Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Κομπλιμέντα στα θηλυκά!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65157 από Άγρυπνος στις 24 Αυγούστου 2010, 2:59μμ

Άγρυπνος

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2007
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Καλησπερα!
Η ερωτηση μου απευθύνεται προς τα κοριτσια (αλλα και γιατι οχι αγορια) του φορουμ
Πόσο σημαντικο ειναι να κανεις σε μια κοπελια κοπλιμεντα λεγοντας της ποσο ομορφη, γλυκια, χαριτωμενη κλπ κλπ ειναι... οτι ντυνεται και βαφεται ωραια, εχει καλο γουστο και ολα τα σχετικα; Επισης, πως το βρισκουν αν ο αλλος της αγκαλιαζει, την χαιδευει λιγο στην πλατη η στο χερι; Αυτα αναφερονται σε τελειως φιλικο επιπεδο? Πως θα βρισκατε το αγορι που θα σας ελεγε/εκανε ολα αυτα ; Θα σας αρεζε ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65159 από panosaaa στις 24 Αυγούστου 2010, 3:27μμ

panosaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
λοιπών εγώ από προσωπικές μου εμπιρίες θα σου πο ότι αυτό πιο πόλη στα κορίτσια είναι να της χαιδεβεις τον λεμο και να της ψιθυρίζεις στο αυτι κοπλιμέντα δοκίμασε το....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65160 από VeTeRaNoS στις 24 Αυγούστου 2010, 3:58μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
To κανεις κοπλιμέντα σε μια κοπέλα σίγουρα βοηθάει για να νιώσει πιο άνετα και πιο όμορφα μαζί σου.Αλλα πρόσεχε χωρίς υπερβολές.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65168 από Σηπτικό Βόδι στις 24 Αυγούστου 2010, 6:25μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Εγώ πιστεύω ότι αν δεν δεις ότι η εκάστοτε κοπελιά έχει όντως δείξει κάποια σημάδια ότι της αρέσεις, όσα κοπλιμέντα και να κάνεις θα φανούν απλά χαζά, και εσύ ο γνωστός "άκυρος πέφτουλας δεκαετίας '80". Πλέον για να τους αλλάξεις γνώμη σε περίπτωση που βλέπεις ότι ...δεν ενδιαφέρονται... είναι να κάνεις κάτι δραστικό. Οι ήρωες δεν πεθάνανε ακόμα, and we're here to prove it :-Χ

Αυτό τώρα με τα χαϊδέματα, πιστεύω ότι τις κάνει να αισθάνονται καλύτερα (σε σχέση με τα off-season compliments που πλέον δέχεται και η κουτσογκαμήλω η Μαρία) ότι δηλαδή είναι ποθητές γυναίκες, αφού καταδεχόμαστε να τις ακουμπάμε/χαϊδεύουμε/χουφτώνουμε.

Στην τελευταία σου ερώτηση, θα λειτουργούσα σαν τις δισκογραφικές εταιρίες όπως είναι τώρα. Θα μου άρεσε, αν μου άρεσε και αυτός, αλλιώς μακριά από μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73886 από Sophie στις 15 Μαρτίου 2011, 2:41μμ

Sophie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Στα κοριτσια μας αρεσει να μας λενε κομπλιμεντα αρκει να φαινεται ιτο τα εννοεις και να μην τα πετσς ασχετες στιγμες.Επισης μας αρεσει επειδη ειμαστε λιγο τελειομνης οταν ειμαστε καλες σε κατι να μας το επιβαιβεωνουν.Δηλ αμα ερθει και σου πει ειμαι αχρηστη κλπ πες της οχι εισαι τρομερη,θα τα πας μια χαρα κ.α.Καταλαβες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82669 από loufadoros mc στις 28 Ιουλίου 2011, 8:49μμ

loufadoros mc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/7/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
re alania pitai mou koplimeda gt dn vriskw tpt na pw

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82672 από loufadoros mc στις 28 Ιουλίου 2011, 9:27μμ

loufadoros mc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/7/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
kati pou na tis aresei para poly
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82680 από sophie19 στις 28 Ιουλίου 2011, 11:56μμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
φιλος λουφαδορος σορρυ κιολας αλλα τυπος που γραφει σε φορουμ "ρε αλανια πειτε μου τι κομπλιμεντο να πω γιατι δε βρισκω τιποτα" οοτι και να βρεις να πεις (να σου βρουν βασικα) δε θα πεισεις ουτε την πιο χαζη κοπελα!!

Δεν εχει σημασια τι θα πεις,δεν υπαρχει λιστα με τα τοπ 10 κομπλιμεντα για να ριξεις καποια!Ειναι το ατομο που το λεει με τον τροπο που το λεει και τη στιγμη που το λεει.Πρεπει να νιωσει η κοπελα πως αυτο που της λες ειναι οντως αυτο που σκεφτηκες με το που την ειδες και οχι κατι προμελετημενο ή μια ατακα που σου ειπε ενας φιλος σου πως πιανει!

Ειμαι απο τις κοπελες που ο ρομαντισμος με χαλαει.Μου τυχαινουν συνεχεια τα αγορια που λενε ολες πως χαθηκαν..αυτα που σου λενε συνεχεια κομπλιμεντα,σου αφιερωνουν τραγουδια και σου εκφραζουν την αγαπη τους με ολα αυτα που βλεπεις στις ταινιες..Ε αυτα εγω τα συγχαινομαι! Κι ομως εχω βρεθει με αγορι που ενω δε μου αρεσε, μιλαγε τοσο ομορφα, μου ελεγε οτι ακριβως ηθελα να ακουσω χωρις ομως καμια υπερβολη και με πολλη ειλικρινεια και με σκλαβωσε!

Αν δεν τον εχετε τον ρομαντισμο και ολα αυτα πολυ απλα μην προσποιειστε!Το μονο που καταφερνετε ειναι να γινεστε γελοιοι!!Ο καθενας βρισκει το δικο του τροπο για να εκφραστει και σιγουρα θα βρεθει ο καταλληλος που θα το εκτιμησει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82720 από zamanfou στις 29 Ιουλίου 2011, 11:44πμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Είμαι ακριβώς το ίδιο με τη sophie19.Ακόμη και να μου πει ‘είσαι όμορφη‘ ξενερώνω!!!Προτιμώ να μου το δείχνουν με πράξεις παρά να μου το λένε...και το χειρότερο είναι ότι πέφτω στο αντίθετο,τους χωρίζω επειδή με ‘χαλάνε‘ και μετά τα ακούω και από τις φίλες μου...!Ε τι να κάνουμε,δεν είμαστε όλες χαζογκόμενες και ναζιάρες γατούλες...
Και στην τελική το θέμα σε μία σχέση είναι να είσαι ο εαυτός σου και α ταιριάξεις πραγματικά με τον άλλο,όχι να προσποιείσαι...
Αν ωστόσο εσύ θέλεις να κάνεις κοπλιμέντα,ξεκίνα με κάτι απλό και αν δεις την άλλη να ξενερώνει ή να μην ανταποκρίνεται κόψε όσο υπάρχει ακόμη ελπίδα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82723 από loufadoros mc στις 29 Ιουλίου 2011, 12:22μμ

loufadoros mc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/7/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
euxaristo koritsia !!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login