Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Τι να κανω . . . . ???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63741 από jack 312 στις 14 Ιουλίου 2010, 10:48μμ

jack 312

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά να κάνω μια ερώτηση είμαι 21 χρονών και τον Αύγουστο μπαίνω φαντάρος δεν είχα ποτέ μου σχέση(δεν ξέρω πως να πλησιάσω μια κοπέλα :/ ) και δεν έχω ολοκληρώσει να πάω στα γνωστά σπιτάκια με το κόκκινο φως για να πω ότι το έκανα πριν το στρατό ή να περιμένω και όποτε έρθει η κατάλληλη στιγμή.
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63742 από VeTeRaNoS στις 14 Ιουλίου 2010, 10:57μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Να περιμένεις δεν σε πήραν και τα χρονια...τα σπιτάκια που λες δεν είναι ότι καλύτερο και μάλιστα για την πρώτη σου φορα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63743 από Doctoras στις 14 Ιουλίου 2010, 11:07μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Aμα θες να πας θα πας γιατι το θες εσυ και οχι γαι αν λες οτι εχω ολοκληρωσει με το φοβο μην στην πουν οι αλοι.Εσυ δεν πρεπει αν ντρεπεσαι σιγα.Η γνωμη μου ειναι να τελειωσεις το στρατο και καθως θα βγεις στην κοινωνια των "μεγαλων"και θα βρεις καπου αν δουλεψεις οι δημοσιες σχεσης θα στο φερουν αυτο.Δεν ειναι δα και τιποτα.Τεσπα αμα θες να πας σε συμβουλευω να απς σε στουντιο ειναι 10 φορες καλυτερο απο κοινο σπιτακι με κοκκινο φωτακι αλλα τονιζω να πας μονο για εσενα και οχι για τους αλλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63744 από Pelvic_Thrust στις 14 Ιουλίου 2010, 11:11μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
(Και εγω Αυγουστο ειχα μπει φανταρος πριν 2 χρονια (304 ΛΕΛΕ).. Εσυ τωρα θα εισαι 311 σειρα αν δε κανω λαθος..)

Τωρα που θα γινεις φανταρος και θα εχεις εξοδους, μεταθεσεις κτλ.. ειναι μια παρα πολυ καλη ευκαιρια να γνωρισεις κοπελιες και να κανεις μια σχεση. Θα κανεις πολλους νεους φιλους στο στρατο με τους οποιους θα πηγαινετε για καφε και πιστεψε με οταν εισαι φανταρος και βλεπεις κοσμο ξεχνας τα παντα και σου φευγει αυτο το αγχος του να γνωρισεις μια κοπελα. Η απαλεψια εκει μεσα θα σε κανει να ψαχνεις κοπελες απεγνωσμενα :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63756 από αλητης στις 15 Ιουλίου 2010, 2:36πμ

αλητης

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
να σαι περηφανος φιλε μου για οτι εχεις κανεικαι για οτι θα κανεις
θα εισαι περηφανος αν μια τοσο σημαντικη στιγμη την πρασεις με μια επαγγελματια πουτανα (χωρις το πουτανα να ειναι υποτιμητικο για τις κυριες αυτες)???
αν οχι να περιμενεις να βρεις την καταλληλη κοπελα
και αν ναι παλι να περιμενεις ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63789 από jack 312 στις 15 Ιουλίου 2010, 2:33μμ

jack 312

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις το έχω άγχος αυτό το θέμα πάντως.
Υ.Γ Η ΕΣΣΟ που μπαίνει τώρα είναι η 312
Τα στούντιο που ανέφερες τι είναι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63794 από h4r0uLiS στις 15 Ιουλίου 2010, 3:13μμ

h4r0uLiS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/7/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
στουντιο ειναι κατι σαν το σπιτι με το κοκκινο φωτακι αλλα πιο κυριλε.
μη πας δεν αξιζει,στις πουτανες ειναι απλα σαν να τραβας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63805 από Pelvic_Thrust στις 15 Ιουλίου 2010, 6:33μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Στα studio επισης καθε εβδομαδα οι γυναικες περνανε απο ιατρικες εξετασεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63825 από aboague στις 16 Ιουλίου 2010, 2:23μμ

aboague

μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε φίλε δεν αξίζει τον κόπο, τσάμπα χρόνος και χρήμα. Εγώ μικρός πρώτα με κοπέλα πήγα και κατέληξα να πάω από περιέργεια. Η εμπειρία μου; Δεν συγκρίνεται το σεξ με την κοπέλα σου ή με μια φάση τέλος πάντων με αυτό του πληρωμένου έρωτα, και δεν έχει και κανένα απολύτος αποτέλεσμα. Γιατί δεν είναι μόνο το σεξ αλλά και η ανθρώπινη επαφή. Και πίστεψέ με εκεί δεν υπάρχει επαφή.

Το φλέρτ είναι το ώραιο στην υπόθεση. Κοίτα να περνάς καλά σε ότι κάνεις και να είσαι άνετος με τις γυναίκες και όλα θα έρθουν.

ΥΓ : Καλύτερα μόνος σου που ξέρεις και τα γούστα σου! :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63846 από Doctoras στις 16 Ιουλίου 2010, 5:27μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Βασικα δεν μπορουν να συγκριθουν με σπιτακια με κοκκινα φωτακια.
Περα οτι καθε βδομαδα κανουν εξετασεις.Μετα απο καθε φορα κανουν μπανιο και ειναι ακθαρες.Εχουν ακι ιστοσελιδα στο ιντερνετ και μπορεις αν βλεπεις φωτογραφια αυτην που θες να πας.Χωρις να φενεται το προσπο βεβαια αλλα ολλα τα αλλα τα βλεπεις.Και ειναι ολλες μουν..ες.
Και εμενα η πρωτη μου σεξουαλικη πραξη δεν ηταν ουτε σε μπουρδ... ουτε σε studio και εγω απο περιεργια εχω παει κυριως μαζι με friend.Παντος σε Studio εμενα μου αρεσει.Γιατι ειναι ξεπετα με κοπελες που αξιζει λες και ειναι βγαλμενες απο holiwoodianh tsonta.Eγω βασικα διαλεγω τετιες.Και η τιμη ειναι ιδια ανεξαρτητα την ομορφια και το σομα...
Επισης εμενα μου φενεται οτι δεν στεκει οταν λενε καλο ειναι αν χασεις την παρθενια με καπια που την ξερεις κτλ γιατι δεν εχει διαφορα.Και δεν χανεις απολυτος τιποτα.Μονο αμα κολισεις και πηγαινεις μονο εκει θεωρω πως ειναι προβλημα.Αμα νομζιεις οτι θα σου ακνει κακο μην πας.Να πας μονο για να σου φυγει η ιδεα ξεροντας πως δεν θα σε επιρεασει γενικοτερα ισως για αυτο λενε καλο ειναι να πας με καπια που ξερεις για αρχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login