Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κυνικός είναι αυτός που ξέρει την τιμή όλων των πραγμάτων αλλά δεν ξέρει τη αξία κανενός.
Σάββατο, 18 Μαΐου

στηθος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64837 από malista στις 12 Αυγούστου 2010, 2:54μμ

malista

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

σας ενδιαφερει φοβερα αγορια
εαν τα στηθη της γυναικας ειναι καπως διαφορετικα?????
σε μεγεθος εννοω.μιλαμε εχω φαει φοβερο κολλημα με αυτο!
γυναικα ειμαι και εχω αυτο το θεμα.τωρα δεν ειμαι σε σχεση.το προηγουμενο αγορι μου δεν το προσεξε καν.αλλα εγω μιλαμε νιωθω πολυ απαισια. θελω γνωμες.please!!!!
θελω την αληθεια να μου πειτε! θα σας πειραζε???
μιλαμε για ενα νουμερο διαφορα. με εσωρουχο δεν φαινεται η διαφορα χωρις εσωρουχο ομως φαινεται πολυυυυυυ!
εχω κομπλεξ αλλα μηπως καλα κανω και το εχω????
τι λετε?
ειμαι εικοσιενα στα εικοσιδυο.δεν προκειται να αλλαξουν πλεον το ξερω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64838 από VeTeRaNoS στις 12 Αυγούστου 2010, 3:44μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Εμενα προσωπικά δεν με νοιάζει το στήθος στην κοπέλα μου.Βεβαια παίζει κάποιο ρολο αλλα δεν με νοιάζει και πολύ.Από την άλλη αφού δεν νιώθεις καλά έχεις σκεφτεί να κανεις πλαστική στήθους?Όχι για τους άντρες για εσένα στο λέω να πάψεις να αιστάνεσαι άσχημα.Γιατί όσο να είναι το στήθος παίζει μεγάλο ρολο για την ψυχολογία μιας γυναικας.Πάντως να ξέρεις ότι σε πολλούς το στήθος δεν μετράει τόσο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64839 από malista στις 12 Αυγούστου 2010, 4:36μμ

malista

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
δεν θελω εγχειρηση! δεν εχει μετα αισθητικοτητα καλη και ειναι πιο σκληρο το στηθος γενικα δεν ειναι τοσο απλο.ηθελα να δω εδω αν αξιζει να εχω τετοιο θεματακι...με μενα...απ οτι λες δεν το δινουν και πολυ σημασια ε? καταλαβα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64840 από VeTeRaNoS στις 12 Αυγούστου 2010, 5:14μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Μην νομίζεις ότι στο λέω με την εννιά ότι οι άντρες γενικά δεν προτιμάνε το μεγάλο στήθος.Απλά σου λέω ότι αν είχα μια κοπέλα με κάπως μικρό στήθος δεν θα με πείραζε καθόλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64844 από lastske στις 12 Αυγούστου 2010, 10:56μμ

lastske

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
τα ειχα με μια κοπελα και ουτε καν θυμαμε να ειχα προσεξει το στηθος της μην σε νοιαζει καθολου!δεν εχεις κανενα προβλημα ξεχασε το!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64845 από nik__T στις 12 Αυγούστου 2010, 11:10μμ

nik__T

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
κοιτα αυτος που 8α σε αγαπησει πραγματικα δεν 8α κοιταξει το στηθος και τοσο αλλα γενικα τους περισσοτερους μας αρεσουν ταμεγαλα στηθοι ((οχι υπερβολικα ))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64846 από Amelia στις 12 Αυγούστου 2010, 11:56μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέσαι ωρέ!
Σίγουρα όλοι οι άντρες κοιτάνε το στήθος.. Μάλιστα έχω ακούσει και το περιβόητο "άντρας χωρίς κοιλιά = γυναίκα χωρίς βυζιά :P "
Πάντως δε θα έπρεπε να έχεις πρόβλημα... Όλων των γυναικών τα στήθη είναι διαφορετικά μεταξύ τους. Και πάντα είναι το αριστερό μεγαλύτερο λόγω... καρδιάς. Έτσι ξέρω τουλάχιστον!
Από τη στιγμή που ο πρώην δεν το κατάλαβε, δεν θα είναι τόσο αισθητή η διαφορά, απλά ως άνθρωπος το μεγαλοποιείς. Τσάμπα αγχώνεσαι.
Το στήθος μικρό, μεγάλο, διαφορετικό ή όμοιο τη δουλειά του τη κάνει όταν πρέπει. Και σε τέτοια κατάσταση που θα είναι ο άλλος δεν θα το παρατηρήσει.
Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64860 από jimmy900 στις 14 Αυγούστου 2010, 1:54πμ

jimmy900

μέλος από: 5/7/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Εμένα μαρέσουν οι γυναίκες με μικρό σώμα ( σε ύψος )και εγώ είμαι 1.88 και με μικρό στήθος .. :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64862 από hahas92 στις 14 Αυγούστου 2010, 2:31μμ

hahas92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/8/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον θα σου πω την δικια μου γνωμη. Το στηθος μετραει μονο για το one night stand. Οπως και το μεγεθος του πεους. Οταν ομως καποιος σε ερωτευτει δεν θα τον νοιαξει καθολου. Θα σε θελει γιαυτο που εισαι. Οποτε ηρεμησε και μην χαλας την ζαχαρενια σου για να σκεφτεσε αυτο. Εξαλου αυτη εισαι και σε οποιον αρεσεις. Ελπιζω να βοηθησα:)

Το email που δήλωσες στο προφίλ σου γυρίζει πίσω τα emails από το ftou.gr. Μέχρι να επικοινωνήσεις μαζί μας για να διορθωθεί το πρόβλημα, σου απενεργοποιούμε το λογαριασμό για λόγους ασφαλείας.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64863 από vikiss στις 14 Αυγούστου 2010, 6:00μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Κοίτα αν και δν είμαι αγόρι για να σου πω αν προτειμώ το μεγάλο ή το μικρό στήθος σε μια κοπέλα, σου λεω ότι κι εγώ έχω μικρό στήθος... φοράω το μικρότερο νοούμερο σουτιέν... αλλά δν με προβληματίζει καθόλου..

Μου έχει τύχει με κάποιον να θέλει να κάνουμε ισπανικό και βέβαια δν γινόταν γιατί πρέπει να έχεις κάποιο μέγεθος στήθους.... εντάξει τι να κάνουμε δν μπορούμε να τα έχουμε όλα...

Να γουστάρεις αυτό που είσαι και τότε θα σε γουστάρουν και οι άλλοι...

Αν απ' την άλλη έχει τόσο μεγάλη σημασία για σένα το πόσο μεγάλο στήθος έχεις τι να πω.... άλλαξε το... αλλά μόνο για τον εαυτό σου.. όχι για να αρέσεις στους γκόμενους...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login