Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H φιλοδοξία είναι το τελευταίο καταφύγιο της αποτυχίας. (Oscar Wilde)
Κυριακή, 28 Απριλίου

στηθος με σιλικονη

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62861 από loraki στις 17 Ιουνίου 2010, 12:31μμ

loraki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
γεια σας
εχω μια απορια
εχω κομπλεξ με το στηθος μου
φοραω νουμερο ενα και μ φαινεται αντισεξουαλικο
ποτε δεν εχω φορεσει σουτιεν χωρις ενισχυση γιατι φαινεται πολυ μικρο το στηθος μου
ομως και τα σουτιεν που εχουν ενισχυση δεν ειναι η πια καταλληλη λυση
γιατι?γιατι οταν το βγαζεις εκει που ο αλλος νομιζει οτι εχεις το απιστευτο στηθος..ξαφνικα βλεπει δυο βυζακια!
σκεφτομαι (μ περναει απο το μυαλο) την πλαστικη.αλλα επειδη εχω ακουσει διαφορα....τη φοβαμαι!
οχι τοσο για τα ραμματα οσο για τιε επιπτωσεις!!!!
θα ηθελα να το κανω ενα νουμερο πιο μεγαλο αντε 2

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62863 από m@ria στις 17 Ιουνίου 2010, 12:48μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
το σουτιέν δεν μπορεί να κάνει τόση μεγάλη διαφορά ωστε να νομίζει οτι θα δει τίποτα τέρατα ο άλλος,τα βλέπει απο την αρχή οτι είναι μικρά και για να είναι μαζί σου δεν θα τον πειράζει,σε μερικούς αρέσουν τα μικρά κιόλας,απο την άλλη τις πλαστικές τις θεωρώ κάτι τελείως αφύσικο και αντιαισθητικό και σε συμβουλεύω να μην κάνεις,μετά θα φαίνεται ψεύτικο και θα καταλαβαίνουν αμέσως οτι έχεις κάνει πλαστική,άλλωστε κάτι ήξερε ο θεός που σου έδωσε αυτό το μέγεθος,θα ταιριάζει και με το σωματότυπό σου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62866 από loraki στις 17 Ιουνίου 2010, 1:00μμ

loraki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
κοιτα και εγω φοβαμαι πολυ τις πλαστικες και γενικοτερα τον πονο κλπ
απλα σκεφτομαι οτι τη συγκεκρημενη πλαστικη την εχουν κανει τοοοοοοσες.
οσο για το συντροφο συμφονο μαζι σου.αλλα ειναι καθαρα ψυχολογικο το θεμα....ξερεις...κ εγω πιστευω οτι αν δεν υπαρχει καποιο προβλημα δεν υπαρχει λογος να γινει η πλαστικη
δεν νομιζω να ταιριαζει εν το μεταξυ με το σωμα μου.ειμαι κανονικη.λεπτη μαλλον αλλα το στυθος.......χωρις σουτιεν......σχεδον δε φαινεται με ρουχα....
εν το μεταξυ ακου τι αλλο εχω.επειδη εχω σκολιωση κ σκεψου το ενα στυθος δειχνει να ειμαι λιγο πιο χαμηλα απο το αλλο.οκ δε φαινεται αλλα εγω το βλεπω ομως!μαλλον πρεπει να το σηζητησω με καποιο γιατρο...απλα το θεμα ειναι οτι αν παω σε πλαστικο θα μ πει αυτο που το συμφερει μαλλον...δεν ξερω...
κοιτα ολα αυτα βεβαια δεν κανουν μπαμ οπως μια ασχημη μυτη ασ πουμε
απλα εγο τα ξερω οποτε ....τα βλεπω...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62869 από VeTeRaNoS στις 17 Ιουνίου 2010, 1:39μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Εγώ πάντως είμαι υπέρ αυτόν τον επεμβάσεων.Στην γυναικα παίζει σημαντικό ρολο το στήθος για το πως αισθάνεται και γενικότερα για την αυτοπεποίθεση της.Γιατί δηλαδή όχι?Αφού μπορείς να έχεις ένα μεγαλύτερο στήθος με μια εγχειρησης ρουτίνας.Εγώ σαν άντρας θα προτιμούσα να δω ψεύτικο στήθος σε φυσιολογικό μέγεθος παρα ένα υπερβολικά μικρό.Βεβαια θα υπάρχει μια μερίδα αντρών που να μην τους αρέσουν τα ψεύτικα.Πήγαινε σε ένα πλαστικό χειρουργο να σου πει της λεπτομέρειες της εγχειρησης σκέψου το καλά και πράξε...

Δεδομένου φυσικά ότι είσαι άνω τον 18 ετών.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62870 από loraki στις 17 Ιουνίου 2010, 1:50μμ

loraki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2010
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι οι επιπτωσεις.αν κινδυνευεις μετα.   αν φαινεται ψευτικο η οχι
δε μ νοιαζει αυτο.
εχω ακουσει οτι σε πολλες περιπτωσεις δημιουργειται καρκινος...
ισως θα κλεισω ραντεβου να μ εκσηγησει ο ιδικος τι κ πως...¨)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62873 από VeTeRaNoS στις 17 Ιουνίου 2010, 2:28μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έψαξα στο goggle για της επιπτώσεις που μπορεί να υπάρξουν μετά από μια τέτοια εγχείριση και κατάλαβα πως δεν έχει καμια σχέσει με τον καρκίνο του μαστού.Όμως υπάρχει περίπτωση να εμφανιστεί μέσα στο στήθος ένα σκληρό στρώμα ουλώδους συνδετικού ιστού που χρειάζεται μια δεύτερη επέμβαση για να φύγει.Εδώ πήρες απλά μια ιδέα πήγαινε στον γιατρό να δεις της λεπτομέρειες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62875 από Muppet στις 17 Ιουνίου 2010, 2:58μμ

Muppet

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τα πάντα είναι σχετικά. Αν είσαι με κάποιον αυτός σε θέλει για αυτό που είσαι και όχι αυτό που δείχνεις. Τώρα αν κατά βάθος θες να κάνεις την επέμβαση για τον εαυτό σου, είναι άλλο. Έχω την εντύπωση ότι απαγορεύεται για ηλικίες κάτω των 18-19 οπότε αν ανήκεις σε αυτό το group να το ψάξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62888 από 123lolita456 στις 18 Ιουνίου 2010, 2:37πμ

123lolita456

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2009
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
με απασχολει και μενα το ιδιο θεμα...οποτε αν λυθουν οι αποριες σου θα βοηθηθω και εγω...τις ιδιες αποριες με σενα εχω..αν δηλαδη παθαινεις καρκινο μετα...εγω αυτο που ξερω σχετικα με την επεμβαση ειναι οτι απο τη στιγμη που θα το κανεις πρεπει να αλαζεις τα εμφυτεμβατα καθε 5 χρονια...δεν ειμαι σιγουρη αν ισχυει...
υπαρχει καποια που να εχει κανει τιν επεβαση να μας πει απ την εμπειρια της??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62900 από Leoboy στις 18 Ιουνίου 2010, 1:44μμ

Leoboy

banned
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
μην κανεις επειδη θες να αρεσεις στους αλλους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62906 από Doctoras στις 18 Ιουνίου 2010, 2:25μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Και εγω ειμε υπερ.Σηγουρα προτυμω τα φυσικα αλλα δεν θα με χαλαγαν καθολου κια τα σηλικονατα.!!!Εγω νομιζω πως αμα το εχεις αποφασισει και εφοσον βρεις σοστω και καλο γιατρο να την κανεις.Οσο για αυτο που ειπες για τα δυο βυζακια μονο εγω δεν θα ειχα προβλημα αμα την γουσταρα.Αυτο θα το κανεις αμα το κανεις για σενα.Γιατι το γυναικειο στηθος ειναι ιδια περιπτωση με το αντρικο πεος αντιστηχα.Ενοοτντας οτι οτι κομπλεξ εχετε εσεις για το στοιθος εχουμε και εμεις για το πεος.
Αλλα ολοι λενε πως δεν μετραει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login