Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Παρασκευή, 3 Μαΐου

μη παρθενες που το παιζουν παρθενες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62874 από XxMikexX στις 17 Ιουνίου 2010, 2:47μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
εχω μια απορια..
γιατι καποιες κοπελες ενω ΔΕΝ ειναι παρθενες οταν γνωριζουν καποιον και θελουν να προχωρησουν μαζι του ισχυριζονται πως ειναι παρθενες και μαλιστα κανουν ολοκληρο προλογο κανοντας ερωτησεις του τυπου "και αν δεν βγαλω αιμα?" "και αν σου ειπα ψεμματα και δεν ειμαι παρθενα?"
μου εχει τυχει τρεις φορες ως τωρα με αποκορυφομα την τελευταια!
μου ελεγε απο την πρωτη μερα οτι ειναι παρθενα (χωρις καν να την ρωτησω) και την μερα που ηταν να γινει ΠΡΙΝ αρχισουμε.. μου λεει
"αν δεν βγαλω αιμα θα θυμωσεις?"
με πιο σκεπτικο μερικες ισχυριζονται οτι ειναι παρθενες ενω δεν ειναι???
δεν ξερω αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο αλλα θελω απαντησεις..
και απο οσους σας εχει τυχει κατι τετοιο και απο κοπελες που πιθανον να κανουν κατι αντιστιχο και γενικα απο ολους και ολες!! εμενα με εχει προβληματισει το θεμα!! μηπως ειναι καποιο κρυφο fetich καποιων γυναικων? :|
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #62878 από plhgwmenh στις 17 Ιουνίου 2010, 3:29μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

η κοπελα σου μπορει να σε ρωτησε επειδη μερικες δεν βγαζουν αιμα και φοβηθηκε μηπως ειναι μια απ' αυτες κι εσυ την παρεξηγησησεις...Μπορει οντως μια κοπελα οταν ερθει για πρωτη φορα σε επαφη να μην βγαλει αιμα η να βγαλει αργοτερα...καποιες κοπελες το κανουν αυτο,λενε δηλαδη ψεματα,κατι που ασφαλως δεν ειναι σωστο,επειδη η μαλλον μετανιωσαν για τον πρωτο τους και θελουν να το καλυψουν η επειδη φοβουνται μηπως μετα ο αλλος τις παρει στο ψιλο και θελει απλα και μονο να ικανοποιηθει θεωροντας οτι οποια δεν ειναι παρθενα παει με οποιον βρει επειδη αυτη το εχει αναγκη...ειστε περιεργοι εσεις οι αντρες παντως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62880 από nathalie στις 17 Ιουνίου 2010, 4:51μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Τι να σου πω.Δεν το θεωρω λογικο,εγω παντως δεν εχω τετοιες γνωστες.δηλαδη αν μια κοπελα δεν ειναι παρθενα το λεει και δεν τρεχει τιποτα...μαλλον εσυ πεφτεις σε τετοιες περιπτωσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62901 από plhgwmenh στις 18 Ιουνίου 2010, 1:47μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εμενα με αποκαλουν ξενερωτη που δεν εχω κανει ακομη αλλα τους γραφω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login