Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το ότι κανείς δε σε καταλαβαίνει δε σημαίνει ότι είσαι και καλλιτέχνης!
Κυριακή, 5 Μαΐου

μαρεσει να την...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62697 από syrianos στις 13 Ιουνίου 2010, 12:41πμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
να σας ρωτησω,διαπιστωνω σιγα σιγα οτι μαρεσει, με φτιαχνει στο σεξ οταν ποναω την κοπελα μου.... ειναι οκ αυτο? μπορω να πω,οτι οσο πιο πολυ ποναει,τοσο περισσοτερο φτιαχνομαι... Ειναι ανωμαλια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62707 από Doctoras στις 13 Ιουνίου 2010, 10:25πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Και μενα επισης!!!
Τωρα αμα ειναι ανωμαλια δεν με απασχολει ,απο την στιγμη που μας φτιαχνει αυτο το πραγμα ολλα τα αλλα ειναι λεπτομεριες.Βαζω στοιχημα οτι ολοι ετσι ειναι.Φτιαχνονται με το να βλεπουν την κοπελα να ποναει.
Σε λογικα πλαισια ομως ετσι αμα μου ζητησει να βγω γιατι πεθαινει πραγματικα οφιλω να το σεβαστω.Αυτο που εχω ψιλοκαταλαβει ειναι και οτι σε αυτες τους αρεσει μεχρι ενα σημειο να πονανε(παντα σε λογικα πλεσια)γιατι οταν βγαζουν αυτες τις κραβιες ξερουν οτι τον αλλον παραλληλα τον φτιαχνουν..Αμα ειναι τετιος τυπος παντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64149 από vikiss στις 23 Ιουλίου 2010, 4:56μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Τι λέτε ρε παιδιά... δν ξέρω αν εσείς φτιάχνεστε, αυτό που πιστεύω είναι ότι σε καμία κοπέλα δν αρέσει να πονάει στο σεχ... καλό θα ήταν ο καθένας να σέβεται την κοπέλα του στο θέμα αυτό. Αν κάνετε σεχ μόνο και μόνο για να κάνετε και δν ενδιαφέρεστε για την κοπέλα σας πάτε καλύτερα στις πουτάνες.... Μπορεί να φαίνονται ξενέρωτα αυτά που λέω αλλά έτσι είναι. Μερικές φορές οι κοπέλες μόνο και μόνο για να ικανοποιήσουν το αγόρι τους δέχονται τρελά πράγματα χωρίς να εισπράττουν καμιά προσωπική ικανοποίηση παρά μόνο του αγοριού τους.. μεγάλο λάθος.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64153 από Doctoras στις 23 Ιουλίου 2010, 5:29μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(vikiss@23 Ιουλίου 2010)
Τι λέτε ρε παιδιά... δν ξέρω αν εσείς φτιάχνεστε, αυτό που πιστεύω είναι ότι σε καμία κοπέλα δν αρέσει να πονάει στο σεχ... καλό θα ήταν ο καθένας να σέβεται την κοπέλα του στο θέμα αυτό. Αν κάνετε σεχ μόνο και μόνο για να κάνετε και δν ενδιαφέρεστε για την κοπέλα σας πάτε καλύτερα στις πουτάνες.... Μπορεί να φαίνονται ξενέρωτα αυτά που λέω αλλά έτσι είναι. Μερικές φορές οι κοπέλες μόνο και μόνο για να ικανοποιήσουν το αγόρι τους δέχονται τρελά πράγματα χωρίς να εισπράττουν καμιά προσωπική ικανοποίηση παρά μόνο του αγοριού τους.. μεγάλο λάθος.....

Λολ δεν ενοω να πεθαινει απο το πονο και να συνεχιζο βλεποντας την να ουρλιαζει και να με παρακαλαει να βγω ποτε δεν το εχω κανει αυτο ουτε εχω πιεσει η ζωρισει καμια.Αλλα γενικα οταν ποναει ισως ελαχιστα και δεν διαμαρτηρεται να βγω γιατι ισως της αρεσι λιγο ο συνδιασμος πονου και ολλα τα σχετικα ειναι ... με φτιαχνει.Τι να πω.
Γενικα οι θοριβοι που κανεται ειτε ψεματα ειτε αληθεια ειτε επιδη βγαινουν ετσι με φτιαχνουν και μου δημιουργουν τετιες ιδεες.
Δεν ειμε σηγουρος τι ακριβως. Οτι καταλαβατε.Τωρα αμα σας πω οτι και το βρισιμο θα μου αρεσαι αλλα αυτο ντρεπομαι να το ξαναδοκοιμασω?Γιατι δεν μου ειχε βγει σε καλο οταν το εκανα χαχαχα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64155 από VeTeRaNoS στις 23 Ιουλίου 2010, 7:20μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Για πονο δεν ξερω.Παντος εχω ακουσει οτι οι περισσοτερες γυναικες φτιαχνονται με το αγριο sex δηλαδη οταν νιωθουν τον αντρα πιο δυνατο,να εχει αυτος τις προτοβουλιες και γενικος να εχει το πανω χερι κλπ κλπ.

Οπως και να εχει τιποτα δεν ειναι ανωμαλια στο sex αν συμφωνουν και οι 2.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64158 από Doctoras στις 23 Ιουλίου 2010, 8:18μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(VeTeRaNoS@23 Ιουλίου 2010)
Για πονο δεν ξερω.Παντος εχω ακουσει οτι οι περισσοτερες γυναικες φτιαχνονται με το αγριο sex δηλαδη οταν νιωθουν τον αντρα πιο δυνατο,να εχει αυτος τις προτοβουλιες και γενικος να εχει το πανω χερι κλπ κλπ.

Οπως και να εχει τιποτα δεν ειναι ανωμαλια στο sex αν συμφωνουν και οι 2.

Με ενιωσες φιλε.Δεν λεω αμα ειναι παρθενα η αλλη να της φερθεις ετσι τοτε αλλαζει αμα ξερει και δεν εχει προβλημα why not?Aλλες φορες σε καπιες περριστασεις κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες η τριφεροτητα και
διακριτικοτητα απετουντε και επιβαλονται.Σε αλλες εφοσον δεν εχει προβλημα κανενας απο τους δυο ολλα ειναι ελευθερα χωρις συνορα και κανονες αμα αυτο σε ευχαριστει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64159 από vikiss στις 23 Ιουλίου 2010, 8:24μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Όπως το θέτεται σωστό μου ακούγεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64182 από vlammadi στις 25 Ιουλίου 2010, 1:15μμ

vlammadi

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2002
μηνύματα: 138 αποδεκτές 0
"Τίποτα δεν είναι ανωμαλία στο σεξ αν συμφωνούν και οι 5"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64434 από hex33 στις 01 Αυγούστου 2010, 10:55πμ

hex33

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ετσι αρχιζουν ολοι και στο τελος γινονται βιαστες ......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64435 από VeTeRaNoS στις 01 Αυγούστου 2010, 12:24μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(hex33@01 Αυγούστου 2010)
Ετσι αρχιζουν ολοι και στο τελος γινονται βιαστες ......

Ναι δηλαδή ο μισος αντρικός πληθυσμός είναι βιαστές.Μορε τι μας λες,απλά ο άνθρωπος θέλει να έχει το πάνω χέρι στο sex αυτό δεν σημαίνει ότι είναι και βιαστής.Και εμπάσι περίπτωση αφού συμφωνεί και η κοπέλα που τον βλέπεις τον βιασμό?Οι βιαστές είναι τρελοί ανώμαλοι και μαλ..ες.Γιατί πρέπει να είσαι και λίγο τρελός για να κανεις κάτι τέτοιο.Οποτε μην τα συγκρίνεις το ένα με το άλλο δεν υπάρχει σχέση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login