Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Ξέρεις ποιος είμαι εγώ;" Η κλασική φράση που προδίδει την μόνιμη ανασφάλεια του Έλληνα.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Τριχες.

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68239 από XxXGreGXxX στις 20 Νοεμβρίου 2010, 2:03πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Παιδια με την κοπελα μου προχωρησαμε και πλεον ακουμπαμε ο ενας τον αλλον στα γενετισια μορια :P. Το θεμα ειναι πως η κοπελα μου εχει εντονη τροχοφυια εκει κατω πραγμα που μου αρεσει δεν λεω.. απλα φοβαμαι να μην την τραυματισω τραβοντας καταλα8ος. Επισεις με τις τριχες δν καταλαβαινω και πολλα. Συζητησαμε με την κοπελα μου και μου ειπε πως φοβαται να τις κοψει εστω και λιγο. Η κοπελα μου ειναι 15. Το ερωτημα μου ειναι μπορει να τις κοψει? Θα δημιουργησει καποιο προβλημα στο μελλον ή στις κοντινες μερες? Τι μπορω να κανω για να εστανθω το μοριο της πιο εντονα?

Σας ευχαριστω προκαταβολικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68240 από nikos200 στις 20 Νοεμβρίου 2010, 2:47πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
καλησπερα βασικα.. η δικια μου ξυριζετε εκει οπως και εγω,, δεν ειναι παραλογο.. αντιθετος ειναι καλο να ξυριζεστε και οι δυο..θεμα υγιεινης..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68241 από XxXGreGXxX στις 20 Νοεμβρίου 2010, 2:53πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Πόσο εισαι εσυ και η κοπελα σου φιλε μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68243 από jimmas στις 20 Νοεμβρίου 2010, 11:47πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα σου δεν αποτελεί καν πρόβλημα! :P

Πρώτα από όλα, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς λέγοντας να τις τραβήξεις καταλάθως. Μου φαίνεται περίεργο γιατί με τις κινήσεις που κάνεις εκεί δεν μπορεί να γίνει αυτό. Και πάλι όμως δεν θα πάθει και τίποτα, φαντάσου να σου τράβαγε εκείνη τις δικές σου...

Μετά, δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα αν τις κόψει αλλά απλά φοβάται λόγω αγνοίας. Ας πάρει απλά ένα ψαλιδάκι και ας τις κοντίνει χωρίς να μπλέκει με ξυραφάκια κ.λπ. Το μόνο μειονέκτημα που θα μπορούσε να υπάρξει ίσως είναι ότι αν τις κάνει πολύ μικρές μπορεί να αγκυλώνουν λιγάκι!

Τέλος, ξυρισμένη ή αξύριστη, μπορείς να αισθανθείς το μόριο της καθώς οι τρίχες βρίσκονται από πάνω και περιμετρικά. Απλά λόγω απειρίας φαντάζομαι δυσκολεύεσαι, ψάξε για εικόνες που να δείχνουν το θηλυκό μόριο ώστε να καταλάβεις την ανατομία του. Χρειάζεται να περιεργαστείς εκείνο το σημείο περισσότερο και με τον καιρό θα γίνεσαι πιο έμπειρος και θα ξέρεις και ποια σημεία πρέπει να αγκίξεις περισσότερο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68245 από XxXGreGXxX στις 20 Νοεμβρίου 2010, 11:54πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Jima σε ευχαριστω για την βοη8εια. Με την ενοια τραβηγμα εννοω: σερνοντας το χερι μου να τις τραβηξω καταλα8ος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68247 από jimmas στις 20 Νοεμβρίου 2010, 11:58πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Α μάλιστα κατάλαβα. Τότε μιλάμε για τόσο πυκνή τριχοφυία που οι τρίχες μπλέκονται και μεταξύ τους! Δεν θα πάθει τίποτα, ίσα ίσα μπορείς να το κάνεις και επίτηδες τότε ώστε να πάρει να την απόφαση να τις κόψει πιο γρήγορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68249 από XxXGreGXxX στις 20 Νοεμβρίου 2010, 12:07μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Αυτο προσπα8ω να της πω. Ισα ισα θα νιω8ει και πιο ωραια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68265 από allstar στις 20 Νοεμβρίου 2010, 11:35μμ

allstar

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2010
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Μπορείς να ξυριστείς εσύ πρώτα και να της πεις πόσο πιο ωραία είναι κ πόσο πιο πολύ νιώθεις το αγγιγμά της.Και έτσι να την κάνεις να δοκιμάσει κ εκείνη.Το πιο ανώδυνο και το πιο γρήγορο είναι το ξυραφάκι.Απλά ό,τι πεις,κοίτα να το πεις ευγενικά και με τρόπο για να μην την προσβάλεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68352 από anna_32 στις 25 Νοεμβρίου 2010, 2:21πμ

anna_32

μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Ναι, αλλά με το ξυραφάκι αν τις πάρει υπάρχει περίπτωση μετά να σε πάρει με τις ντομάτες-μην πούμε γιαούρτια με το κεσεδάκι- γιατί είναι πολύ πιθανό μόλις πάνε αυτές να ξαναβγούνε-πολύ γρήγορα δηλαδή 2η μέρα περίπου- να την τσιμπάνε και να την πονάνε. Εγώ το καλοκαίρι που το έκανα μια φορά, δεινοπάθησα και ταλαιπωρήθηκα. Μιλάμε να μην μπορώ να περπατήσω από το τσίμπημα!

Σε άλλο ποστ ανέφεραν κρέμα αποτρίχωσης για πρόσωπο-μπικίνι. Ας δοκιμάσει προτείνω εγώ μια τέτοια κρέμα. Έτσι θα αποφύγει και τον φόβο του ξυραφιού. Όσο να 'ναι μαχαιράκια είναι αυτά..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68354 από XxXGreGXxX στις 25 Νοεμβρίου 2010, 6:39μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Της το προτεινα και αυτο αλλα μου ειπε πως εχει ακουσει πως ειναι καρκινογονες αυτες οι κρεμες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login