Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Ερώτηση...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67892 από thanos13 στις 09 Νοεμβρίου 2010, 7:09μμ

thanos13

Εικονίδιο
μέλος από: 9/11/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά, είμαι καινούριος στο site και θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με τον γυναικείο αυνανισμό.

Λοιπόν, είμαι 17 και παρατηρώ στην τάξη μου μερικά κορίτσια(17 χρονών) και αναρωτιέμαι περίπου πόσο συχνά αυνανίζονται την εβδομάδα... Περιμένω απαντήσεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67893 από nathalie στις 09 Νοεμβρίου 2010, 7:50μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Τι να σου πω. Κι εγω σαν κι εσενα ειμαι. Με τα κορτσια τωρα ειναι αρκετα θεμα ταμπου οχι μονο να μιλησουν γι αυτο αλλα και με τον εαυτο τους. Δηλαδη εμενα δε μου εχει τυχει να μιλησω με κανενα κοριτσι γι'αυτο το πραγμα. Βεβαια μην ξεχναμε κι οτι τα κοριτσια εχουν αλλες ορμες απο τα αγορια και συνηθως εκ φυσεως καθυστερουν.
Απο ο,τι παρατηρω παντως στον εαυτο μου η ολη διαδικασια εγινε πιο συχνη μετα που ολοκληρωσα με το αγορι μου. Τωρα υπαρχει περιπτωση να γινει και πεντε φορες τη βδομαδα, παλιοτερα πιο σπανια... Α, παει ακι αναλογα με την ψυχολογικη κατασταση. Αμα δεν εισαι καλα ε δεν σου ερχεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67894 από nathalie στις 09 Νοεμβρίου 2010, 7:58μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Α, σαν κι εσενα εννοω στην ηλικια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login