Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ε.Τ. go home! Και πάρε και τα στρουμφάκια μαζί.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Help me ena koritsi apo to sxoleio!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66227 από Flaigoner στις 14 Σεπτεμβρίου 2010, 7:21μμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Loipon paidia shmera mphkame se tmhmata kai sto tmhma twn filwn mou einai mia gkomera...!!!!to thema einai pws tha ginei na kanw kati mazi ths gt opws eipa dn eimai sthn idia taksh kai dn mporw na ths pw px "ti exoume twra" h alla sxetika me to tmhma ths.

thn kopela den thn kserw kan (prwth fora thn blepw)alla logika tha einai apo thn polh mas

oles oi sumboules kalodexoumenes!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66232 από jokeraki88 στις 14 Σεπτεμβρίου 2010, 8:36μμ

jokeraki88

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπον το πραγμα εχει ως εξης...Θα πεις στους φιλους σου να σου την σηστησουν αφου ειναι στο τμημα τους και καπως θα το φερεις να βγητε καμια φορα σαν παρεαα να γνωριστιτε και οτι ηθελε προκυψει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66233 από Flaigoner στις 14 Σεπτεμβρίου 2010, 8:40μμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jokeraki88@14 Σεπτεμβρίου 2010)
Λοιπον το πραγμα εχει ως εξης...Θα πεις στους φιλους σου να σου την σηστησουν αφου ειναι στο τμημα τους και καπως θα το φερεις να βγητε καμια φορα σαν παρεαα να γνωριστιτε και οτι ηθελε προκυψει

to thema einai oti kai autoi thn theloun (o enas leei oti tha zitisei apo mia gnwsth ths [kai diki mou gnwsth,dld ena geia leme kai afto olo])alla ti na ths pw?na brw kati pou na kollaei kai na mhn einai akuro
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66237 από VeTeRaNoS στις 14 Σεπτεμβρίου 2010, 10:57μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Κάτι που να κολλάει και να μην είναι άκυρο ένα είναι:

"Είμαι καινούριος εδώ.Μήπως ξέρεις που πέφτουν οι τουαλέτες?"κλείνοντας το δεξί μάτι με νόημα.

Επιτυχία 100%.Καλά να περάσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66239 από Flaigoner στις 14 Σεπτεμβρίου 2010, 11:58μμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(VeTeRaNoS@14 Σεπτεμβρίου 2010)
Κάτι που να κολλάει και να μην είναι άκυρο ένα είναι:

"Είμαι καινούριος εδώ.Μήπως ξέρεις που πέφτουν οι τουαλέτες?"κλείνοντας το δεξί μάτι με νόημα.

Επιτυχία 100%.Καλά να περάσεις!

afthn einai h kainourgia.egw eimai 4 xronia ekei.pantos thanks gia to endiaferon sou!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66243 από anna_32 στις 15 Σεπτεμβρίου 2010, 3:11πμ

anna_32

μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Πρέπει νομίζω πρώτα να ψιλοψυχολογήσεις την κοπέλα. Δηλ δες τι τύπος είναι.
Το αντίστοιχο του: "Είμαι καινούριος εδώ.Μήπως ξέρεις που πέφτουν οι τουαλέτες?" αλλά για να το πεις εσύ θα ήταν: -αφού πας στην τάξη των φίλων σου στο διάλειμμα και την προλάβεις πριν βγει εκείνη-"Γεια σου, είσαι καινούρια εδώ? Πως σε λένε?... Εμένα με λένε..." Από το ότι ακολουθήσει στην συζήτηση που θα πιάσεις δες τι σόι κοπέλα είναι. Ίσως μάθεις τι της αρέσει κ.α. Είναι κοπέλα πολύ κοινωνική, πολύ κλειστή, είμαι εδώ και σας περιμένω...? Υπάρχουν τόσα και τόσα "είδη" καθένα από τα οποία απαιτεί διαφορετικό χειρισμό.
Η πρώτη εύκολα θα συνεχίσει την κουβέντα και δεν θα 'χεις πρόβλημα σε αυτό τον τομέα. Όμως λόγω της κοινωνικότητάς της θα 'χει πολλούς για να διαλέξει. Θα πρέπει να είσαι ξεχωριστός.
Η δεύτερη είναι η δυσκολότερη-κατά τη γνώμη μου πάντα- και σου εύχομαι να μην είναι. Αν όμως είναι, τότε θα πρέπει να πας με τα νερά της. Μην την πιέσεις αν δεις ότι δεν πάει και πολύ καλά το όλο θέμα και δεν έχει όρεξη για κουβέντες ή ντρέπεται κλπ αλλά προσπάθησε άλλη φορά ξανά.
Ε, στην τρίτη περίπτωση μην περιμένεις και τίποτε δύσκολο. Αν με το να κάνεις κάτι μαζί της εννοείς όχι σχέση αλλά το άλλο......... τότε είσαι πολύ τυχερός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66245 από Flaigoner στις 15 Σεπτεμβρίου 2010, 11:50πμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(anna_32@15 Σεπτεμβρίου 2010)
Πρέπει νομίζω πρώτα να ψιλοψυχολογήσεις την κοπέλα. Δηλ δες τι τύπος είναι.
Το αντίστοιχο του: "Είμαι καινούριος εδώ.Μήπως ξέρεις που πέφτουν οι τουαλέτες?" αλλά για να το πεις εσύ θα ήταν: -αφού πας στην τάξη των φίλων σου στο διάλειμμα και την προλάβεις πριν βγει εκείνη-"Γεια σου, είσαι καινούρια εδώ? Πως σε λένε?... Εμένα με λένε..." Από το ότι ακολουθήσει στην συζήτηση που θα πιάσεις δες τι σόι κοπέλα είναι. Ίσως μάθεις τι της αρέσει κ.α. Είναι κοπέλα πολύ κοινωνική, πολύ κλειστή, είμαι εδώ και σας περιμένω...? Υπάρχουν τόσα και τόσα "είδη" καθένα από τα οποία απαιτεί διαφορετικό χειρισμό.
Η πρώτη εύκολα θα συνεχίσει την κουβέντα και δεν θα 'χεις πρόβλημα σε αυτό τον τομέα. Όμως λόγω της κοινωνικότητάς της θα 'χει πολλούς για να διαλέξει. Θα πρέπει να είσαι ξεχωριστός.
Η δεύτερη είναι η δυσκολότερη-κατά τη γνώμη μου πάντα- και σου εύχομαι να μην είναι. Αν όμως είναι, τότε θα πρέπει να πας με τα νερά της. Μην την πιέσεις αν δεις ότι δεν πάει και πολύ καλά το όλο θέμα και δεν έχει όρεξη για κουβέντες ή ντρέπεται κλπ αλλά προσπάθησε άλλη φορά ξανά.
Ε, στην τρίτη περίπτωση μην περιμένεις και τίποτε δύσκολο. Αν με το να κάνεις κάτι μαζί της εννοείς όχι σχέση αλλά το άλλο......... τότε είσαι πολύ τυχερός.

thanks annoula.auto me to "eisai kainourgia edw"einai kalh erwthsh.alla entaksh afto me to "me lene..."dn tha thn noiazei gt ta koritsia sthn ilikia mas einai kapws...idiotropa
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66246 από Flaigoner στις 15 Σεπτεμβρίου 2010, 12:23μμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
mia plhroforia.h gkomena einai apo allh pollh kai dn kserei kanenan sxedon (ektos apo 2 koritsia pou epiase koubenta me autes ek ton opiwn thn mia thn kserw ws gnosth mou).na sunexisw me to "eisai kainourgia" h kati allo?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66248 από VeTeRaNoS στις 15 Σεπτεμβρίου 2010, 1:24μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Αν είναι καινούρια πάει να πει ότι ψάχνετε για παρέα πράμα που θα κάνει πολύ πιο εύκολα τα πράμα για εσένα.

Πλησίασε την με ένα χαμόγελο και πες της:

"Πως σου φαίνεται το σχολειό?"

Αυτή θα απάντηση ανάλογα.

Μετά θα της πεις έχετε γνωριστεί με την "X"(το όνομα της γνωστης σου που έχουνε μιλήσει) και έτσι θα γίνει η πρώτη επαφή.Κοίτα να φανείς αυθόρμητος και χαλαρός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66251 από Flaigoner στις 15 Σεπτεμβρίου 2010, 1:42μμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(VeTeRaNoS@15 Σεπτεμβρίου 2010)
Αν είναι καινούρια πάει να πει ότι ψάχνετε για παρέα πράμα που θα κάνει πολύ πιο εύκολα τα πράμα για εσένα.

Πλησίασε την με ένα χαμόγελο και πες της:

"Πως σου φαίνεται το σχολειό?"

Αυτή θα απάντηση ανάλογα.

Μετά θα της πεις έχετε γνωριστεί με την "X"(το όνομα της γνωστης σου που έχουνε μιλήσει) και έτσι θα γίνει η πρώτη επαφή.Κοίτα να φανείς αυθόρμητος και χαλαρός.

veteranos to thema einai oti dn thelw na fanei kathara gkomeniko to thema.apla na milame,na kathomaste sta dialeimata kai na leme ta kalampouria mas ktl.

lew na arxisw me thn erwthsh "kainourgia eisai edw gt dn se exw ksanadei"

kalh erwthsh gia arxh?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login