Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε υπερπροστατευτικοί πατεράδες με μυαλό: Βαφτίζουμε την κόρη μας Σύφιλη.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Ευχαρίστηση που καταλήγει σε πόνο!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65355 από anna_32 στις 28 Αυγούστου 2010, 2:55πμ

anna_32

μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Χαίρετε!
Όντας 18 και χωρίς να έχω κάνει κάποια σχέση μέχρι στιγμής έχω αναζητήσει την ευχαρίστηση στον αυνανισμό. Πουθενά δεν υπάρχουν σαφείς οδηγίες για το πως να καταλήξεις σε οργασμό ή σε ότι άλλο υποτίθεται ότι πρέπει να καταλήξεις.

Δοκίμασα να τρίψω την κλειτορίδα με διάφορους τρόπους αλλά πάρα πολύ σύντομα, πριν γίνει κάτι σπουδαίο, κουράζομαι και πιάνεται το χέρι μου.. Να βάλω το δάχτυλο μου στον κόλπο μου δεν πονάει μπορώ να πω αλλά δεν μου κάνει και ιδιαίτερη αίσθηση-μόνο ότι αφορά την κλειτορίδα λίγο με ευχαριστεί-...

Αναζητώντας τρόπους βρήκα μικρή ανακούφιση στην μπανιέρα. Ξεβιδώνοντας το "ακουστικό" μένει το "καλώδιο" το οποίο εκτοξεύει με πίεση -ανάλογα την διαλέγω εγώ- σε μια συγκεκριμένη και περιορισμένη περιοχή. Αρχικά δεν νιώθω και τίποτα.. Μετά από λίγο αρχίζω και εντοπίζω κάποιο σημείο -ποτέ απευθείας στην κλειτορίδα αλλά στο "σκέπασμά" της- που να με κάνει να νιώθω κάπως ιδιαίτερα.

Προσπαθώ να επικεντρωθώ στο σημείο εκείνο. Μετά από κάποια ώρα και πολύ ξαφνικά νιώθω η ευχαρίστηση της πίεσης του νερού να γίνεται πιο έντονη και αρχίζω να ξεφεύγω από τον έλεγχο..... Πάνω όμως που νιώθω ότι "χάνομαι", "τρελαίνομαι" δεν μπορώ να κρατηθώ σε ένα μέρος ακίνητη γιατί δεν ελέγχω τα άκρα μου -και μάλλον, αν αυτό είναι, πλησιάζω στον οργασμό- η περιοχή γίνεται τόσο εξαιρετικά ευαίσθητη που το παραμικρό άγγιγμα πονάει-ο πόνος συνοδεύεται από σπασμό που διαπερνάει το κορμί μου και αυτός με φτάνει σε κατάσταση μη ελέγχου και αδυνατώ να κρατήσω εύκολα το νερό να κυλάει προς το σημείο που θέλω εγώ-! Τότε όχι μόνο νερό δεν μπορώ να ρίξω χωρίς να πονέσω αλλά ούτε να αγγίξω!

Νιώθω ότι κάθε φορά που το επιχειρώ φτάνω στην πηγή και νερό δεν πίνω..

Γιατί νιώθω αυτόν τον ξαφνικό πόνο ο οποίος μόλις σταματήσω δεν εξακολουθεί να υπάρχει αλλά παραμένει για κάποιο διάστημα απλώς η εξαιρετική αυτή ευαισθησία;

Ελπίζω να μην κούρασα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65375 από Doctoras στις 28 Αυγούστου 2010, 1:09μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Αυτο το θεμα χρειαζεται καθαρα και αναμφιβολα μια απαντηση απο γυναικα...Και δεν νομιζω να κουρασες κανεναν ισα ισα χαρα μας.
Εγω λυπαμαι που δεν μπορω να απαντησω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65382 από lastske στις 28 Αυγούστου 2010, 2:13μμ

lastske

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
περιεργα πλασματα οι γυναικες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65384 από anna_32 στις 28 Αυγούστου 2010, 2:54μμ

anna_32

μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Να συμπληρώσω ότι μερικές φορές που το προσπάθησα και δεν κουράστηκα έχω καταφέρει να έρθω στο ίδιο σημείο χρησιμοποιώντας τα δάχτυλά μου αλλά συνέβη το ίδιο.
Το ότι δυσκολεύομαι να συνεχίσω λόγω των σπασμών είναι το λιγότερο εφόσον ο πόνος στο παραμικρό άγγιγμα με κάνει να μην θέλω φυσικά να συνεχίσω και αυτό είναι το χειρότερο...! Εκνευριστικότατο! Εκεί που λες ότι θα απολαύσεις επιτέλους.. να ο πόνος και σου σπάει τα νεύρα. Μέχρι που σκέφτομαι μόλις αρχίζει να με ευχαριστεί περισσότερο το άγγιγμά μου, να σταματάω για να μην σπαστώ..! Να μένω με την προηγούμενη αίσθηση, που με ευχαριστεί..

Εσάς δηλ του άλλου φύλου τα πράγματα είναι πιο απλά και πιο εύκολα, εε; Αν ναι, τότε σας ζηλεύω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65386 από berdemenios στις 28 Αυγούστου 2010, 3:22μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Αυτο που λες με τον πονο ειναι ασχημο πραγμα...αν σε ποναει και μονο το νερο που πεφτει πανω σου τοτε πραγματικα πρεπει να πονας πολυ....για εμας τα αγορια ειναι απιστευτα πιο ευκολα μην το ψαχνεις..θα σου ελεγα να δοκιμασεις με καποιο ερωτικο βοηθημα να ερεθισεις την κλειτοριδα αλλα αφου πονας τοσο δεν νομιζω να δουλεψει..παντως εχω μια συμβουλη...λες οτι πονας πολυ γιαυτο εγω προτεινω να πας σε ενα σουπερ-μαρκετ ( καποιο μεγαλο οχι καποιο τοπικο) και να αγορασεις λιπαντικο ωστε οταν χρησιμοποιεις τα δαχτυλα σου το αγγιγμα σου να ειναι πιο "ελαφρυ" και πιο υποφερτο...επειδη πιθανον να ντρεπεσαι να πας σε καποιο sex-shop η μπορει να μην ξερεις που εχει εκει κοντα που μενεις αγορασε απο το σουπερ-μαρκετ και ενα δαχτυλιδι με δονηση ( g-ring νομιζω λεγεται δεν θυμαμαι και υπαρχουν στα μεγαλα σουπερ-μαρκετ) το οποιο το βαζουν οι αντρες στο πεος τους και σκοπο εχει να ερεθισει την κλειτοριδα...δοκιμασε να ερεθισεις την κλειτοριδα σου ετσι κρατοντας το εσυ με το χερι σου...επισης δοκιμασε και το αλλο...εκει που νιωθεις οτι αρχιζει να σε ευχαριστει πριν αρχισει να σε ποναει σταματα...περιμενε λιγο να ηρεμησεις και ξανακανε το ιδιο...αμα διακοπτεις τους ερεθισμους σου ετσι θα θελεις ολο και πιο πολυ.. υπαρχει η πιθανοτητα να φουντωσεις τοσο πολυ που να σταματησεις να αισθανεσαι τον πονο που λες και να συνεχισεις εχοντας μονο σπασμους και να τα καταφερεις....ελπιζω να βοηθησα...εχεις δοκιμασει καποιο απο αυτα που ειπα? εγω αυτα μπορεσα να σκεφτω εγω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65710 από em18ath στις 02 Σεπτεμβρίου 2010, 2:11πμ

em18ath

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2010
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Ποσο σε καταλαβαινω κοριτσι μου...
Η καλυτερη λυση ειναι το λιπαντικο πιστεψε με :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65713 από GrandmasterL στις 02 Σεπτεμβρίου 2010, 11:00πμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65817 από vikiss στις 04 Σεπτεμβρίου 2010, 6:36μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Ουάου! κοπελιά εσύ έχεις δοκιμάσει όλους τους τρόπους αυνανισμού μιας γυναίκας. Τρίψιμο στην κλειτορίδα, δάχτυλο, νερό... ΤΟΝ ΔΟΝΗΤΗ ξέχασες...

Ο αυνανισμός όμως μπορεί να προκαλεί λίγα λεπτά ευχαρίστησης αλλά σε καμία περίπτωση δν μπορεί να συγκριθεί με το σεχ...

Δν ξέρω τι να σου απαντήσω, αλλά θα σου δώσω μια συμβουλή:

ΚΑΝΕ ΣΕΧ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΣΜΟΣ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65839 από anna_32 στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 3:22πμ

anna_32

μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Τον δονητή δεν τον ξέχασα.. Απλά δεν ήμουν σε κατάλληλη ηλικία για να αγοράσω.. Πριν λίγο καιρό 18άρισα! Πάνω σε αυτό, οι δονητές έχουν μεγάλες διαφορές ανάλογα με το είδος? Στους online καταλόγους βλέπω πολλές κατηγορίες..

Ακόμη δεν έχω κάνει καν κάποια σχέση άρα δεν μου είχε δοθεί η "ευκαιρία" για σεξ κανονικό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65844 από vikiss στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 11:53πμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Τι να σου πω κοπελιά δω ξέρω, δν έχω χρισημοποιήσει ποτέ... εκτός το ότι είμαι ανήλικη δν μου χρειάστηκε και ποτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login