Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Δοκιμαστική κάρτα στρογγυλή κουλούρα με χρώματα σε ΕΡΤ και ΕΡΤ-2 να σφυρίζει σαν το διάολο ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 πριν ανοίξει ο σταθμός.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Στυση Help

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67201 από Trifero Agori στις 17 Οκτωβρίου 2010, 9:42μμ

Trifero Agori

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα μολισ γραφτηκα σε αυτο το forum αλλα το ξερω εδω και καιρο και διαβαζω διαφορα θεματα.

Ας ξεκινησω με το προβλημα μου.

Χτες ειρθα σε επαφη με μια κοπελα για πρωτη φορα σε ενα παρτι. Πηγαμε στην τουαλετα του σπιτιου και αρχισε... καταλαβενεται.

Φτανει η στηγμη να βαλω την καποτα αλλα δεν μου ητανε full σηκομενη τεσπα μπαινει και καθεται πανω μου και αρχισαμε σε καποια φαση αλλαζουμε σταση και ακει αρχιζει το προβλημα.Χτυπισαν την πορτα του μπανιου αργησαμε λιγο και μου επεσε. Μετα βγαλαμε τιν καποτα μου εκανε στοματικο αλλα τπτ ισα ισα μου σηκοθηκε και μολις πηγαμε να βαλουμε αλλη καποτα μου ξαναπεσε. Μετα την βγαλαμε προσπαθησε παλι με στοματικο αλλα τιποτα.

Να αναφερω οτι ενταξει δεν λεω ειχα ανχος αν και στιν αρχη μου σηκοθηκε καπος. Μηπος γινετε να με βοηθεισεται με αυτο το θεμα?

Διαβασα οτι ειναι λογο ανχους πιο πολυ και οτι αμα μου πεσει κ το σκεφτομαι οσο και να προσπαθω δεν θα τα καταφερω πρεπει να μην το σκεφτομαι και να ειμαι πιο χαλαρος.

Εσεις την πρωτη φορα ειχατε τετιο προβλημα και αν ναι τι κανατε?

P.S: συγνωμη για τα ορθογραφηκα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67203 από VeTeRaNoS στις 17 Οκτωβρίου 2010, 10:50μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Εεε δεν είναι και το πιο φυσιολογικό να το κανεις για πρώτη φορα με όλο το λογικό άγχος που μπορεί να έχεις και να σου χτυπάνε και τις πόρτες.Δοκίμασε πιο χαραλά και ήρεμα και θα τα πας μια χαρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67205 από Trifero Agori στις 18 Οκτωβρίου 2010, 12:28πμ

Trifero Agori

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε φιλε οκ εχεις δικιο αλλα αμα ειναι αληθεια αυτο με το ανχος τοτε την εχω γαμ.... Θα το σκεφτομαι την επομενη φορα και φοβαμαι απ το ανχος θα γινει το ιδιο :/
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #67207 από jimmas στις 18 Οκτωβρίου 2010, 1:27πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είμαι περίεργος να μάθω πόση ώρα γινόταν όλο αυτό που περιγράφεις και πως οι άλλοι δεν κατάλαβαν τίποτα! Πάντως για πολύ γρήγορες καταστάσεις, πρώτη φορά την γνώρισες, κατευθείαν στο μπάνιο! Αυτά είναι!

Λοιπόν στο θέμα τώρα. Πρώτα από όλα, ναι προσωπικά την πρώτη φορά είχα παρόμοιο πρόβλημα, δηλαδή ήταν χαλαρό και όχι τόσο μεγάλο. Δεν ξεπαιρνιέται αυτό, αν τελικά δεν σου κάτσει η πρώτη φορά περιμένεις την δεύτερη και την τρίτη και όλα καλά.

Μετά, ήταν 100% ψυχολογικό όλο αυτό... Μόνο στην σκέψη ότι βρίσκεσαι σε τουαλέτα σπιτιού με πόσα άτομα που πίνοντας ανά πάσα στιγμή έρχονται και χτυπάνε την πόρτα σε λούζει κρύος ιδρώτας! Φρόντισε την επόμενη φορά να βρίσκεστε κάπου πιο ήσυχα με μια ωραία ατμόσφαιρα και όλα θα λειτουργήσουν ρολόι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67208 από Trifero Agori στις 18 Οκτωβρίου 2010, 2:21πμ

Trifero Agori

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστω και τους δυο σας λιγο πολυ αυτο πιστευα και εγω και τωρα νιωθω λιγο καλυτερα που δεν ειμουνα ο μονος. Τωρα να σου απαντισω στα ερωτηματα ειμασταν μεσα 1 ωρα περιπου και οσοι ηταν απ εξω το καταλαβαν αλλα εμενα προσωπικα δεν με πειραζει. Στην αρχη οντος μου ειχε σηκοθει απλα οχι full. Το προβλημα εγινε μετα γιατι καποια στιγμη μου προτινε να αλλαξω σταση και την ωρα που σκιβει εγω επηδει δεν το ειχα ξανακανει και τετοια δεν μπορουσα να βρω την τρυπα και με πιανει ανχος εκεινη την στιγμη εκει πιστευω αρχισαν ολα μετα το σκεφτομουν και τετια (φοραγε και φουστα που της την ειχα σηκοσει κ δεν ειχε βγαλει το string πιστευω αυτο το εκανε πιο δυσκολο). Την επομενη φορα θα ειμαι πιο χαλαρος και θα την βαλω ανασκελα να σινιθισω ><
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67247 από Krueger στις 19 Οκτωβρίου 2010, 4:34μμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
κατά 99,9% ήταν το άγχος φίλε μου :)
εδώ φαντάσου ό,τι εγώ ούτε να κατουρίσω μπορώ αν έχω άτομα απ έξω που να μου χτυπάν την πόρτα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67305 από minrotateonoma στις 21 Οκτωβρίου 2010, 4:06μμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
ειναι θεμα αγχους.το εχω παθει και εγω. ελλα ειναι πολυ σοβαρο να σε διακοπτουν την ωρα που κανεις σεξ, γιατι μπορει να εχει τετοια αποτελεσματα. να προσεχεις την επομενη φορα. και συμβουλη: για να σταθει το προφυλακτικο το φοραμε οταν ειμαστε σε πληρη στυση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67314 από Trifero Agori στις 22 Οκτωβρίου 2010, 12:03πμ

Trifero Agori

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Thx παιδια.

Ειδη νιωθω καλυτερα. Αλλα πιο πολυ πιστευω οτι ειχα ανχος λογο του οτι ηταν η πρωτη μου φορα και αυτη με περναει 3-4 χρονια και ειναι ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΗ αν με καταλαβαινεται :).


Ευχαριστω και παλι τωρα ευχομαι την επομενη φορα να μην εχω ανχος για το αν θα μου ξανασυμβει και να μου σηκοθει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login