Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αρχηγού παρόντος πασαρχή πασάντο λα φιέστα ά ρε Πάσσαρη...
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Γυναικειος ερεθισμος(Βοη8εια απο γυναικες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65052 από drogbach στις 21 Αυγούστου 2010, 5:41μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Παιδια εχω ενα προβλημα...Με την κοπελα μου συζηταγαμε περι σεξ(17 χρονων και αυτη και εγω)και μου αποκαλυψε οτι δεν εχει ερεθιστει ποτε ποτε στην ζωη της!!!!Και τσοντα ειδαμε μαζι και την μπλουζα μου εβγαλα(δεν το περιφανευομαι αλλα μου εχουν πει οτι εχω ωραιο σωμα)και την αφησα να ακουμπισει οτι ηθελε και παλι τιποτα...θα ηθελα λοιπον να ρωτησω τις γυναικες..Ερεθιζεστε σαν εμας???(δηλ βλεπετε εναν ωραιο αντρα και ειστε "ετοιμες για ολα") η θελετε καποιον ειδικο τροπο???Και επισης μηπως εχει καποιο προβλημα η κοπελα μου συμφωνα με αυτα που σας λεω???Εγω μπορω να κανω κατι???Παρακαλω βοηθηστε με γιατι μαζι της στεναχωριεμαι και εγω!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #65056 από DAINOS στις 21 Αυγούστου 2010, 10:38μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε καλησπερα. απο οτι ξερω οι γυναικες δεν εχουν καμια σχεση με εμας. ειναι διαπιστομενο δηλαδη οτι σου πω ειναι σιγουρο. Οι γυναικες μπορει να βλεπουν εναν ωραιο ανδρα και να λενε ειναι ωραιος αλλα δεν ερεθιζονται. για να ερεθισεις την κοπελα σου ακου τι να κανεις και γενικα ολες πως ερεθιζονται. αγαλιασετινα ... λεγετης ωραια λογια ,, φιλατινα στο στωμα και σιγα σιγα στον λεμο ,, (στον λεμο φιλα την γιατι αρεσει στις γυναικες αφτο) δεν χρειαζεται να σε πιασει πουθενα , εσυ ομως για να την ερεθισεις πολυ πιγενε το χερι σου σιγα σιγα στο μουνι της , βαλτο απο μεσα και βαζε της δαχτυλο σιγα σιγα και αργα οστε να σου λεει πιο γρηγορα η να καταλαβεις οτι θελει να κανεις πιο γρηγορα οστε να βασανιζεται και να ερεθιζεται.. ειναι περιεργες οι γυναικες. μετα βαλε το δαχτυλο μεσα και κουνατο μεσα εξω αργα και οσο παει ανεβαζε ταχυτητα. ε και θα δεις με την πορια θα σε σφιγκει και τετια. πιανε της και τα βιζια.. αμα της γλυψεις και την ρογα ακομα καλυτερα. Και να της λες ωραια λογια... εκτος αμα σου λεει βρωμολογα αφτη .. μετα κανε οτι γουσταρεις , βαλε να σου πιασει το πουλι και γλυψηνα αμα θες. και θα εχει ερεθιστει καντε οτι θελετε. και αμα θες πιαστινα και μιλα της τη τη νερεθιζει πιο πολυ αφου μαζεψετε εμπειριες. χαχα. Αμα δεν πετυχει γαμισεμε... :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65074 από drogbach στις 22 Αυγούστου 2010, 5:27μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
DAINOS Ευχαριστω...Καμια αλλα συμβουλη υπαρχει η αυτα ειναι ολα οσα μπορω να κανω?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65079 από DAINOS στις 22 Αυγούστου 2010, 8:15μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Μετα κανε οτι θελεις , θα εχει ερεθιστει , μετα οτι σου αρεσει!! Φροντισε να εισαι ανετος και να μην κομπλαρεις στο να κανεις τιποτα... Αμα επιμενεις θα σκεφτω κατι αλλο να σου πω!!

ΥΓΡ: αμα σε καληψα κανε μ μια αποδεχτη αμα θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65087 από drogbach στις 23 Αυγούστου 2010, 7:17πμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Οκ ευχαριστω..Παντως αν μπορεις πλιζ γραψε οτι αλλο ξερεις περι αυτου του θεματος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65092 από DAINOS στις 23 Αυγούστου 2010, 9:03πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Βλες σειμιο στον λεμο που να φενονται οι φλεβες , καπου εκει κοντα να την φιλας για να ανατριχιασει.!! Κολατην σε κανενα τοιχο η κρεβατι και πεσε πανω της (μην την λιωσεις) δηλαδη να την ακουμπας ολοκληρος και τα σειμια στα σειμια.. (το τετιο σου στο τετιο της , το στηθος σου στο στηθος της) μπορει να χρειαστεις να σκηψεις αμα ειναι κοντη και ετσι. καντο. Θυμαμε στην δικια μου τηε ελεγε οτι μου κατεβενει στο μυαλο και την αναβα. ρομαντικα πραματα ομως . ακου ενα..... ΚΟΠΕΛΑ : Γιατι λες οτι δεν εισαι ρομαντικος ? ΕΓΩ : Ροματικος στο να βαζω λουλουδια και να σου αναβω κερια δεν ειμαι , στο να αναβω κερια στην ψυχη σου μπωρω ομως.... Αυτο της αρεσε τοσο πολυ που με εβαλε να το ηχογραφισω!! και τετια... αρχισα να της λεω ''Εισαι τοσο καυλα και τοσο ομορφη και σε αγαπω σε μεταφυσικο επιπεδο...'' Τετια και τις αρεσαν παρα πολυ. Χωρις πλακα. αφτα. δεν μου ερχεται κατι αλλο.΄αμα μου ερθει θα σου πω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65100 από drogbach στις 23 Αυγούστου 2010, 1:16μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Οκ ευχαριστω πολυ..Παντως αν ξερεις τιποτα αλλο πλιζ γραψε τo :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65109 από jimmas στις 23 Αυγούστου 2010, 6:20μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι να τα ανακαλύψεις μόνος σου όλα αυτά βλέποντας τις αντιδράσείς της κάθε φορά. Γενικά όμως υπάρχουν ερωτογενή σημεία που μπορούν να την "ανάψουν". Προσπάθησε αρχικά να δημιουργήσεις μια ωραία ατμόσφαιρα. Δηλαδή να είστε κάπου ωραία, άνετα και βολικά.

Καθίστε λίγο αγκαλιά και μετά φιληθείτε, όλα αρχίζουν από τα φιλιά. Μετά από λίγο προχώρησε στον λαιμό της όπου μπορείς να την φιλάς ή και να την δαγκώνεις μαλακά. Το καλύτερο όμως από όλα είναι να της γλύφεις το αυτί, είτε τριγύρω είτε βάζοντας την γλώσσα μέσα και μείνε λίγο για να νιώσει την καυτή ανάσα σου, θα την ερεθίσει πολύ!

Παράλληλα μπορείς να δουλεύεις τα χέρια σου χαϊδεύοντας τα μαλλιά της ή καλύτερα, το στήθος της, τους μηρούς ή τους γλουτούς της. Δηλαδή και το "χούφτωμα" τους αρέσει. Το καλύτερο κομμάτι που είναι το στήθος, μπορείς να το χαϊδεύεις, να το πιέζεις και κυρίως να πιάνεις και να τραβάς ελαφρά τις ρώγες. Αν έχετε βγάλει τα ρούχα τότε κάνε το ίδιο και με το στόμα.
Προχωρώντας πιο κάτω, φίλα και ακούμπα με την γλώσσα σου την κοιλιά της.

Ο τελικός στόχος όμως βρίσκεται πιο χαμηλά. Ενώ θα κάνεις όλα αυτά μπορείς να χαϊδεύεις σιγά σιγά την κλειτορίδα της (βρίσκεται λίγο πιο ψηλά από τον κόλπο, αν δεν ξέρεις ψάξε για φωτογραφίες). Αυτό θα είναι η κορύφωση του ερεθισμού που θα την οδηγήσει και στον οργασμό αργότερα. Σε περίπτωση που είναι παρθένα θα είναι καλύτερο να μην της βάλεις κατευθείαν δάχτυλο ώστε να μην πονέσει.

Θα καταλάβεις πόσο πολύ έχει ερεθιστεί από τους μικρούς ήχους που θα κάνει, από τις κινήσεις της και φυσικά από το πόσο υγρή είναι στον κόλπο της.

Μπορείς να φτιάξεις στο μυαλό σου και άλλα δικά σου προκαταρκτικά σε συνδιασμό με αυτά και να τα εφαρμόσεις. Πάντως το σημαντικότερο όργανο για εμένα είναι η γλώσσα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65111 από drogbach στις 23 Αυγούστου 2010, 6:34μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ jimmas..Οποιος αλλος εχει να προσθεσει κατι αλλο(αν και δεν μπορω να φανταστω τι αλλο μπορει να υπαρχει) πλιζ ας το κανει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65360 από jimmis1995 στις 28 Αυγούστου 2010, 9:13πμ

jimmis1995

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
drogbach, μπορω να ρωτησω και εγω κατι που ειδα και με ενδιεφερε?
αμα εχεις προβλημα θα το σβησω :)
Παιδια εγω τα εχω με μια κοπελα εδω και 3ς μηνες, ειμαστε και οι δυο 15 χρονων, δν θελω να κανουμε σεξ γιατι ειμαστε μικροι ακομα, αλλα θελω να την ερεθιζω, συμφωνα με την ηλικια μας, οχι δαχτυλακια και τετια..
δν θελω να με παρεξηγηση κιολας, απλα θελω κατι ευκολο και αποτελεσματικο για την ηλικια μας :)
Οταν ειναι μαζι μ και περνει βαθιες αναπνοες και μετα εκπνοη, η εκπνοη της τρεμει, ειναι καλο αυτο ? επισης την φιλαω, στον λαιμο, στο στομα, στα μαγουλα, στην κοιλια, την χουφτωνω κιολας, αλλα νταξει δν μ λεει οτι ερεθιστηκε, πως θα το ξερω αυτο και πως θα συνεχισω?
Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login