Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τέρενς Κουίκ με μαλλιά.
Κυριακή, 5 Μαΐου

help

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68500 από kyle στις 02 Δεκεμβρίου 2010, 1:13πμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
καθε φορα που η κοπελα μου παει να με ικανοποιηση μεσω αυνανισμου...νιωθω μια ενοχλησει στην βαλανο(το κεφαλι του μοριου μου)κ μετα απο λιγη ωρα δημιουργουνται μικροτραυματισμοι στην βαλανο..οπως ερεθισμοι
εκλεισα ραντεβου με ουρολογο και την παρασκευη θα παω να κανω επεμβαση χαλινου
και τωρα αναριωτιεμαι..ειναι αυτο το προβλημα ή και μετα την επεμβαση θα εξακολουθει να υπαρχει προβλημα κατα τον αυνανισμο και θα κανω την επεμβαση χωρις λογο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68504 από jimmas στις 02 Δεκεμβρίου 2010, 11:21πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Πως μπορείς να κλείνεις ραντεβού για επέμβαση, οποιαδήποτε και να είναι αυτή, χωρίς να είσαι σίγουρος; Δεν πήγες πρώτα να σε εξετάσουν δηλαδή;

Πάντως μην ανησυχείς γιατί πιστεύω αυτή θα είναι η λύση στο πρόβλημά σου. Βλέπεις, ο χαλινός είναι αυτή η μικρή κλωστούλα που ενώνει το κεφαλάκι του πέους με το πετσάκι (χαλινός υπάρχει και ανάμεσα στην γλώσσα και την κάτω γνάθο και ανάμεσα στα ούλα και το στόμα).

Όταν αυτή η κλωστούλα είναι κοντή τότε εμποδίζει το πετσάκι να ανεβοκατεβαίνει με ευκολία. Είναι η περίπτωση του βραχύ χαλινού. Όσο περισσότερο κατεβαίνει το πετσάκι τόσο περισσότερο τραβαει η κλωστούλα τη βαλάνο με την οποία συνδέεται και έτσι πονάς.

Αυτά από 'μένα. Αν θέλεις πάντως δώσε μου μερικές λεπτομέρειες για την επέμβαση γιατί με ενδιαφέρει. Για παράδειγμα, αν δυσκολεύτηκες να κλείσεις ραντεβού, αν θα πας στο ιατρείο του γιατρού ή σε κάποια κλινική, το κόστος, κ.λπ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #68505 από drogbach στις 02 Δεκεμβρίου 2010, 2:13μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

jimmas k kyle εχω κανει μια τετοια επεμβαση...Λοιπον πηγα σε ιδιωτικο ιατρειο και το κοστος ηταν 240 ευρω..Η αναισθησια γινεται με ενεση πανω στο κεφαλακι και ειναι ο μονος πονος που θα νιωσετε σε ολη την διαρκεια...Κραταει 10 λεπτα και τα ραμματα γινονται με υδροφυλα(δηλαδη "πεφτουνε" χρησιμοποιωντας νερο με λιγη πιεση κανοντας δηλαδη μπανιο...)Φροντιστε πριν την εγχειρηση να εχετε κανει μπανιο γιατι μετα για 2-3 μερες απαγορευετε...Α και μετα την εγχειρηση μονο μικρες ενοχλησεις 8α νιωθετε...Στις κινησεις δεν θα σας εμποδιζουν καθολου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68509 από jimmas στις 02 Δεκεμβρίου 2010, 3:10μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Πολύ ενδιαφέρον drogbach, ευχαριστούμε πολύ (αν και με φόβισε η ένεση)! Οπότε φαντάζομαι μετά τις 2-3 μέρες δεν θα υπάρχει σχεδόν καμία ενόχληση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68523 από drogbach στις 02 Δεκεμβρίου 2010, 10:40μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Μονο την δευτερη μερα δυσκολευτηκα να κοιμηθω γιατι σηκωνοταν το ατιμο την ωρα του υπνου και στρετσαροταν(ωραια λεξη btw αυτη :PPP) τα ραμματα...(την πρωτη δεν εγινε τιποτα γιατι την εκανα βραδυ και η αναισθησια ακομα λειτουργουσε...)Οσο για την ενεση no fear ελαχιστος πονος με διαρκεια δευτερολεπτων...Το μονο αρνητικο ειναι για λιγο καιρο μακρυα απο μπαλα και γενικα διαδικασιες που μπορουν να το βαλουν σε κινδυνο...Αλλα ακομα και στον υπνο δεν υπηρχε περιορισμος να κοινηθω μπρουμητα η ανασκελα...Α και εννοειται για κανα διβδομαδο μαλακια και σεξ απαγορευμενα(δεν θα μπορειται ετσι και αλλιως )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68625 από kyle στις 05 Δεκεμβρίου 2010, 11:20μμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
παίδες...τελίωσα με την επέμβαση χαλινου..τελικα εντάξει..δεν ηταν τίποτα σπουδαίο..επισης jimma μην ανησυχεις για την ένεση..δεν ισχυει πια..εμενα όταν πήγα μου έβαλαν απλα αλοιφή ξυλοκαίνης...ουτε αυτο για το οτι μετα δεν πρεπει να κανεις μπανιο δεν ισχύει..εγω την ιδια μερα κανονικα έκανα...το μόνο που ενοχλεί ειναι οτι σε ψυλοπονάει οταν σου σηκώνεται..κατατάλλα δεν υπάρχει πρόβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95146 από geraki στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 8:50μμ

geraki

μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σου Kyle, διάβασα το θέμα και επειδή χρειάζεται να κάνω επέμβαση για βραχύ χαλινό θα ήθελα να μου δώσεις τα στοιχεία του γιατρού σου γιατί δεν συμπαθώ πολύ τις ενέσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login