Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Γκάλης, Γιαννάκης, Φασούλας, Χριστοδούλου, Καμπούρης – Μπάσκετ.
Σάββατο, 18 Μαΐου

ο πρώην μου δεν τελείωνε

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66701 από ANTI-IFI στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 12:46μμ

ANTI-IFI

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
είχα πρόβλημα με τον πρώην μου που δεν τελείωνε και ίσως αυτή να ήταν και η αιτία χωρισμού......και εφόσον δεν τέλειωνε την έπαιζε μπροστά μου και ένιωθα άβολα και ότι δεν τον ικανοποιούσα.........υπάρχει περίπτωση να έφταιγα εγώ που δεν τελείωνε,μιας και ήταν ο πρώτος μου και ήμουν άπειρη?αν και εγώ ήμουν η πρώτη του πέρα από μια π...... που το χε κάνει στα 15 του............τώρα είναι 20 όπως εγώ.......σ αυτή την περίπτωση φταίω και αν ναι που κ τι πρέπει να κάνω για ν μην μου ξανασυμβεί?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #66702 από Ronim στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 1:47μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

οχι δεν φταις εσύ.ίσως να μην ήταν "ζεστός".πολύ το παθαίνουν αυτό.και εγώ το έχω πάθει αυτό το πράγμα.μην φοβάσαι;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66705 από VeTeRaNoS στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 3:05μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Μήπως του έκανες τίποτα που τον ξενέρωνε;μήπως είχε πολύ άγχος;Δεν το συζητήσατε καθόλου πριν χωρίσετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66706 από ANTI-IFI στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 7:04μμ

ANTI-IFI

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
το μόνο που έκανε είναι να με κατηγορεί ότι δεν ήξερα τίποτα γι αυτό και δεν τελείωνε και ύστερα όταν πια τον πρόσβαλλα κατά ένα τρόπο μου είπε πως πήγε με μια 17χρονη όπου και τελείωσε.............δεν νομίζω να έκανα κάτι που να ξενέρωσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66761 από jimmas στις 30 Σεπτεμβρίου 2010, 8:45μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Το μεγαλύτερο λάθος που μπορείς να κάνεις είναι να κατηγορείς τον εαυτό σου. Ίσα ίσα καλύτερα να λες που δεν είστε πια μαζί γιατί έτσι σου δείχνει έτσι πως σε είχε μόνο για το κρεβάτι...

Υπάρχουν διάφοροι λόγοι πάντως, για παράδειγμα, μήπως τελείωνες εσύ πολύ γρηγορότερα ή μήπως δεν ήσουν ιδιαίτερα αισθησιακή με χειρονομίες ή λογάκια; Δηλαδή εξαρτάται και κατά πόσο η συμμετοχή σου ήταν ενεργή ή παθητική...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66787 από boyka13xania στις 01 Οκτωβρίου 2010, 6:16μμ

boyka13xania

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
σου ελεγε οτι εσυ δεν ηξερες τιποτα για το σεξ.. αυτος θεωρειται εμπειρος επειδη το ειχε κανει με μια πουτανα πριν 5 χρονια?? νομιζω οτι δεν πρεπει να κατηγορεις τον εαυτο σου!! αυτος θα επρεπε να ντρεπεται που δεν τελειωνε με σενα παρα με το χερι του!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66824 από ANTI-IFI στις 02 Οκτωβρίου 2010, 12:52μμ

ANTI-IFI

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
υποτίθεται πως αυτός γνώριζε καλύτερα επειδή είχε δει τα κατάλληλα dvd......υπάρχει περίπτωση να πήγαινε με άλλη πριν από εμένα γι αυτό και να μην τελείωνε?????αν και δεν είχε ούτε τον χρόνο και ήμασταν συνέχεια μαζί όταν γινόταν.....αν δεν πήγαινε με άλλη,μπορεί με το να την έπαιζε πριν βρεθούμε,να μην μπορούσε να τελειώσει μετά??????αν και θυμάμαι ότι ένας άλλος πρώην μου που ούτε καν το κάναμε,είχε τελειώσει............και στην περίπτωση αυτή τον χαρακτήρισε μωρόχαβλο......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66827 από boyka13xania στις 02 Οκτωβρίου 2010, 1:37μμ

boyka13xania

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
χαχαχαχα και να πηγαινε με αλλη ή να την επαιζε δεν νομιζω να ηταν αυτο το προβλημα γιατι συνηθως ''ξαναγεμιζουμε'' μεσα σε ενα 10λεπτο με τεταρτο... οποτε καλα εκανε ο πρωην σου και τον ειπε μουροχαβλο!!

αλλα μην αποκλειεις και την περιπτωση το παιδι να ειχε καποιο προβλημα εκει κατω και γι αυτο να μην τελειωνε!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66833 από ANTI-IFI στις 02 Οκτωβρίου 2010, 2:50μμ

ANTI-IFI

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
αυτός που δεν τέλειωσε χαρακτήρισε αυτόν που τέλειωσε χωρίς να γίνει κάτι το ιδιαίτερο,μωρόχαβλο.....................τεσπά,δηλαδή αυτός είχε κατά πάσα πιθανότητα το πρόβλημα και όχι εγώ......και αν το είχα εγώ τι με συμβουλεύετε να κάνω για να μην ξανασυμβεί?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66847 από boyka13xania στις 02 Οκτωβρίου 2010, 7:03μμ

boyka13xania

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Για κανενα λογο δεν το εχεις εσυ το προβλημα οποτε το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να σταματησεις να αγχωνεσαι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login