Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να αποφεύγεις τις παράξενες γυναίκες και τις προσωρινές μεταβλητές.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Απωθητικός ή αδιάφορος;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63669 από toros locos στις 14 Ιουλίου 2010, 12:28πμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Γεια Χαρα.. Παιδες,

εχω ενα μικρο προβλημα ειμαι 16 χρονων και εχω το παρακατω προβλημα.
Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω κοπελα. Απο τη μια θελω να εχω μια κοπελα και να περναω καλα αλλα απο την αλλη με κουραζουν αφανταστα αυτες οι ιστοριες(να βγαινω,να ειμαι στο τηλεφων κ.ά) Μηπως αυτο ειναι ο λογος που με κανει απωθητικο ή μηπως ειμαι ακομα αδιαφορος?

(θα ηθελα να μου πουν οι γυναικες το λαθος μου)


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63672 από VeTeRaNoS στις 14 Ιουλίου 2010, 1:13πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Χαλαρωσε δεν σε πηραν και τα χρονια!
Το πρόβλημα δεν ειναι που δεν εχεις κοπελα,για αυτο που πρεπει να ανησυχεις ειναι οτι εισαι 16 χρονον και βαριεσαι να βγαινεις.Αν δεν βγεις τωρα ποτε θα βγεις;Ασε που ειναι και αυτο που λες αν δεν βγαινεις και κλεινεσαι μεσα στο σπιτι που να την βρεις την κοπελα.
Aρχισε να βγαινεις και να μην βαριεσαι και θα ερθει και η κοπελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63674 από Σηπτικό Βόδι στις 14 Ιουλίου 2010, 1:26πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Πωωω φίλε τι μου λες τώρα, κι εγώ το ίδιο παθαίνω, ειλικρινά...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63675 από toros locos στις 14 Ιουλίου 2010, 1:44πμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Σηπτικό Βόδι@14 Ιουλίου 2010)
Πωωω φίλε τι μου λες τώρα, κι εγώ το ίδιο παθαίνω, ειλικρινά...!


TI ENNOEIΣ.? και εσυ το ιδιο προβλημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63678 από Σηπτικό Βόδι στις 14 Ιουλίου 2010, 2:58πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πράγμα όμως με τη μόνη διαφορά ότι είμαι 15. Πω ρε συ, και νόμιζα πως ήμουν ο μόνος που το περνούσα. Μαλακία μεγάλη είναι. Απ' τη μία μιζεριάζω που "όλοι έχουν και εγώ μπακούρης μια ζωή" και απ' την άλλη την υπερβολική "πλάκα" που κάνω με κάποια κοπελιά που μ' αρέσει και ίσως της αρέσω και 'γω και θέλει να πάμε "...πέρα απ' την πλάκα" πιστεύω ότι την κάνω υποσυνείδητα και πάντα την απωθώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63680 από Pelvic_Thrust στις 14 Ιουλίου 2010, 3:12πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Ειμαι 20 και εχω να κανω σχεση καιρο γιαυτο ακριβως το λογο :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63700 από toros locos στις 14 Ιουλίου 2010, 1:37μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Σηπτικό Βόδι@14 Ιουλίου 2010)
ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πράγμα όμως με τη μόνη διαφορά ότι είμαι 15. Πω ρε συ, και νόμιζα πως ήμουν ο μόνος που το περνούσα. Μαλακία μεγάλη είναι. Απ' τη μία μιζεριάζω που "όλοι έχουν και εγώ μπακούρης μια ζωή" και απ' την άλλη την υπερβολική "πλάκα" που κάνω με κάποια κοπελιά που μ' αρέσει και ίσως της αρέσω και 'γω και θέλει να πάμε "...πέρα απ' την πλάκα" πιστεύω ότι την κάνω υποσυνείδητα και πάντα την απωθώ.


Aκριβως.. και δεν ειναι το θεμα οτι δεν εχω κοπελες απλα βαριεμαι ολη αυτη τη φασαρια της σχεσης...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63730 από αλητης στις 14 Ιουλίου 2010, 8:27μμ

αλητης

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
αμα θεωρειτε φασαρια το να κανετε σχεση γιατι γκρινιαζετε που δεν κανετε?
αυτη ειναι η διαδικασια της σχεσης αλλιως δεν θα λεγοταν και εστι, θα λεγοταν φαση, ελευθερη σχεση κτλ
αληθεια αν ησασταν ερωτευμενοι και η γκομενα βαριοταν να σας μιλαει οταν εσεις θελατε να την ακουσετε, ή βαριοταν να βγαινει μαζι σας κατα ποσο θα σας αρεσε?
παντως σε μια γκομενα δεν αρεσει η αδιαφορια στην σχεση γι αυτο και την κοπαναει απο εκει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63734 από Doctoras στις 14 Ιουλίου 2010, 8:41μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(αλητης@14 Ιουλίου 2010)
αμα θεωρειτε φασαρια το να κανετε σχεση γιατι γκρινιαζετε που δεν κανετε?
αυτη ειναι η διαδικασια της σχεσης αλλιως δεν θα λεγοταν και εστι, θα λεγοταν φαση, ελευθερη σχεση κτλ
αληθεια αν ησασταν ερωτευμενοι και η γκομενα βαριοταν να σας μιλαει οταν εσεις θελατε να την ακουσετε, ή βαριοταν να βγαινει μαζι σας κατα ποσο θα σας αρεσε?
παντως σε μια γκομενα δεν αρεσει η αδιαφορια στην σχεση γι αυτο και την κοπαναει απο εκει..


Εξαρτατε τι ειδους γκομενα ειναι.Αυτη που θελει την αδιαφορια φιλοι μου. θα ειναι αυτη που θα θελει να σας εχει μονο για να την πηδ... και μετα να βγαινει μονη με τις φιλες της να διασκεδαζει(Οτι και αν συμενει αυτο).Ισως καιι αν βγαινετε μαζι για ψωνια φυσικα εσεις θα κερασετε.Να σας πω και εγω επισης εχω αρχισει αν τα βαριεμε αυτα.
Εχει αρχησει να με ενδιαφερει πιο πολυ να γαμ... παρα να κανω σχεση τουςτελευταιους μηνες.Σχεση θα κανω μονο αμα βρω αυτη ακριβως που ψαχνω εκτως αμα προκυψη κατι που αν ειναι κεραυνοβολο ας πουμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63738 από the thug στις 14 Ιουλίου 2010, 9:29μμ

the thug

μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ελα ρε και εγω το ιδιο εχω αραξε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login