Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όπως είπε ο Αϊνστάιν: «όλα είναι σχετικά». Αν θέλετε να εντυπωσιάσετε, θυμηθείτε και την «απροσδιοριστία» του Χάιζενμπεργκ. Κάτι ανάλογο σημαίνει και αυτή.
Κυριακή, 12 Μαΐου

δαχτιλακι!!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65073 από oaporos στις 22 Αυγούστου 2010, 5:26μμ

oaporos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
γεια σας!!ρε παιδια εχω μια απορια!!!!! θελω να βαλω δαχτιλο στιν κοπελα μ(παρθενα)!!!!!μπωρειτε να μ πειτε πως ??? ενοω κανεις κατι διαφορετικο......(αμα μπωρειτε πειτετο βημα-βημα ισος ετσι το καταλαυο καλυτερα)


σας ευχαριστο παρα παρα πολυ ολα τα παιδια αλλα και το site σας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #65080 από DAINOS στις 22 Αυγούστου 2010, 8:22μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον ακου , για να μην πιαστει το χερι σου βγαλε της το παντελονι αμα δεν μπορεις δεν πιραζει ακου... θα κατεβαζεις σιγα σιγα το χερι σου και θα χαιδευεις απο εξω απο τα ρουχα το μουνι οστε να αναψει. Μετα σιγα σιγα θα το βαλεις απο μεσα θα τριβεις οπως βλεπεις σε τσοντα... Εγω δεν εβρησκα την τρυπα και μπερδευομουν. Η τριπα ειναι σχεδον κατακοριφα οπως ειναι ορθια, οσο κατεβενεις μην διστασεις να πιεσεις το δαχτιλο σου γιατι αφτο εκανα και δεν τιν εβρισκα τιν τρυπα , οπως θα την τριβεις θα πας το χερι σου κατω , (ειναι δυπλα απο την τριπα του πωπου ακριβος και ισως μπερδεφτεις και νομιζεις οτι το εχεις βαλει εκει. μην ανισιχεις ) οταν την βρεις ισως δεν θα την καταλαβεις (οπως εγω ) πιεζε το δαχτυλο σου σε ολην την περιοχη εκει και θα μπει καπου , χαχα θα την βρεις... και οταν μπει κοθνατο μεσα εξω σιγα σιγα και ολο να επιταχινεις... με λιγα λογια εκει που θα φασωνοσαστε παρε το χερι σου σιγα σιγα τριψε απο εξω λιγο μετα βαλτο μεσα και βαλτο.... βαλε αρχι 1 δαχτιλο και μετα 2... αμα δεν σε καλυψα πες μου να τα πω καλυτερα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65123 από oaporos στις 23 Αυγούστου 2010, 11:56μμ

oaporos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
φιλε εισαι φοβερος σε 100000000000000000000000 ευχαριστο πιστευο οτι δεν γινοτανε πιο αναλιτικα.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65141 από DAINOS στις 24 Αυγούστου 2010, 11:00πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Ωραια χερομε Καλη επυτιχια!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login