Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Χαλινός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65361 από jimmis1995 στις 28 Αυγούστου 2010, 9:22πμ

jimmis1995

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι 15 χρονων και ειδα κατι θεματα περι χαλινου, δν ειχα ιδεα για αυτο το πραγμα, ακουσα οτι σκιζετε κατα την διαρκεια της πρωτης ερωτικης επαφης και οτι τρεχει αιμα, πονας κτλπ.
ΤΡΟΜΑΞΑ!!!
πειτε μ τι γινετε με τον χαλινο παρακαλω! :S
και ακουσα και κατι περι φιμωση :S
=(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65362 από VeTeRaNoS στις 28 Αυγούστου 2010, 9:39πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Τι να σου πούμε αφού τα έχεις ακούσει.Τρέχει λίγο αίμα στην αρχή νιώθεις και ένα τσουξιματάκι και αυτό ήταν.Επίσης πολύ τον έχουν σκίσει πριν την πρώτη τους ερωτική επαφή.

Φίμωση είναι όταν το πετσάκι καλύπτει όλο το κεφάλι του πέους.Βλέπεις τίποτα τέτοιο στο δικό σου πέος?Αν ναι πήγαινε σε ένα χειρουργο ουρολόγο,είναι μια επέμβαση ρουτίνας.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #65366 από DAINOS στις 28 Αυγούστου 2010, 11:02πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγώ πάντα είχα απορίες σε αυτό το θέμα. Όλοι οι φίλοι μου που το έχουν κάνει δεν έχει γίνει τίποτα. από πριν ήτανε κάτω ο χαλινός και πήγαινε το πετσάκοι μέχρι κάτω και μετά την πρώτη ερωτική επαφή και την δεύτερη και την τρίτη "τιπτοα" το ίδιο.. δεν καταλαβαίνω την παρθενια στους άντρες. δεν είναι κάτι που φαίνεται. εμενα προσωπικά όταν το έκανα πρώτη φορα δεν έγινε τίποτα.. από την τρίτη φορα απλά μπορούσα το πετσάκοι να το τραβήξω μέχρι κάτω κάτω πριν δεν μπορούσα δεν νομίζω να βγάζεις αίμα , ίσος σε πονάει λίγο αλλα δεν είναι τίποτα. μην φοβάσαι..!!! ελευθερα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login