Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Βαγγελίτσα μην απλώσεις πάλι μπουγάδα στη νταλίκα, φεύγω χαράματα για Σουηδία. Νίκος.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Πετσάκι-κεφαλάκι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69471 από tsetse στις 25 Δεκεμβρίου 2010, 8:36πμ

tsetse

banned
μέλος από: 25/12/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδιά να ρωτήσω;

Εμένα οταν είναι χαλαρό, το πετσάκι κατεβαίνει κανονικά. Όταν είμαι σε στύση, άλλες φορές έχω παρατηρήσει ότι δε κατεβαίνει μέχρι κάτω, άλλες φορές που το τραβάει η κοπέλα μπορεί να κατέβει. Αλλά μου έχει μπει η ιδέα που διάβασα για περιτομές κλπ.

Όταν αυνανίζομαι, δε με εμποδίζει το πετσάκι, τελειώνω κανονικά. Πρέπει όμως να κατεβαίνει μέχρι κάτω; Εξασκηση ίσως θα βοηθούσε; Αν το κατέβαζα συχνότερα, μήπως αποφύγω την επέμβαση; Το έχει κάνει κανείς;

Επίσης το κεφαλάκι είναι πολύ ευαίσθητο γιατι στην αρχή δεν ήξερα ότι έπρεπε να βγαίνει. Τώρα αν το πιάνω καθημερινά οταν κάνω μπάνιο, λέτε να βοηθήσει;

pls απαντήστε μου για το πετσάκι, πρέπει αναγκαστικά να βγαίνει τελείως; Και αν ναι, του είχε τύχει κανενός και μετά από εξασκηση να το διόρθωσε η πρέπει οπωσδήποτε να κάνω επέμβαση; Κοντεύει όλο αυτό να μου δημιουργήσει ψυχολογικό πρόβλημα :-(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69480 από luckufred στις 25 Δεκεμβρίου 2010, 8:17μμ

luckufred

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
μην σκέφτεσαι τοσο απελπισμένα δεν είσαι ουτε ο πρότος ουτε ο τελευταίος συμβαινει σε πολλους αυτο,οταν δεν κατεβαινει με ευκολια ισως εχει καιρο να κανει αυτη την κινηση και γιαυτο το λογο εχει χασει την ελαστικοτητα,ποσο χρονων εισαι αν επιτρέπεταί;

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69486 από nikos200 στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 2:44πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
κανε περιτομη.. διαβασα οτι στον μεγαλωνει 2-3 εκατοστα...τωρα δεν ξερω αν αληθευει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69496 από DAINOS στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 1:58μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Δεν μπωρω να καταλαβω γιατι σκανε ολοι για αφτο το θεμα. ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ειναι μια χαρα. κατεβενει η δεν κατεβαινει... αμα μπωρεις να κατουρισεις σημενη οτι μπωρεις και οτι αλλο. αμα φτασει σε σειμιο που δεν κατεβαινει καθολου και δεν μπωρεις να κατουρισεις καν τοτε θελει επεμβαση. Δεν χριαζεται να κατεβει μεχρι κατω. χαλαρα.. εγω γαμαω και αφτο ειναι πανω, κανενα προβλημα. ποτε δεν μοθ πηγε μεχρι κατω κατω απο μονο του, παντα το τραβουσα. Η ΠΕΡΙΤΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. (οπως ειπα δεν μπωρεις ουτε να κατουρισεις, τοσο πανω μιλαμε.. )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69662 από σοφός στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 5:54μμ

σοφός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/10/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
το μονο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε καποιον ουρολογο κ να του πεις οτι σε απασχολει κ το καλυτερο απο ολα να του δειξεις το τετοιο σου ωστε να βγαλει συμπερασματα!δεν ειναι ντροπη,ντροπη ειναι να μην εχεις παει ακομα σε καποιον γιατι τοτε ειναι πολλα αυτα που δεν ξερεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70032 από VagosPower στις 04 Ιανουαρίου 2011, 9:44μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Φιλε εχω και εγω αυτο το προβλημα (αν ειναι προβλημα τελικα ).... τι να σου πω..δεν νομιζω αλλα εγώ όταν αυνανίζομαι δεν το κατεβαζω μεχρι κατς..το κανω πανω κατω ισα ισα πολυ λιγο ρε παιδι μου..καταλαβες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70052 από silisav1 στις 05 Ιανουαρίου 2011, 12:40πμ

silisav1

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2011
μηνύματα: 148 αποδεκτές 0
παιδια δεν 3ερω,παντως και ο Ian Scott
το ιδιο προβλημα εχει και το κανει και επαγγελμα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login