Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Σάββατο, 20 Απριλίου

τι να κανω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65969 από Kostakis_18GR στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 2:54μμ

Kostakis_18GR

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
παιδια εχω ενα προβλημα,μου αρεσει μια κοπελα που της αρεσω και εγω, ειναι 14 και τον Μαϊο θα παει 15 και εγω ειμαι 18 και τον νοεμβριο θα παω 19 και φοβαμαι μηπως λενε η αλλοι διαφορα για μενα , π χ παιδεραστης και τετοια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65970 από assassinGR στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 3:23μμ

assassinGR

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδεραστης θα είσουν άμα τη βίαζες, δεν μπορεί να θεωρήσε παιδεραστής απλά και μόνο επειδή διατηρείτε μία σχέση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65971 από Kostakis_18GR στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 3:26μμ

Kostakis_18GR

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Έγραψε:(assassinGR@07 Σεπτεμβρίου 2010)
Παιδεραστης θα είσουν άμα τη βίαζες, δεν μπορεί να θεωρήσε παιδεραστής απλά και μόνο επειδή διατηρείτε μία σχέση...

ναι μετα απο καιρο ομως αμα θελει αυτη να το κανουμε?δεν θα ειναι παιδεραστια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65975 από lastske στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 4:16μμ

lastske

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Φιλε αφου ΘΕΛΕΙ αυτη ΘΕΛΕΙΣ και εσυ μην σε ενδιαφερει τι θα πουν οι αλλοι και πεδεραστη προσωπικα θα θεωρουσα εναν 50αρη που θα παει με 14χρονη!(ναι υπαρχουν και αυτοι)
4 διαφορα χρονια δεν ειναι τιποτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65977 από Erietta στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 5:36μμ

Erietta

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καποιος μου ειχε πει παλια οτι αν ο 'Ερωτας'κοιτουσε χρονια τοτε δυστηχισμενοι θα ημασταν,και δυστηχως εχει δικιο.Πραγματικα μην κολας.Καταρχην δεν εχετε μεγαλη διαφορα ηλικιας και δευτερον και εγω οταν ημουνα 15 ειχα σχεση με ενα 18 χρονο και πριν ενα χρονο ειμασταν μαζι{μεχρι τα 20}δεν ακουσα ολα αυτα τα χρονια καποιον να τον αποκαλει παιδαραστη...μην ανησυχεις και τριτον συμφωνω με οσα εχουνε υποθει παραπανω περι παιδαραστιας.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #65981 από Amelia στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 7:40μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον Κωστα ακου να δεις πως εχουν τα πραγματα.. και μιλαει η εμπειρια...:Ρ Τα λεω αυτα επειδη και εγω ημουν καποτε 15 και γω ειχα σχεση με 18χρονο και ετσι.
Λοιπον. Σε αυτη την ηλικια ολες μας ειμαστε πεπεισμενες -μιλαω γενικα- πως οι αντρες ειναι γουρουνια και ειδικα οσες ειχαμε ασχημες πρωτες εμπειριες, δηλαδη πρωην σχεσεις με 13χρονα και 15χρονα ανωριμα και ζηταμε πλεον κατι πιο ωριμο. Και να γιατι κοιταμε εσας.
Αυτο απο την κοριτσιστικη πλευρα. Για την αγοριστικη και να ηθελα δεν μπορω να πω κατι, ειμαι σιγουρη πως ξερεις καλυτερα. Και παμε τωρα στο ψητο.
Η κοπελα σε αυτη την ηλικια οπωσδηποτε σκεφτεται το σεξ και συχνα οπως και την αγαπη -νομιζω(?)-. Για αυτο και κοιταζει κατι πιο ωριμο. Και τυχαινει αυτο να εισαι εσυ στη προκειμενη. Θελει κατι εμπειρο και ισως...σιγουρο αν μου επιτρεπεις. Οχι επιπολαιοτητες. Και αυτος ειναι ο λογος που της αρεσεις. Οταν -και ΑΝ, διοτι εγω σου μιλαω απο τη δικη μου εμπειρια δεν ειμαστε ολες ιδιες- σου αναφερει το θεμα "σεξ" σημαινει πως σε εμπιστευεται για αυτο και θελει να προχωρησει. Ετσι εσυ χωρις καμια βιασυνη και παντα με σεβασμο προς αυτην θα το ωθησεις αυτο να συμβει.
Τωρα, απο τη πλευρα του κοσμου... Εχουνε τοσο μα τοσο προχωρησει οι κοινωνιες και οι αντιληψεις -21ος αιωνας ντε!- που κανεις μα κανεις δεν προκειται να το παρεξηγησει, εκτος ολιγων εξαιρεσεων που στην ουσια χεστηκες κιολας. Αν εσυ σεβεσαι τη κοπελα σου και της το δειχνεις δεν νομιζω να σε παρεξηγησει κανεις. Αντιθετως, ειπαμε παραπανω πως προσφερεις εμπειριες στην κοπελα και τη μαθαινεις και μαθαινεις και εσυ. Προς Θεου φιλε, μη της δωσεις το δικαιωμα να σε κραξει, γιατι θα σε κυνηγησουν!
Παιδεραστια απο την αλλη, ειναι οταν καποιος ανωμαλος μεσης ηλικιας -και ανω- αρρωστημενος ανθρωπος ριχνεται σε κοριτσακια. Σε αυτη τη περιπτωση δεν ισχυει τιποτα απο αυτα.
Αραξε και απολαυσε το.
Καλη επιτυχια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65992 από anna_32 στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 11:23μμ

anna_32

μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Αmelia +1
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65997 από Kostakis_18GR στις 08 Σεπτεμβρίου 2010, 12:30πμ

Kostakis_18GR

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Amelia@07 Σεπτεμβρίου 2010)
Λοιπον Κωστα ακου να δεις πως εχουν τα πραγματα.. και μιλαει η εμπειρια...:Ρ Τα λεω αυτα επειδη και εγω ημουν καποτε 15 και γω ειχα σχεση με 18χρονο και ετσι.
Λοιπον. Σε αυτη την ηλικια ολες μας ειμαστε πεπεισμενες -μιλαω γενικα- πως οι αντρες ειναι γουρουνια και ειδικα οσες ειχαμε ασχημες πρωτες εμπειριες, δηλαδη πρωην σχεσεις με 13χρονα και 15χρονα ανωριμα και ζηταμε πλεον κατι πιο ωριμο. Και να γιατι κοιταμε εσας.
Αυτο απο την κοριτσιστικη πλευρα. Για την αγοριστικη και να ηθελα δεν μπορω να πω κατι, ειμαι σιγουρη πως ξερεις καλυτερα. Και παμε τωρα στο ψητο.
Η κοπελα σε αυτη την ηλικια οπωσδηποτε σκεφτεται το σεξ και συχνα οπως και την αγαπη -νομιζω(?)-. Για αυτο και κοιταζει κατι πιο ωριμο. Και τυχαινει αυτο να εισαι εσυ στη προκειμενη. Θελει κατι εμπειρο και ισως...σιγουρο αν μου επιτρεπεις. Οχι επιπολαιοτητες. Και αυτος ειναι ο λογος που της αρεσεις. Οταν -και ΑΝ, διοτι εγω σου μιλαω απο τη δικη μου εμπειρια δεν ειμαστε ολες ιδιες- σου αναφερει το θεμα "σεξ" σημαινει πως σε εμπιστευεται για αυτο και θελει να προχωρησει. Ετσι εσυ χωρις καμια βιασυνη και παντα με σεβασμο προς αυτην θα το ωθησεις αυτο να συμβει.
Τωρα, απο τη πλευρα του κοσμου... Εχουνε τοσο μα τοσο προχωρησει οι κοινωνιες και οι αντιληψεις -21ος αιωνας ντε!- που κανεις μα κανεις δεν προκειται να το παρεξηγησει, εκτος ολιγων εξαιρεσεων που στην ουσια χεστηκες κιολας. Αν εσυ σεβεσαι τη κοπελα σου και της το δειχνεις δεν νομιζω να σε παρεξηγησει κανεις. Αντιθετως, ειπαμε παραπανω πως προσφερεις εμπειριες στην κοπελα και τη μαθαινεις και μαθαινεις και εσυ. Προς Θεου φιλε, μη της δωσεις το δικαιωμα να σε κραξει, γιατι θα σε κυνηγησουν!
Παιδεραστια απο την αλλη, ειναι οταν καποιος ανωμαλος μεσης ηλικιας -και ανω- αρρωστημενος ανθρωπος ριχνεται σε κοριτσακια. Σε αυτη τη περιπτωση δεν ισχυει τιποτα απο αυτα.
Αραξε και απολαυσε το.
Καλη επιτυχια.

ευχαριστω πολυ Αmelia Και ολους εσας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66003 από allstar στις 08 Σεπτεμβρίου 2010, 6:09πμ

allstar

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2010
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
κοίταξε,δεν είναι καμιά τραγική διαφορά..απλά το θέμα είναι ότι επειδή υπάρχει νομοθεσία και η κοπέλα είναι ανήλικη,μπορεί όντως να μπλέξεις αν σας βάλει κάποιος στο μάτι.από κει και πέρα εσύ κάνε ότι νιώθεις,απλά να προσέχετε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66023 από marginal στις 08 Σεπτεμβρίου 2010, 5:39μμ

marginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
οταν μια κοπελα κλεισει τα 15 τοτε ειναι σεξουαλικα ενηλικη.οποτε και καποιος να τους βαλει στο ματι δεν υπαρχει προβλημα:)
ειμαι μ ενα παιδι που ειναι 20 κ εγω ειμαι 16.ειμαστε 7 μηνες μαζι και περναμε παρα πολυ ωραια!
συμφωνω απολυτα με την Amelia,εχουμε μπουχτισει απ αυτους που δεν ξερουν τι θελουν και ειναι μ εμας κ μ αλλες 10 ταυτοχρονα.οποτε λογικο ειναι να ψαχνει κατι πιο ωριμο.
προχωρα το και μην σε νοιαζει!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login