Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διάβασα τόσα για τους κινδύνους του ποτού και του τσιγάρου, που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Eρωτησεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62779 από kazanakito στις 14 Ιουνίου 2010, 9:40μμ

kazanakito

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
1. Αν κάποιος δεν μπορει να κανει παιδια τοτε δεν του σηκωνετε?
2. Δεν το εχω κανει ποτε ακομα αλλα θελω να το κανω πολυ. Το πετσακι τους πεους μου καλυπτει και το μπροστινο μερος την κεφαλη. Εχω προσπαθησει να βγαλω την κεφαλη εξω απο το πετσακι αλλα δεν μπορω. Οταν θα το κανω τι θα γινει το πετσακι και η κεφαλη?
3. Μπορει μια γυναικα να μεινει εγκυος αν δεν χρησιμοποιηθει προφυλακτικο και δεν χυθει σπερμα στο γεννητικο της οργανο?
4. Μερικες φορες που κανω τα ουρα μου νιωθω ενα τσουξιμο στο πεους με αποτελεσμα να χαμηλωνω ταχητητες στη γρηγοραδα για να μην τσουζει. Αυτο σε τι οφειλετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62780 από Leoboy στις 14 Ιουνίου 2010, 9:53μμ

Leoboy

banned
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
1.του σηκωνετε
2.μπορει να εχεις φιμωση
3.ναι
4.δεν εχω ιδεα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62782 από kazanakito στις 14 Ιουνίου 2010, 10:09μμ

kazanakito

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
1.Του σηκωνετε και απλα δεν μπορει να χυσει?
2. φιμωση=??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62783 από Doctoras στις 14 Ιουνίου 2010, 10:10μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
1.Λοιπον αμα εχει χαμηλο αριθμο σπερματοωαριων του σηκωνεται απλα δεν μπορει αν κανει παιδια.Αμα εχει αλλο προβλημα οχι.Ενοω εξαρταται τι προβλημα εχει.
2.Φιμωση ναι.
3.Αμα δεν χυθει οχι.Αλλα ειναι απυθανο να μην χυθει απο την στιγμη της διησδησης χωρςι προφυλακτικο.
4.Πιθανον για καπιο λογο εχει ερεθιστη η ουρηθρα.Καλο ειναι να πας σε γιατρο να σηγουρεφτεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62785 από kazanakito στις 14 Ιουνίου 2010, 10:20μμ

kazanakito

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 χρονων.

2. Αν κανω σεξ το πετσακι στην κεφαλη θα εχει μεγαλυτερη ελαστικοτητα?δηλαδη θα μπορω ευκολοτερα να βγαζω την κεφαλη? Πως αντιμετοπίζετε η φιμωση?
4.μου εχει τυχει 2 φορεσ και καθε φορα διηρκησε περιπου 5 μερες. Αλλα τωρα ειμαι ενταξει. Ρωταω μηπως και γινει κατι παρομοιο στο μελλον. Τότε να απευθυνθω σε ουρολογο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62786 από nathalie στις 14 Ιουνίου 2010, 10:32μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
1.Συνηθως το προβλημα δεν ειναι στη στυση αλλα στον αριθμο και στην κινητικοτητα των σπερματοζωαριων.Αρα δεν εχει και τοσο σχεση το ενα με το αλλο.Ηστυτικη δυσλειτουργια (το να μη σηκωνεται) ωφειλεται σε αλλους παραγοντες ψυχολογικους ή βιολογικους και δεν σημαινει απαραιτητα πως καποιος που εχει προβληματα στυσης δεν μπορει να κανει παιδια.
2.Πιθανοτατα να εχεις φιμωση (δεν ειμαι αγορι οποτε δεν ξερω τι αλλαζει μετα την πρωτη επαφη).Η φιμωση αντιμετωπιζεται με περιτομη,μην ανησυχεις,μονο οφελη εχει.
3.τα προσπερματικα υγρα (υγρα πριν χυσεις που λιπαινουν την ουρηθρα) περιεχουν ποσοτητα σπερματος οποτε ειναι πιθανο να μεινει η κοπελα εγκυος.
4.Δεν ξερω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62788 από Doctoras στις 14 Ιουνίου 2010, 10:48μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Eγω σαν αγορι δεν ενιωσα ποτε οτι αλλαξε κατι μετα την σεξουαλικη επαφη σχετικα με το πεος μου.Μονο μου διμιουργηθηκε τρελη επιθυμια να το θελω συνεχια.Ενοω οτι ειμαστε τελειως διαφορετικοι απο τις γυναικες σε αυτο το θεμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62791 από kazanakito στις 14 Ιουνίου 2010, 10:57μμ

kazanakito

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Για την φιμωση μπορειτε να μου τα πειτε απλα και να μου απαντησετε τις ερωτησεισ? Γιατι στο γκουγκλ που εψαξα τα λεει πολυ επιστημονικα και δεν απανταει σε ολα μου τα ερωτηματα!
1.Αν κανω σεξ το πετσακι στην κεφαλη θα εχει μεγαλυτερη ελαστικοτητα?δηλαδη θα μπορω ευκολοτερα να βγαζω την κεφαλη? Ή θα γινουν τα πραγματα χειροτερα?
2.Τι οφελη εχει η φιμωση?
3.Αυτη η επεμβαση μπορει να γινει σε δημοσιο νοσοκομειο? Αν καποιος εχει κανει περιτομη παρακαλω να πει εδω και καποια παραπανω πραγματα για να ξερω!


Υ.Γ. Εγω μονο τη φιμωση των blog ηξερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62802 από Pelvic_Thrust στις 15 Ιουνίου 2010, 11:17πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Αυτο με το τσουξιμο τι ειναι ? Το εχω παθει κανα δυο φορες και ειναι σαν να κατουρας ξυραφια xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62803 από VeTeRaNoS στις 15 Ιουνίου 2010, 11:20πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
1.Εννοείτε πως το πετσάκι θα έχει μεγαλύτερη ελαστικότητα αλλα αν έχεις τελικά φίμωση δηλαδή το πετσάκι έχει κλείσει το κεφάλι και κανεις sex θα πονέσεις πολύ.Προπαντός αν η φιμώσει είναι σε μεγάλο βαθμό.Γιαυτο θα πρέπει να κανεις περιτομή και θα είσαι ok.

2.Η φιμώσει δεν έχει οφελη

3.Eννοείτε πως γίνετε σε δημόσιο νοσοκομείο αλλα μην φανταστείς την άλλη εβδομάδα από την μέρα που θα πας σε κάνα τρίμηνο θα στην κάνουν.Πάντως μην ανησυχείς είναι μια εγχείρηση ρουτίνας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login