Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Τρίτη, 14 Μαΐου

φοβιες και αποριες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
4
Μήνυμα #65954 από drogbach στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 7:55πμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πληγωμενη dont worry...Την πρωτη φορα με την κοπελα μου εκεινη με καθοθηγουσε και στο τελοσ που την ρωτησα μου ειπε πως το μονο που ενιωσε ηταν απλα λιγα τσιμπηματα..Και απο αιμα ζητημα να ηταν 3-4 σταγονες..Αλλα τις ανησυχιες σου τις ειχε και εκεινη ακριβως και συνεχως το αναβαλαμε γιατι φοβοταν..Εγω ουτε την πιεζα ουτε τιποτα μεχρι που ενιωσε και η ιδια οτι θελει να προχωρησουμε...Συμπερασμα:Σεξ κανε πρωτη φορα με καποιον που εμπιστευεσαι..Γιατι ετσι να εισαι σιγουρη πως δεν προκειται στο "5ο ποναω" να προχωρησει και εσυ να λιωσεις στο πονο..Ποιο αγορι θα το ηθελε αυτο για την κοπελα που αγαπαει???Εμεις παντως ειτε το πιστευεις ειτε οχι 45-50 λεπτα μας πηρε η πρωτη φορα.. χαχαχαχα αλλα τωρα το ευχαριστιομαστε οσο δεν παει!!!!!!Α και καντε αρκετα προκαταρτικα ωστε να εισαι αρκετα υγρη..Και αν νοιθεις οτι στο "5ο ποναω" αυτος θα κανει μαλακια τοτε η δεν κατανοεις πληρως την φυση των αγοριων η ηρθε η ωρα να αναθεωρησεις την σχεση σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66085 από plhgwmenh στις 10 Σεπτεμβρίου 2010, 5:01μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
ειμαι οντως φοβοτσιαρα...αλλα εκεινη τη μερα οχι δεν ημουν σφιγμενη δεν ειχα δει το βιντεο και δεν ηξερα τι εκανε ηταν σκοτεινα...στον πονο το καταλαβα κ απο τοτε τον φοβομουν γτ παντα εςκει κατεληγε...ομως ημουν αρκετα υγρη τοσο που με ρωτουσε αν τελειωσα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66392 από drogbach στις 18 Σεπτεμβρίου 2010, 7:20μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Για καμια δυο βδομαδες να σου βαζει μονο δαχτυλο...Και αυτο μετα απο αρκετα προκαταρκτικα..Και οχι απο την πρωτη μερα ολο το δαχτυλο..Εσυ θα του λες μεχρι που μπορεις να αντεξεις και αυτος 8α το μπαινοβγαζει στο αιδοιο σου ως εκει..Ακομε και αν μπορεις μεχρι την ακρη του νυχιου του να το δεχτεις..Δεν εχει σημασια..Σιγα σιγα θα "ανοιξεις"...Και αν δεις αιμα dont worry...Απλα συνεχιστε οσο μπορεις..Ξαναλεω..ΘΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΝΟ..ΟΧΙ ΜΗΔΑΜΙΝΟ ΑΛΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΝΟ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login