Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πνευματική ιδιοκτησία: Ένα λάθος επίθετο για ένα λάθος ουσιαστικό.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Μικρό στήθος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68084 από stella_28 στις 15 Νοεμβρίου 2010, 7:17μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Γειά σας! Θα ήθελα πολύ να το κάνω με ένα αγόρι. Αλλά το πρόβλημά μου είναι οτι έχω μικρό στήθος. Δλδ όταν λέμε μικρό σχεδόν ανύπαρκτο! Και είμαι 15 χρονών. Φοβάμαι πος άμα το κάνουμε δεν θα του μείνουν και αξέχαστες εντυπώσεις.. Και δεν ξέρω τι να κάνω. Υπάρχουν κάπιοι τρόποι να το μεγαλώσω? Και ντρέπομαι να εμφανιστώ μπροστά του με τέτοιο στήθος. Γιατί αυτό το παιδί ειναι πολυ γαμάτο και το έχει κάνει πολλές φορές..
Βοηθήστε με παρακαλώ..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68085 από Σηπτικό Βόδι στις 15 Νοεμβρίου 2010, 7:34μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Να είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κανονίσεις φάση με κάποιον και να σου παραπονεθεί μετά για το στήθος. Στα βασικά πράγματα που κοιτάμε σε μια κοπέλα, όσο και να θέλουμε να το αρνηθούμε, είναι το στήθος. Οπότε αν έχετε ψηθεί και οι δύο, δεν μπορεί ξαφνικά εκείνη την ώρα να αλλάξει γνώμη και να πει ότι δε του αρέσει το στήθος σου ξαφνικά, και αυτό είναι το λογικό, δε νομίζεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #68088 από boy_18 στις 15 Νοεμβρίου 2010, 9:13μμ

boy_18

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αμα θελεται και οι δυο πρωτον εκεινον δεν θα τον νιαξει το στηθος σου!! Ενταξει παιζει καμια φορα ρολο αλλα αμα σε θελει δεν θα το κοιταξει!!
Δευτερον αν και εσυ τον θες εκεινη την στιγμη δεν θα σκεφτεσε το στηθος σου!! Και γενικοτερα αμα ερθει εκεινη η στιγμη να μην σκεφτεσαι αν το στηθος σου ειναι μικρο αλλα να σκεφτεσαι αλλα πραγματα!! Γιατι ποτε δεν ξερεις μπορει και εκεινος να εχει μικρο πεος... οποτε μην ντρεπεσαι για τιποτα και να κανεις αυτο που θες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68094 από VeTeRaNoS στις 15 Νοεμβρίου 2010, 10:31μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
1.Όχι στην ηλικία σου δεν υπάρχει κανένας τρόπος να μεγαλώσεις το στήθος σου αλλα και να υπήρχε δεν θα στο συνιστούσα σε καμια περίπτωση για αυτό τον λόγο που το θές.
2.Δεύτερον είναι λάθος ο τρόπος που σκέφτεσαι.Τι εντυπώσεις και βλακείες άμα δεν του αρέσει αυτός θα χάσει.
3.Δεν θα γυρίσετε κανένα πορνό με το αγόρι σου θα το κάνεις έλεος δεν θα κοιτάξει το στήθος σου και πόσο μεγάλο είναι.Εκτος αν μιλάμε για ξεπάτα όπου δεν υπάρχει το συναίσθημα και ναι πρέπει να έχεις βιζάρες για να έχει να λέει με τους φίλους του μετά της εντυπώσεις.
4.Αν ήθελε ντε και σώνει βεράντες και μπαλκόνια θα σε είχε τσεκάρει από την αρχή ότι δεν το έχεις.Δυστυχώς η ευτυχώς το στήθος φαίνεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68095 από panosx στις 15 Νοεμβρίου 2010, 10:34μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
κοπελια μονος σου το ειπες το παιδι εχει γαμισει πολλες φορες αρα αν δν σε ηθελε γιατι να σου ριχνοταν εσενα οταν αυτος εχει περασει αν δε του αρεσεις???οπως ειπε ο veterano ταα βυζια φαινονται παντα αν δε τα γουσταρε δν 8α ασχολιοταν.υποθετω απο τους προβληματισμους σου εισαι παρθενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68117 από vag12345 στις 16 Νοεμβρίου 2010, 5:50μμ

vag12345

banned
μέλος από: 16/11/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
se
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68120 από vag12345 στις 16 Νοεμβρίου 2010, 7:00μμ

vag12345

banned
μέλος από: 16/11/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
kopelia an den exis megalos tifos i meseo den ti vgazis
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68121 από stella_28 στις 16 Νοεμβρίου 2010, 7:24μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Σηπτικό Βόδι@15 Νοεμβρίου 2010)
Να είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κανονίσεις φάση με κάποιον και να σου παραπονεθεί μετά για το στήθος. Στα βασικά πράγματα που κοιτάμε σε μια κοπέλα, όσο και να θέλουμε να το αρνηθούμε, είναι το στήθος. Οπότε αν έχετε ψηθεί και οι δύο, δεν μπορεί ξαφνικά εκείνη την ώρα να αλλάξει γνώμη και να πει ότι δε του αρέσει το στήθος σου ξαφνικά, και αυτό είναι το λογικό, δε νομίζεις;


Ενταξει δεν λέω ότι αμα δει το στηθος μου θα τρομαξει και θα πει να μην προχωρίσουμε..αλλα δεν θα ευχαριστηθει και τελιως αυτό που θα γίνει έτσι δεν ειναι??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68122 από stella_28 στις 16 Νοεμβρίου 2010, 7:28μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Έγραψε:(boy_18@15 Νοεμβρίου 2010)
Αμα θελεται και οι δυο πρωτον εκεινον δεν θα τον νιαξει το στηθος σου!! Ενταξει παιζει καμια φορα ρολο αλλα αμα σε θελει δεν θα το κοιταξει!!
Δευτερον αν και εσυ τον θες εκεινη την στιγμη δεν θα σκεφτεσε το στηθος σου!! Και γενικοτερα αμα ερθει εκεινη η στιγμη να μην σκεφτεσαι αν το στηθος σου ειναι μικρο αλλα να σκεφτεσαι αλλα πραγματα!! Γιατι ποτε δεν ξερεις μπορει και εκεινος να εχει μικρο πεος... οποτε μην ντρεπεσαι για τιποτα και να κανεις αυτο που θες


Χαχαχα σωστό κι αυτό..ελα όμως που το έχει μια χαρα το εργαλείο τ..
Και όσο για το αλλο επειδή έχω αυτο το προβλημα φοβάμαι ποσ εκείνη την ώρα θα το σκέφτομαι συνέχεια και δεν ξέρω. Γιατι τώρα πια έχω κόμπλεξ μ'αυτο το θέμα. Πειράζει αμα του το πω? Οτι ντρέπομαι πος έχω μικρο στηθος??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68123 από stella_28 στις 16 Νοεμβρίου 2010, 7:30μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Έγραψε:(VeTeRaNoS@15 Νοεμβρίου 2010)
1.Όχι στην ηλικία σου δεν υπάρχει κανένας τρόπος να μεγαλώσεις το στήθος σου αλλα και να υπήρχε δεν θα στο συνιστούσα σε καμια περίπτωση για αυτό τον λόγο που το θές.
2.Δεύτερον είναι λάθος ο τρόπος που σκέφτεσαι.Τι εντυπώσεις και βλακείες άμα δεν του αρέσει αυτός θα χάσει.
3.Δεν θα γυρίσετε κανένα πορνό με το αγόρι σου θα το κάνεις έλεος δεν θα κοιτάξει το στήθος σου και πόσο μεγάλο είναι.Εκτος αν μιλάμε για ξεπάτα όπου δεν υπάρχει το συναίσθημα και ναι πρέπει να έχεις βιζάρες για να έχει να λέει με τους φίλους του μετά της εντυπώσεις.
4.Αν ήθελε ντε και σώνει βεράντες και μπαλκόνια θα σε είχε τσεκάρει από την αρχή ότι δεν το έχεις.Δυστυχώς η ευτυχώς το στήθος φαίνεται.


Δλδ δεν υπάρχει ούτε κανενας παραδωσιακός τρόπος να το μεγαλώσω? Μόνο με χειρουργία? Α και ναι το ξέρω οτι φενεται αλλα εγω φοράω σουτιέν με προσθετική..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login