Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχου συμφορά που με βρήκε πάλι το δόλιο. (Ν. Ξανθόπουλος)
Σάββατο, 4 Μαΐου

μπερδεμένος(σχέση)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69287 από kyle στις 19 Δεκεμβρίου 2010, 11:57μμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
με την κοπέλα μου είμαστε 4μήνες μαζί..είμαστε πολύ καλά..την αγαπάω πάρα πολύ..το θέμα είναι ότι τώρα μιλάω και με μία άλλη κοπέλα η οποία είναι πολύ ωραία και μου την πέφτει και απο τον τρόπο που της μιλάω είναι σαν να της δείνω ελπίδες..όταν σταματάω να μιλάω μαζί της και σκέφτομαι την κοπέλα μου νιώθω τύψεις που μιλάω και με άλλη..δεν θέλω να την αφήσω και ειδικά για κάποια άλλη κοπέλα..δεν θέλω με τίποτα να την στεναχωρήσω και νιώθω άσχημα με αυτό που γίνεται..δν ξέρω τι να κάνω..απ΄την άλλη δεν θέλω να ξεκόψω με την άλλη κοπέλα γιατί μιλάω μαζί της απ΄το καλοκαίρι..απλά είχαμε σταματήσει να μιλάμε για κάποιο διάστημα...ξέρω ότι άμα γίνει κάτι με την άλλη κοπέλα δεν μπορώ να το κρύψω απ΄την κοπέλα μου και θα νιώθω άσχημα..ξέρω ότι θα το μετανιώσω μετά..τι να κάνω?:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69288 από jimmas στις 20 Δεκεμβρίου 2010, 12:09πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Δεν μπορείς να έχεις και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο! Αν όντως αγαπάς την κοπέλα σου τότε μείνε πιστός. Δεν χρειάζεται να σταματήσεις να μιλάς με την άλλη, απλά κόφ'της τον αέρα και σταμάτα να της δίνεις ελπίδες...

Αφού διαπιστώνεις κάποια πράγματα και μόνος σου γιατί ρωτάς; Πάρε μια απόφαση με το τι θέλεις να κάνεις και ξεκαθάρισε την θέση σου. Απλά φρόντισε να μην κοροϊδέψεις καμία από τις δύο. Ούτε να δίνεις ψεύτικες ελπίδες στην μία αλλά και ούτε να μην σεβαστείς αυτό που έχεις με την άλλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69290 από AggelosTuDromu στις 20 Δεκεμβρίου 2010, 12:36πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
φιλε μου φαε την πιτα κ ασε τον σκυλο να ψοφισει πως ξερεις οτι η κοπελα σου δεν κανει χοιροτερα???
περνα καλα κ γραφτα ολα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69292 από kyle στις 20 Δεκεμβρίου 2010, 11:07πμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
Έγραψε:(AggelosTuDromu@20 Δεκεμβρίου 2010)
φιλε μου φαε την πιτα κ ασε τον σκυλο να ψοφισει πως ξερεις οτι η κοπελα σου δεν κανει χοιροτερα???
περνα καλα κ γραφτα ολα


δεν ισχύει αυτο που λες..είμαι σίγουρος ότι οχι μόνο δεν κάνει χειρότερα..αλλά είναι απόλυτα πιστή...εκτός απ'το ότι την ξέρω πολύ καλά και ξέρω ότι δεν θα έκανε κάτι τέτοιο..έχω και αποδείξεις γιατί είναι ένας τύπος που της αρέσει εμφανισιακά πρίν καν την γνωρίσω..και πριν λίγες μέρες μπήκα στο fb της και είδα που αυτος της είχε στείλει μήνυμα να πάνε σε ένα πάρτυ και του είπε και καλά ότι δεν θα είναι αθήνα...και εκτός απο αυτό..αν υπήρχε η παραμικρή περίπτωση να κάνει τίποτα με κάποιον..θα την είχα αφήσει ή απατήσει απ'την αρχή ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69523 από girly στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 10:13μμ

girly

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/12/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ξεκαθάρισε πρώτα με τον εαυτο σου και αν θελεις την κοπέλα σου αλλά και να μιλάς με την άλλη πες στην άλλη για την κοπέλα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69532 από aLiNo0La στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 11:08μμ

aLiNo0La

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/12/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Gia kanenan logo mn afiseis tn kopela s an tn agapas........den ein anagki na mn milas me tn alli kopela apla eksigise tis oti exeis sxesi k tn agapas tn kopela s k dn theleis na s dimiourgisei provlima......eprepe na tn exeis kopsei tn aera apo tn arxi!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login