Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H επόμενη πρόταση είναι αληθής. H προηγούμενη πρόταση είναι ψευδής.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Πως το βλέπετε????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66375 από Ronim στις 18 Σεπτεμβρίου 2010, 3:51μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
όταν ένα αγόρι και ένα κορίτσι είναι στα προκαταρτικά,είναι λογικό να μείνουν εκέι και απλά να φασώνονται,να αγκαλιάζωνται,να κρατιούνται χέρι-χέρι....

Πολλοί λένε ότι ξεκινάς από τα προκαταρτικά για να πας για σχέση,άλλη μένουν μόνο στα προκαταρτικα.

Εσείς τι λέτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66394 από jimmas στις 18 Σεπτεμβρίου 2010, 9:42μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Εξαρτάται πως το εννοείς γιατί εγώ σαν προκαταρκτικά έχω στο νου μου σαν αυτά που γίνονται πριν την ερωτική πράξη. Αλλά προφανώς θα εννοείς στις αρχές μιας σχέσης...

Το να φασώνεσαι και να περπατάς χεράκι-χεράκι εμένα μου δείχνει δυο ανθρώπους που είναι ήδη σε σχέση. Ακόμα και να θέλουν κάτι περιστασιακό δηλαδή πιστεύω θα απέφευγαν τέτοιους ρομαντισμούς.

Από την άλλη υπάρχει και η πιο "αθώα" περίπτωση όπου κάτι παίζεται με μια κοπέλα και αυτή για να σου δείξει τα σημάδια μπορεί να περάσει το μπράτσο της στο δικό σου ή να σε αγκαλιάζει που και που...

Αν θέλεις κάνε την ερώτησή σου πιο ξεκάθαρη. Έτσι όπως την βλέπω νομίζω θα ταίριαζε κάτι του στυλ: "κάποιοι αρχίζουν από τα προκαρκτικά πριν ολοκλρηρώσουν και κάποιοι μένουν μόνο εκεί".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66396 από Ronim στις 18 Σεπτεμβρίου 2010, 11:11μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jimmas@18 Σεπτεμβρίου 2010)
Εξαρτάται πως το εννοείς γιατί εγώ σαν προκαταρκτικά έχω στο νου μου σαν αυτά που γίνονται πριν την ερωτική πράξη. Αλλά προφανώς θα εννοείς στις αρχές μιας σχέσης...

Το να φασώνεσαι και να περπατάς χεράκι-χεράκι εμένα μου δείχνει δυο ανθρώπους που είναι ήδη σε σχέση. Ακόμα και να θέλουν κάτι περιστασιακό δηλαδή πιστεύω θα απέφευγαν τέτοιους ρομαντισμούς.

Από την άλλη υπάρχει και η πιο "αθώα" περίπτωση όπου κάτι παίζεται με μια κοπέλα και αυτή για να σου δείξει τα σημάδια μπορεί να περάσει το μπράτσο της στο δικό σου ή να σε αγκαλιάζει που και που...

Αν θέλεις κάνε την ερώτησή σου πιο ξεκάθαρη. Έτσι όπως την βλέπω νομίζω θα ταίριαζε κάτι του στυλ: "κάποιοι αρχίζουν από τα προκαρκτικά πριν ολοκλρηρώσουν και κάποιοι μένουν μόνο εκεί".

χωρίς σχέση.έτσι να φασώνονται,κα περπατάνε μαζί με χέρι κτλ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66397 από TheWiccan στις 18 Σεπτεμβρίου 2010, 11:21μμ

TheWiccan

Εικονίδιο
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Κι εμένα φίλε Ronim για σχέση μου κάνουν αυτά που περιγράφεις. Το να είσαι σε σχέση δεν σημαίνει ότι πρέπει κάποιος απο τους δύο να πει "Γειά σου! Μ'αρέσεις! Θες να τα φτιάξουμε?".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66442 από h4r0uLiS στις 20 Σεπτεμβρίου 2010, 1:20πμ

h4r0uLiS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/7/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
ακριβως!ολοι ετσι ξεκινανε! :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login