Στείλε λεφτά στο ftou.gr
O έρωτας παίρνει τα μυαλά εκείνων που έχουν και βάζει μυαλό σ' εκείνους που δεν έχουν. (Ντιντερό)
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Ο πατερας μου και οι ροζ σελιδες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65832 από Amelia στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 12:50πμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Οπως θα καταλαβατε και απο τον τιτλο... ο μπαμπακας αν και εχει ολοκληρωσει το 52ο ετος της ηλικιας του ειναι ακομα... ενεργος..
Λοιπον, εγω γενικα ειμαι απειρη σε αυτα τα θεματα... Μου εχει τυχει λοιπον πολλες φορες να περναω απο το πισι που καθεται ο πατερας μου -το οποιο για κακη του τυχη βρισκεται στο χολ και οχι σε καποιο δωματιο με πορτα- να τον παρατηρω να αλλαζει σελιδα στο ιντερνετ οταν περναω! Οπως και επισης μου εχει τυχει να περασω αθορυβα και να πεφτω σε καποιο βιντεο που αυτος βλεπει..ροζ φυσικα.

Δεν λεω οτι εγω δεν εχω δει ή οτιδηποτε τετοιο, αλλα πραγματικα νιωθω καπως βλεποντας τον πατερα μου σε αυτη τη κατασταση.
Επισης, εχω πιασει τους γονεις μου την ωρα που κανανε σεξ...Ανοιξα την πορτα του δωματιου τους και το εκαναν και εγω αμεσως την εκλεισα, αν και νομιζω πως καταβαθος με πηρανε χαμπαρι. Και αυτο εχει γινει 2 φορες μαλιστα.
Απο τη μια σκεφτομαι πως θα πρεπε να χαιρομαι που συμβαινει αυτο... Απο την αλλη μου φαινεται περιεργο...γιατι ειναι οι γονεις μου δεν τους βλεπω παντα ετσι. Γενικα ειμαι μπερδεμενη και θα ηθελα μια γνωμη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65835 από afroula στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 2:11πμ

afroula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/9/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
πωπω δεν μπορεις να φανταστεις ποσο σε καταλαβαινω!!!ειχα πιασει τον μπαμπα μου ερκετες φορες να βλεπει ροζ βιντεο και αλλαζε σελιδα οπως στην περιπτωση σου. ηταν 39 χρονων την η τελευταια φορα που θυμαμαι...αλλα οκ το θεωρησα φυσιολογικο...επισης,εγω δεν εχω δει αλλα εχω ακουσει να κανουν σεξ γιατι πολλα βραδια ειχα αυπνιες...και μια μερα (ποσο χαζα νομιζουν οτι ειμαστε?) ηταν μεσημερι και ειχαν κλειδωθει "κατα λαθος" στην κρεβατοκαμαρα.βεβαια τοτε ημουν αρχες γυμνασιου.και εγω ενιωθα πολυ ασχημα στην αρχη και σαν να αηδιαζα γιατι τους ειχα(και εχω) πολυ ψηλα και προτυπα,δεν μπορω να το εξηγησω ακριβως...απλα αλλη μια τραυματικη εμπειρια που στιγματιζει τις ζωες μας :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65845 από vikiss στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 12:07μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Ναι, ναι το κάνουν και οι γονείς μας μια δυό φορές το μήνα... Αλλά όχι και τραυματική εμπειρία που στιγματίζει τις ζωές μας... Εγώ χαίρομαι για τους δικούς μου, που ευτυχώς μόνο να τους ακούσω μου έχει τύχει και όχι να τους δω, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! δηλ να μου λείπει τέτοιο θέαμα.

Το συμπέρασμα είναι: το κάνουν και οι γονείς...

Το ηθικό δίδαγμα: μην παντρευτείτε ποτέ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65848 από VeTeRaNoS στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 1:00μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Μην χαρά είναι ο άνθρωπος,άστον ήσυχο lol.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #65854 από GrandmasterL στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 3:03μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλα ετυχε να τον τσακωσεις εσυ!Λιγοι υγιεις πατεραδες θα υπαρχουν που να μην κανουν σεξ/αυνανιζονται.Έιναι τελειως φυσιολογικο,και δειχνει οτι ειναι μεταξυ τους ακομα ερωτευμενοι.

Εγω στο λαπτοπ βλεπω το ιστορικο και παθαινω την πλακα μου :P Και μια φορα ετυχε να εχει βαλει πορνο σε μεγαλη ενταση χωρις να το εχει καταλαβει,ακι εγινε ψιλορεζιλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65858 από stefanos1996 στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 5:42μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(GrandmasterL@05 Σεπτεμβρίου 2010)
Εγω στο λαπτοπ βλεπω το ιστορικο και παθαινω την πλακα μου :P Και μια φορα ετυχε να εχει βαλει πορνο σε μεγαλη ενταση χωρις να το εχει καταλαβει,ακι εγινε ψιλορεζιλι!


που να δεις φιλε το δικο μου! Εγω ημουνα στο σχολειο και ο πατερας μου εμπενε! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65859 από panosx στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 6:33μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
λογικο ειναι ο καθε αντρασ εχει αναγκες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65919 από jimmas στις 06 Σεπτεμβρίου 2010, 11:07μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Σίγουρα ακούγεται κάπως περίεργο αλλά αν το καλοσκεφτούμε, εμείς πως βγήκαμε; φυτρώσαμε; :P

Απλά πιστεύω πως όλοι έχουν στο μυαλό τους τούς γονείς σαν πρότυπα, ιδανικά, σύμβολα μητρότητας και πατρότητας που είναι εντελώς αγνά. Πάντως, όπως ειπώθηκε και παραπάνω, είναι καλό που υπάρχει τέτοια επαφή και δεν τους έχει φάει η ρουτίνα όπως πόσους άλλους!

Όσο για τα βίντεο, πολλά αγόρια το συνηθίζουν και αυτό δεν εξαιρεί και τα "μεγάλα αγόρια"! Τελικά μου φαίνεται πως μετά το parental control πρέπει να υπάρχει και ένα child control! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65926 από Pelvic_Thrust στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 12:24πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
χαχαχαα

Η μανα μου ειχε πιασει τους παπουδες μου να το κανουν.. Η γιαγια μου ελεγε με σεξουλιαρικο τροπο: "Αααχ Γιωργο τι μου κανεις ?? Καρφα το καρφα το" αχαχαχαχα

Οσο παραξενο και να μας φενεται ειναι νορμαλ.. Για φανταστειτε να τσακωσουν εσας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login