Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Πώς θα γίνει να προχωρήσουμε;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69522 από adrikos στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 10:12μμ

adrikos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
είμαι 14 χρόνων και θέλω να προχωρήσω με την κοπέλα μου αλλά δεν ξέρω πως να της το προτείνω...οι αντρες να πουν καμία ιδέα και οι κοπέλες του φόρουμ να πουν τι θα προτιμούσαν να ακούσουν από το αγόρι τους...το μόνο που έχουμε κάνει είναι φιλία αγκαλιές και χουφτώματα!...της αρέσω πολύ από ότι μου λέει και μάλλον θέλει και αυτή να κάνουμε έρωτα αλλά δεν ξέρω πως να το πω...επίσης ένας φίλος μου είπε ενώ φιλιόμαστε να ξεκινήσω να της βγάζω τα ρούχα να δω πως θα αντιδράσει πείτε μου τη γνώμη σας και σαυτο....ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα...



Σου διορθώσαμε τον τίτλο και επίσης βγάλαμε τα bold από το μήνυμά σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69526 από spider man στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 10:39μμ

spider man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/12/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Θα μπορουσες αν λοιπουν οι γονεις σου να την καλεσεις σπιτι σου να δειτε μια ταινια και να κοιμηθειτε μαζι κιολας! τοτε οπως θα βλεπετε την ταινια θα μπορεις να την φιλας στο λαιμο να της ψιθιριζεις διαφορα στο αυτι και ετσι ισως ερθει απο μονο του... επησις θα μπορουσες να φορας ενα κολιτο παντελονι...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69533 από adrikos στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 11:13μμ

adrikos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ίσως.και ευχαριστώ αλλά χρειάζομαι και άλλες απαντήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69619 από spider man στις 28 Δεκεμβρίου 2010, 9:47μμ

spider man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/12/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
τιποτα φιλε!! καλη τυχη κιολασ αμ γινει τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69672 από extemepaoki στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 7:16μμ

extemepaoki

μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
κ εγω το ιδιο προβλημα εχω με αυτην που ειμαι τωρα...       !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69674 από lilaaaaa στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 8:45μμ

lilaaaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδια αυτο πρεπει να γινει απο μονο του και η κοπελα μπορει να το θλει αυτο απλα ισως υπαρχει μια αμηχανια !! καλο ειναι να της πεις με γλυκο και ομορφο τροπο αν το θελει σιγουρα διοτι αν γινει μπορει να σου λεει υστερα απο καιρο αυτο δεν επρεπε να γινει και να την πληρωσεις και απο πανω ... οποτε σιγουρεψε καλυτερα αν το θελει σιγουρα για να μην εχεισ ολεσ τις ευθηνες εσυ! α και παντα με προφυλαξη φιλαρακο μην εχεις κιαλα !! καλη τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69675 από AggelosTuDromu στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 9:32μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
βγαλε εξω το μικρο σου φιλο κ πες της οτι θα την παρουν οι εξογιηνοι οτι αν δεν τον βαλει στο στομα της (πλακιτσα)
οπως θα φιλιεστε βαλε απο μεσα το δαχτυλο κ θα ρθει απο μονο του δεν υπαρχει εγχειριδιο χρησης σ αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69678 από σοφός στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 10:38μμ

σοφός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/10/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
μου φαινεται οτι βιαζεσαι αρκετα να προχωρησεις,θα σου συνιστουσα να περιμενεις λιγο κ να ζησεις τις στιγμες αυτες που βρισκεσαι!οσον αφορα το κομματι που λες,πιστευω οτι θα ερθει στην ωρα του οτι ειναι να γινει κ θα το συζητησεις μαζι της κ θα το κανετε.
αν τωρα εσυ θες να προχωρησεις τοσο πολυ πηγαινε μαζι της καπου να ειναι υσηχα οπως το σπιτι σου που θα λειπουν ολοι κ αρχισε να την φιλας κ ολο αυτα,αν αυτη το προχωρησει παει να πει οτι θα το κανετε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69680 από Doctoras στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 10:56μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
To να την καλεσεις να κοιμηθειτε μαζι ενα βραδυ ακουγεται αρκετα καλο και οπως σας βγει.Εμμεσα της περνας και το μυνημα οτι μπορει να παιχτει και κατι το βραδυ.Το θεμα ειναι οτι ειναι πολυ μικρη και κοπελα και ειναι δυσκολο να την αφησουν οι γονεις τις.Αλιως εκει που χαιδευεστε πηγαινετο εκει οπως σου ειπε ο φιλος σου με διακριτικες ομως κινησεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login