Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αν είχανε φωνή οι γκαρσονιέρες, θα πέφταν σαν ξερόφυλλα οι βέρες. (3.000 δίσκοι)
Τρίτη, 30 Απριλίου

Αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67060 από Jecos4 στις 10 Οκτωβρίου 2010, 7:47μμ

Jecos4

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
γειασας. καινουροιος στην παραια.
ειμαι 15 χρονον και δεν τον εχω ... ακομα...
Δωστε μου καποιες συμβουλες. Ποσο διαρκει. Αν θα το καταλαβουν οι γονεις μου. Τι 'επιπτωσεις' εχει (πχ το βραδυ)
Μικρος εχω κανη περοιτομη δεν ξερω αν παιζει ρολο :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67061 από stefanos18 στις 10 Οκτωβρίου 2010, 7:53μμ

stefanos18

μέλος από: 24/9/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
μπραβο που αντεξες μεχρι τωρα και δεν τον εχεισ παιξει....το ποσο διαρκει εξαρταται απο πολλους παραγοντες.....πρωτον ο καθενας εχει τουσ δικουσ του χρονους και δευτερον οσο πιο ερεθισενος εισαι τοσο πιο γρηγορα τελειωνεισ......μην εχεισ αγχοσ αν ε καταλαβουν οι γονεισ σου....ολοι οι γονεισ ξερουν οτι οι γιοι τουσ καποια στιγμη αρχιζουν να αυνανιζονται...αλλωστε και ο πατερασ σου οταν ηταν στην ηλικια σου το ιδιο εκανε......για το βραδυ που λες δεν ξερωτι εννοεισ.....αλλα σιγουρα δε θα εχεισ κανενα προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67062 από alexS στις 10 Οκτωβρίου 2010, 7:53μμ

alexS

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
γεια σου =]
τι ενοεις δεν τον εχεις...?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67069 από jimmas στις 11 Οκτωβρίου 2010, 12:24πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Εννοεί δεν τον έχει παίξει!

Μην ανησυχείς για τίποτα. Δεν είναι ούτε κακό, ούτε ντροπή αλλά ούτε και αμαρτία! Αντίθετα είναι κάτι πολύ φυσιολογικό αλλά και υγιές επίσης (χωρίς πλάκα κάνει καλό σε πολλούς τομείς)!

Μπορεί να κρατήσει από 2 μέχρι όσο θες και όσο το ευχαριστιέσαι (χωρίς υπερβολές βέβαια, απλά εκεί που είναι να τελειώσεις επιβραδύνεις και παρατείνεις την απόλαυση)! Σίγουρα όμως παίζει ρόλο και ο ερεθισμός που γράφει και ο stefanos18.

Δεν γίνεται τίποτα που έκανες περιτομή, ίσα ίσα έτσι είναι καλύτερα. Οποιαδήποτε ώρα και να αυνανιστείς δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το βράδυ για παράδειγμα θα σε πάρει και καλύτερα ο ύπνος (απλά να έχεις μαζί σου κανένα χαρτομάντηλο για να μην λερώσεις)!

Το μόνο που πρέπει να έχεις στο νου σου είναι να μην το παρακάνεις. Δηλαδή να μην προσπαθείς να τελειώνεις πολλές φορές απανωτά αλλά ούτε και πάρα πολλές φορές γενικά κατά την διάρκεια της ημέρας γιατί μπορεί να σε τσούζει λίγο... Πάντως μην σε φοβίζει και μην σε ανησυχεί τίποτα, θα τα καταλάβεις ολα μόνος σου στην πορεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67090 από Jecos4 στις 12 Οκτωβρίου 2010, 4:58μμ

Jecos4

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
thanks για τις απαντησεις...εννοω για το αν θα λερωσω το βραδυ. θα το καταλαβω οταν αρχιω να...(το βραδυ παντα ε...)
αυτο με το χαρτομαντιλο θα γινετε καθε βραδυ η μονο εκεινη την μερα της πρωτης φορας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67091 από stefanos18 στις 12 Οκτωβρίου 2010, 5:43μμ

stefanos18

μέλος από: 24/9/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
φίλε μου κάθε φορά που θα παίζεισ με το πουλί σου θα χύνεις....που σημαίνει ότι θα βγάζεισ ένα υγρο από το πουλί σου ...ικανό να σε λερώσει.....άλλωτε θα ειναι πιο πη΄χτό άλλωτε πιο αραιό....εξαρτάται πόσες φορές την παίζεις την ημέρα.....άσε που στην αρχή που θα το πρωτομάθεις θα σου αρεσει τοσο πολυ που οποτε βρίσκεις ευκαιρία θα την βγάζεις έξω για να την παίξεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67096 από jimmas στις 12 Οκτωβρίου 2010, 11:15μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Όταν αισθάνεσαι πως φτάνεις στο αποκορύφωμα θα νιώσεις μια μεγάλη ηδονή, τον λεγόμενο οργασμό που θα συνοδεύεται από το σπέρμα. Άλλωτε θα βγάζεις πολύ άλλωτε λίγο, εξαρτάται από την συχνότητα των αυνανισμών και την διάρκεια... Όπως και νά 'χει δεν μπορείς να μείνεις βρεγμένος μετά, ούτε να τα σκουπίζεις όπου και όπου! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67102 από Jecos4 στις 13 Οκτωβρίου 2010, 2:04μμ

Jecos4

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Οκ...Καταλαβατε λαθος...Μολις με ειπε παρε και κανενα χαρτομαντιλο μην λερωσεις...Καταλαβα πως καταλεβε ( :/ ) πως θα τον παιξω στο κρεβατι...Οχι. Στο μπανιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67139 από Jecos4 στις 15 Οκτωβρίου 2010, 6:37μμ

Jecos4

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Τιποτα παιδια...
10 λεπτα περιπου και τπτ
1)Παιζει ρολο που δεν εβλεπα τπτ εκεινη την στιγμη παρα μονο σκεφτομουν (και αυτο λιγο)
2)Παιζει να ειμαι αχυτος τελειως? Δηλαδη να μην υπαρχει περιπτωση να χυσω σε ολη μου τη ζωη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67160 από john@@ στις 16 Οκτωβρίου 2010, 12:57πμ

john@@

μέλος από: 22/12/2009
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
σκεφτεις τιποτα γυμνες....τιποτα τσοντα....κουνα κουνα.. δεν μπορει θα χυσεις καποια στιγμη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login