Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Ξυρισμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67144 από Krueger στις 15 Οκτωβρίου 2010, 7:18μμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Θα ήθελα να ρωτήσω, αν γενικά οι τρίχες δυναμόνουν με το ξύρισμα όπως συνηθίζεται να ακούγεται, γιατί τελευταία πήρε το αυτί μου πως αυτό είναι λαθος.
Ξέρει κανείς να μου πεί;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67148 από VeTeRaNoS στις 15 Οκτωβρίου 2010, 8:14μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Ναι φίλε ολίγον τι αγριεύουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67149 από Pelvic_Thrust στις 15 Οκτωβρίου 2010, 8:15μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
1) Οι τριχες στο στηθος μου ηταν σγουρες και μαλακες πριν αρχισω το ξυρισμα - κουρεμα. Η αμεσως μετα "φουρνια" ειναι ισια, πιο δυνατη και ακουμπαει στο δερμα, δλδ δεν ειναι οπως το σγουρο που φενεται σαν μια παχια στρωση τριχων.

2) Οι τριχες εκει κατω.. ηταν επισης σγουρες μεχρι που τις κουρεψα και εγιναν οπως τις τριχες στο στηθος.


Για αρχη παρε μια ξυριστικη μηχανη και κουρεψε τις ολες τερμα. Μην βαλεις ξυραφι γιατι θα τσουζεις την 1η φορα.

Επισης να προσεχεις πολυυυυυυ οταν κουρευεις τους ορχεις ! Κοβονται πανευκολα και τσουζει XD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67246 από Krueger στις 19 Οκτωβρίου 2010, 4:07μμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
καταρχήν σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας...! Φίλε μου η απορία που είχα αναφερόταν στις τρίχες του υπόλοιπου σώματος..! όσο για κάτω που είπες, έχω δοκιμάσει και με ξυράφακι, και όταν ξαναμεγάλωσαν δεν έγιναν ίσιες όπως ανέφερες... αλλά παλι σγουρές ! ^^
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login