντιθεση με τις κοπελες,στους αντρες δεν υπαρχει καποιο χειροπιαστο στοιχειο που αν το δεις θα πεις "αυτος ειναι/δεν ειναι παρθενος" .....

λετε να εχουν οι πουστηδες παρθενικο υμενα στο..απευθυσμενο?

ναι βρε το ξερω οτι δεν ειναι το ιδιο γι αυτο ειπα παρομοιο επειδη και στισ δυο περιπτωσεισ κατα την επαφη σχιζεται!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login