Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H φιλοδοξία είναι το τελευταίο καταφύγιο της αποτυχίας. (Oscar Wilde)
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Θα δουλεψει αν το κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65176 από berdemenios στις 24 Αυγούστου 2010, 11:51μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Λενε οτι εσεις οι γυναικες ειστε εγκεφαλικοι και ακουστικοι τυποι ισχυει??...ειναι μια κοπελα που θελω πολυ και θελω να της κανω κατι με την ελπιδα να κολησει μαζι μου (ειχαμε φασωθει πριν απο τις διακοπες αν και τωρα εχουν ψυχραθει καπως τα πραγματα λογο αποστασης)... θα βγουμε εξω μαζι...αν γινει κατι οση ωρα ειμαστε μαζι εχει καλως αν οχι ομως οταν την παω σπιτι της θελω να κανω το εξης σαν τελευταια προσπαθεια να γινει κατι...θελω να την πλησιασω να της κρατησω το προσωπο μεσα στα χερια μου να γυρισω λιγο το κεφαλι μου λοξα ωστε να την βλεπω καλυτερα σαν να θελω να την φιλησω ενα πραγμα και να την κοιταξω με παθος μεσα στα ματια της...μετα θα της χαιδεψω απαλα το μαγουλο με την εξωτερικη του χεριου μου κοιτοντας την και επειτα θα γυρω το κεφαλι μου μπροστα ακουμποντας το μαγουλο μου στο δικο της ετσι ωστε να ειμαι κοντα στο αυτι της αλλα οχι κολλητα επειδη θελω να διατηρω και οσο πιο πολυ επαφη μπορω μαζι της..υστερα θελω να της ψι8υρισω το εξης " ενα πραγμα θελω να ξερεις...κανενας αντρας δεν αξιζει τα δακρυα σου...ο μονος που τα αξιζει δεν θα σε κανει να κλαψεις ποτε και δεν προκειτε να ειμαι ενας απο τους πολλους που θα σε κανουν να κλαψεις"....μετα θα φερω πισω το κεφαλι μου και θα την κοιταξω παλι στα ματια προσπαθοντας να διακρινω αν την αγγιξαν αυτα που της ειπα και αν θελει να φιληθουμε.......Δεν ξερω πως ακουγεται σε εσας αλλα εμενα μου φενεται πολυ ομορφο και ρομαντικο.... τα λογια τα ειχα δει καπου γραμενα....σας παρακαλω βοηθηστε με και πειτε μου αν πιστευετε οτι θα δουλεψει η αν πρεπει να αλλαξω κατι...θα εκτιμουσα πολυ γνωμες απο καμια κοπελα επειδη θα ξερει καλυτερα υποθετω...σας παρακαλω βοηθηστε με ακομη μια φορα γιατι την θελω πολυ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65180 από Laila-J20 στις 25 Αυγούστου 2010, 12:46πμ

Laila-J20

μέλος από: 26/8/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
τι να σου πω.. εμενα σαν ρομαντικη ταινια μου ακουγεται..
και οκ ωραια οπως τα λες, αλλα ειμαι σιγουρη πως τα πραγματα δεν θα πανε οπως τα περιμενεις. εννοω πως κατι θα γινει, οχι απαραιτητα κακο, και θα γινουν αλιως τα πραγματα..
απλα να εισαι ο εαυτος σου και να κανεις οτι σου βγει εκεινη την στιγμη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65248 από Kasavas στις 26 Αυγούστου 2010, 3:38πμ

Kasavas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/8/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ta logia afta einai poly sini8ismena kai to pio pi8ano einai na tin 3eneroseis...
genikws min ta skino8eteis ola,asta na kilisoun apo mona tous...kalitera 8a ginei...
an epimeneis na tis peis kati,skepsou kati diko sou...afto einai poly klasiko..oloi to lene :P



προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #65253 από panosaaa στις 26 Αυγούστου 2010, 10:23πμ

panosaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα φιλε αυτα τα λενε ολοι...αμα την θες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πρεπει να βγαλεισ λογια απο την καρδια σ...και οχι ατακεσ που λενε ολοι...πεσ τις τι νιωθεις.... αυτο θα εκτιμιση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65407 από anna_32 στις 28 Αυγούστου 2010, 6:06μμ

anna_32

μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Ακριβώς από την στιγμή που της κρατήσεις το κεφάλι ανάμεσα στα χέρια σου θα καταλάβει και αν δεν θέλει κάτι, θα αντιδράσει. Δεν θα προλάβεις να πεις αυτό που σχεδιάζεις. Εξάλλου με τους σφιγμούς του άγχους ανεβασμένους σιγά μην το θυμηθείς να το πεις ακριβώς. Αν δεν βγουν άνετα τα λόγια τότε θα καταλάβει ότι δεν είναι της στιγμής αλλά προμελετημένο. Αν δεν το καταλάβει στην αρχή, τότε που θα την χαϊδέψεις στο μάγουλο ΣΙΓΟΥΡΑ θα το καταλάβει..

Δεν μπορώ να σου προτείνω τι να κάνεις αλλά πιστεύω ότι αυτό το προμελετημένο και ιδίως αν περιέχει λόγια, κάπου θα στραβώσει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73884 από Sophie στις 15 Μαρτίου 2011, 2:26μμ

Sophie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Οκ καλο φαινεται σαν ιδεα αλλα:
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73885 από Sophie στις 15 Μαρτίου 2011, 2:28μμ

Sophie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
1)Πες κατι που να το εχεις σκεφτει εσυ.
2)Αν μετα απο ολο αυτο δεν μοιαζει και τρομερα χαρουμενη φυγε πριν ζητησει εξηγησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login