Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ε.Τ. go home! Και πάρε και τα στρουμφάκια μαζί.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Δαχτυλακι-βοηθειστε με! ειναι επειγον!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67423 από stella_28 στις 25 Οκτωβρίου 2010, 11:05μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Γεια σας.! Αυτο ειναι το πρωτο μου θεμα..κ δεν νμζ να γραψω κ αλλα γτ γραφτηκα εδω για να μπορεσω να σας διηγιθω το προβλημα μου κ πιστευω να με βοηθεισετε.
Χωρις πολλα πολλα μπαινω στο θεμα.
Ειμαι 15 χρονων, παρθενα..δεν ειπα οτι τ προβλημα μου εχει σχεση με το σεξ..αλλα σε κατι ενδιαμεσο..δλδ κατι παραπανω απο φαση. Πιστευω να με πιανετε? Απο το καλοκαιρι ειμαι κολημενη με ενα αγορι..ειναι 16..αλλα εχει μεγαλη εμπειρια στο σεξ..σε αδιθεση με μενα. Κ αυτος μου λεει οτι εχει κολλησει μαζι μου, και πιστευω να ειναι αληθεια. Τελος παντων καμια φορα φασωνομαστε..κ πριν λιγο καιρο μου προτεινε να προχωρισουμε..οχι να ολοκλιρωσουμε..αλλα να μου βαλει δαχτυλακι. Και τωρα μ'εχει προληματσει πολυ. Γιατι και θελω να προχωρισω μαζι του και δν θελω..δλδ νιοθω μια ανησιχια. Διοτι μια μερα που ειχα φασωθει με ενα αλλο αγορι κ μου ειχε βαλει δαχτυλακι αλλα απ'ε3ω απ'το βρακι κ μ ειχε βγει ελαχιστο αιμα. Το πρωτο που φοβαμαι ειναι οτι μπορει να με ξεπαρθενιασει..αν και ο ιδιος λεει οτι δεν ξεπαρθενιαζεσαι με δαχτυλο. Δευτερον ντρεπομαι..μου φενετε πολυ καπως να βαλει καπιος το χερι του εκει και να κανει οτι κανει. Τριτον πρεπει να ξυριστω. Δεν λεω οτι δεν εχω ξυριστει ποτε μου..αλλα οχι τοσο πολυ..οστε να μν εχω ουτε μια τριχα. Ενο απ'τη στιγμη που αυτος θα βαλει το χερι του εκει μεσα..πρπ να αισθανεται ανετα κ να μη με συνχαθει επδ εχω τριχες. Ομως πιστευω πος για να ξυριστω τελειως πρπ να παω σε ειδικο και δν θελω γτ τοτε θα το μαθουν οι γονεις μ και θα αρχισουν τις υποψιες.
Οι ερωτησεις μου ειναι οι εξης:
1)Γινεται να ξεπαρθενιαστω με δαχτυλακι..αν ο ιδιος μου λεει πως δεν εχει ξεπαρθενιασει καμια κοπελα με δαχτυλο?
2)Πως να αντιμετοπισω την ντροπη μου?
3)Γινεται να ξυρισω ολες τις τριχες μου εκει με ξυραφακι??
Περιμενω συμβουλες σας!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67428 από Paranoid<3 στις 25 Οκτωβρίου 2010, 11:27μμ

Paranoid<3

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
1)εγω ξερω οτι γινεται αλλα πολλυ σπανια
2)αμα ειναι η πρωτη σου φορα λογικο να εχεις ανχος και να ντρεπεσαι...τι στιγμη που θα κανετε οτι ειναι να κανετε μπορει να νιωσεις αλλιως....
3)γινετε αλλα μην το κανεις ασε λιγη τριχα...      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67429 από stella_28 στις 25 Οκτωβρίου 2010, 11:31μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
1)οραια..αρα πιστευω να μην εχω τι να φοβαμαι
2)πιστευω να νιωσω αλλιος αλλα δν ειμαι σιγουρη. και αν απο το αγχος μου γινω πιο σφυχτη και δεν θα μπορει ο αλλος να κανει τν δουλεια του?
3)αν αφησω λιγη τριχα ομος θα'νε καπος..και δεν θα'με ανετα ξερωντας οτι αυτος μπορει να μν νιωθει και τοσο οραια..αμα υπαρχει λιγη τριχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67430 από Paranoid<3 στις 25 Οκτωβρίου 2010, 11:33μμ

Paranoid<3

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Αμα ειναι τοσο εμπειρος που λες θα βρει και τροπο να σε χαλαρωσει αλλα και να σε αναψη....
Αν δεν νιωθεις ετοιμη δεν κανεις τπτ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67431 από stella_28 στις 25 Οκτωβρίου 2010, 11:37μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Βασικα τωρα που το σκεφτομαι..μαλλον το μονο μου προβλημα ειναι το ξυρισμα..γιατι θελω να ξυριστω ολοκλιρη (εκει) οστε να ειμαι σιγουρη για τν εαυτο μου και να μν νιοθω αβολα..
αρα..αμα προσπαθησω μπορω να τα καταφερω και με ξυραφακι??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67433 από Paranoid<3 στις 25 Οκτωβρίου 2010, 11:57μμ

Paranoid<3

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Ναι αλλα μπορει να κοπεις,να βγαλεις σπυρακια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67434 από stella_28 στις 26 Οκτωβρίου 2010, 12:19πμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
πφφφ..ναι ειναι κ αυτο..ευχαριστω πολυ παδως για τις συμβουλες σου!!

περιμενω κ αλλες απαντησεις!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67566 από Nicolas στις 30 Οκτωβρίου 2010, 9:39πμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Συγγνωμη...τι ειναι αυτα που γραφετε στην κοπελιτσα?

1) Φυσικα και μπορει να σπασει ο παρθενικος υμενας με δαχτυλο

2) Για την ντροπη σου δεν υπαρχει λυση παρα μονο να σε κανει ο φιλος σου να νοιωσεις ανετα..η τουλαχιστον..οσο περισσοτερο γινετε.

3) Ναι γινετε και ειναι πιο sexy τουλαχιστον για εμενα.

Επισης αυτο το παιδακι που σου λεει οτι ειναι πολυ εμπειρο στο σεξ και ειναι 16 χρονων καλα θα κανεις να μην το πολυ πιστευεις...γιατι οταν ημασταν 16 ολοι τις ιδιες παπαριες λεγαμε.

Τελος, μη βιαστεις να κανεις κατι που μπορει να μετανοιωσεις μετα.

Φιλικα,

Ν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67626 από stella_28 στις 31 Οκτωβρίου 2010, 10:19μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου!
Βασικα σημερα εγινε αυτο και τωρα εχω ενα αλλο προβλημα..μου εχει φουσκωσει το ενα μικρο χειλος αν καταλαβες ποιο λεω. Μπορεις να μου πεις αν ειναι φυσιολογικο αυτο?? Εχω ανιξει και θεμα αλλα προς το παρον δν μου απανταει κανενας κ εχω πολυ ανχος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92275 από maraki222 στις 02 Ιανουαρίου 2012, 10:12μμ

maraki222

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
κ εγω εχω τισ αμφηβολιες μ που πρωχορισα κ μ κανε δαχτυλακι αλλα ρωτησα διαφορες που εμπηστεβομαι κ μου παν πως οχι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login