Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Είναι τίποτα?????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62182 από foubo στις 03 Ιουνίου 2010, 1:51πμ

foubo

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πρόσφατα το έκανα με ένα παιδί χωρίς προφυκαλτικό (μεγάλη μαλακεία το ξέρω...) κ απο τότε έχει καμια 2 βδομάδες που νιώθω διαφορετικό το μ*&@ι μου... Στην αρχή είχε αλλάξει η μυρωδιά κ αργότερα άρχισε να γίνεται η περιοχή πολύ ευαίσθητη...Θέλω να πώ ότι είναι σαν να "τσούζει" κάπως.. σαν να είμαι ερεθισμένη συνέχεια.. καυλώνω πολύ πιο εύκολα.. κ που και που βγάζει ένα υγρό.. πολύ λιγο.. διαφανές προς το κίτρινο... να ανυσιχίσω???????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62188 από nounou στις 03 Ιουνίου 2010, 9:01πμ

nounou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο!καλυτερα να ρωτησεισ γιατρο!αν ντρπεσαι η φοβασαι μπορεισ να παρεισ τηλ ανωνυμα εναν γυναικολογο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62189 από Seorge στις 03 Ιουνίου 2010, 11:09πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Να πας σε γυναικολόγο..οπως τα περιγράφεις ενδέχεται να εχεις μυκητίαση...
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #62190 από marina maria στις 03 Ιουνίου 2010, 11:19πμ

marina maria

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

συμφωνω οτι μπορει να ειναι μηκυτιαση αλλα επισης μπορει να μην ειναι και τιποτα...μην ανησυχεις....ερεθισμενο λογικα θα ειναι και απο την πραξη το βλεπω λογικο.....αλλα το οτι το εκανες χωρις προφυλαξη ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις να πας στη γυναικολογο σου.....το πεος του μπορει να ειχε οτιδηποτε.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62219 από plhgwmenh στις 03 Ιουνίου 2010, 7:59μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
κοπελια το ιδιο εχω κ εγω κ φοβαμαι αλλα κ ντρεπομαι ν απευθυνθω καπου...αν το τσεκατεις ενημερωσε με σε παρακαλω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62234 από foubo στις 04 Ιουνίου 2010, 1:54πμ

foubo

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Το έψαξα στο internet και 99,9% είναι μηκυτίαση...Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν ξέρει κανείς τη θαραπία? Πρέπει να πάω σε γιατρό ή θα φύγει απο μόνο του???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62238 από trinity στις 04 Ιουνίου 2010, 10:57πμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
φυσικα να πας σε γιατρο
ελεος κοριτσια.. κ εσυ κ η αλλη απο πανω σου
για τον καθενα μπορει να ειναι κατι διαφορετικο κ δεν ξερουμε εμεις κ το ιντερνετ τι μπορει να εχετε κ τι θεραπεια να ακολουθησετε
ουτε αν εχετε το ιδιο πραγμα για να κανει η μια οτι κανει κ η αλλη..
σοβαρευτειτε.. γιατι το σεξ (εν προκειμενω) δεν ειναι μονο χαρουλες κ τι ωραια περναμε, εχει κ ευθυνες κ ασχημες συνεπειες αμα δε ξερετε τι σας γινεται
σε καθε περιπτωση, απο τη στιγμη που κανετε σεξ, σε γιατρο πρεπει να πηγαινετε καθε χρονο για ελεγχο κ για τεστ παπ
κανενας δεν πεταει απ τη χαρα του οταν πρεπει να παει σε γιατρο, αλλα πρεπει!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62244 από plhgwmenh στις 04 Ιουνίου 2010, 2:00μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εγω ακομη δεν εχω ολοκληρωμενη σχεση ομως...οσο για εσενα foubo η θεραπεια εχεις ως εξης...αν εχεις ολοκληρωμενη σχεση θα κανεις κοπλικες πλυσεις κ θα βαζεις εσωτερικα κρεμα με ειδικα κολπικα σωληναρια για ενα διαστημα το οποιο θα ορισει ο γιατρος σου και μονο...επισης μπορει να σου δωσει κ χαπια τα οποια ομως συνηθως τα παιρνουν αυτες που δεν εχουν κανει ακομη ερωτα γιατι δεν μπορουν να βαλουν τιποτα μεσα κι επισης με τα χαπια αργει περισσοτερο να περασει απ οτι με τις εσωτερικες κρεμες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62246 από Pelvic_Thrust στις 04 Ιουνίου 2010, 2:46μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Κανατε μπανιο πριν το sex ? Ειδικα τα αγορια.. που εχουν το συνηθειο να κατουρανε και να μην ξεπλενονται, παρα μονο να την τηναζουν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62247 από trinity στις 04 Ιουνίου 2010, 3:20μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Έγραψε:(plhgwmenh@04 Ιουνίου 2010)
εγω ακομη δεν εχω ολοκληρωμενη σχεση ομως...οσο για εσενα foubo η θεραπεια εχεις ως εξης...αν εχεις ολοκληρωμενη σχεση θα κανεις κοπλικες πλυσεις κ θα βαζεις εσωτερικα κρεμα με ειδικα κολπικα σωληναρια για ενα διαστημα το οποιο θα ορισει ο γιατρος σου και μονο...επισης μπορει να σου δωσει κ χαπια τα οποια ομως συνηθως τα παιρνουν αυτες που δεν εχουν κανει ακομη ερωτα γιατι δεν μπορουν να βαλουν τιποτα μεσα κι επισης με τα χαπια αργει περισσοτερο να περασει απ οτι με τις εσωτερικες κρεμες..

αν δεν εχεις, δεν θα σου κανει τεστ παπ
αλλα θα του πεις τι αισθανεσαι κ θα σε κοιταξει για να δει αν εχεις μηκυτες ή κατι αλλο (προκαλουνται κ απο εσωρουχα, ρουχα, τουαλετες αμα δε προσεχετε κλπ)

σε καθε περιπτωση ΔΕΝ γινονται μεσω σαιτ οι διαγνωσεις κ οι θεραπειες
οποτε το να λες.. πες μου τι σου ειπε εσενα να κανω το ιδιο δεν στεκει κ ειναι βλακεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login