Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάτω τα ζήτω - Ζήτω τα κάτω.
Σάββατο, 4 Μαΐου

καμακι...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62845 από tiger15 στις 16 Ιουνίου 2010, 7:27μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
γεια χαρα φιλοι μου,
δημιουργησα αυτο το ποστ για να σας ρωτησω το εξης:

Ρε παιδια πειτε μου πως γινεται το καμακι σε μια κοπελα, μπορειτε να με βοηθησετε νομιζω πως κανω κατι λαθος, στην ολη διαδικασια...
ειμαι 16 χρονων...
θα προτιμουσα συμβουλες απο αντρες που εχουν πειρα στο θεμα καμακι και θα ξερουν ολο και κατι παραπανω, αλλα και οι κοπελες αν εχουν να προτεινουν κανενα tip να προσεξω εγω και καθε φιλος μας που του αρεσει μια κοπελα και θελει να την κατακτησει..


περιμενω απαντησεις απο ολους/ολες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62846 από Leoboy στις 16 Ιουνίου 2010, 7:56μμ

Leoboy

banned
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
συμβουλη:μην ζητας συμβουλες απο γυναικες για αλλες γυναικες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62848 από VeTeRaNoS στις 16 Ιουνίου 2010, 8:19μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Πλησιάζεις την κοπέλα που σε ενδιαφέρει της συστήνεσαι ευγενικά και με χαμόγελο της ρωτάς το όνομα της.Αν μέχρι εδώ όλα πάνε καλά λογικά θα καταλάβεις αν η κοπέλα θέλει να συνεχιστεί η συζήτηση η όχι.Αν δεις ότι θέλει πιαστης συζητήση.Ένα δυνατό στοιχειο στο καμάκι είναι το χιουμορ.Μετά από κάνα τέταρτο συζητήσεις της ζητάς το τηλέφωνο με την πρόφαση να μην χαθείτε.Αν στο δώσει η αποστολή τελειωσε με επιτυχία αν όχι προσπάθησε ξανά αργότερα.Αυτά.Καλή διασκέδαση και καλη επιτυχία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62854 από tiger15 στις 17 Ιουνίου 2010, 12:38πμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
φιλε μου leoboy σε ευχαριστω για την συμβουλη...

φιλε μου βετερανε για την ηλικια μου των 16 χρονων δεν ειναι καπως υπερβολικο αυτο το σχεδιο??
δεν φαινομαι σαν λιγουρης με λενε πχ Γιωργο Κανελοπουλο εσενα?
εεε δεν νομιζεις.... και αν την κοπελα την ξερεις και λετε απλα ενα γεια ειναι δηλαδη κοινη γνωστη με φιλους και ειναι και ταυτοχρονα σε αλλη παρεα απο εσενα?? τι πρεπει να κανεις να γινεις κολιτσιδα ???

ευχαριστω για τις ως τωρα απαντησεις οποια αποψη δεκτη!!

ευχαριστω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62856 από VeTeRaNoS στις 17 Ιουνίου 2010, 8:09πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Και στην ηλικία τον 16 μια χαρά μου φαίνεται αυτός ο τρόπος.Τέλος πάτνων αν την ξέρεις την κοπέλα βεβαια αλλάζουν τα πράματα.Προσπάθησε να μάθεις πράματα για αυτήν από τον κοινό γνωστό και δείξε του το ενδιαφέρον σου για αυτήν.Πες του να βγείτε καμια φορα μαζί να γνωριστείτε καλύτερα.Να πάτε για μπάνιο τώρα το καλοκαίρι η για κανένα καφέ.Και εκεί να γνωριστείτε καλύτερα με την κοπέλα.Ισα ισα που στην ηλικία τον 16 είναι πιο εύκολα αυτα τα πράματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62859 από tiger15 στις 17 Ιουνίου 2010, 11:23πμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
xmm μαλιστα μου ακουγεται πολυ καλη ιδεα....

ευχαριστω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62921 από nik__T στις 18 Ιουνίου 2010, 11:37μμ

nik__T

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Αν η κοπελα σε γνωριζει αφου εισασταν συμαθητες τοτε τι κανεις ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login