Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Viva La Diva (Ισραηλινή Transexual DANA ΙΝΤ - 3.000 δίσκοι)
Τρίτη, 7 Μαΐου

Κορύφωση..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69664 από panagiotiC στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 6:14μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Παιδιά να σας κάνω μια κουφή ερώτηση και όποιος θέλει μου απαντάει,ερώτηση επιστημονικής φαντασίας θα έλεγα αλλά μου ήρθε έτσι ξαφνικά και είπα να την κάνω για να δω απαντήσεις.Πείτε ότι κάνετε σεξ με το αγόρι σας/το κορίτσι σας και ξαφνικά την στιγμή της κορύφωσης κοιτάζετε και βλέπετε ότι το πρόσωπο με το οποίο κάνετε σεξ είναι άλλο τι θα κάνατε;Θα σταματάγατε ή θα συνεχίζατε μέχρι να ολοκληρώσετε;χεχε το ξέρω είναι τελείως κουφή ερώτηση απλά θέλω να δω απαντήσεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #69665 από σοφός στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 6:18μμ

σοφός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/10/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

θα συνεχιζα γιατι πολυ απλα θα ειχα πιει κατι πιο πριν η μου ειχαν δωσει κατι!δεν νομιζω να γινεται κατι τετοιο εκτος αν εισαι σε τραγικη κατασταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69669 από panagiotiC στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 6:37μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Ασφαλώς και αυτά δεν γίνονται για αυτό και η ερώτηση είναι κουφή,απλά με αυτό θέλω να καταλάβω το κατά πόσο πιστός θα ήταν κάποιος και το κατά πόσο υπάρχει λογική εκείνη την στιγμή(κάτι το οποίο πιστεύω ότι δεν υπάρχει),δεν είναι κακό βέβαια.Κι εγώ πιστεύω ότι θα συνέχιζα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69688 από panagiotiC στις 30 Δεκεμβρίου 2010, 9:01πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Κανείς ή καμιά να δώσει άλλη απάντηση;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69698 από Σηπτικό Βόδι στις 30 Δεκεμβρίου 2010, 2:50μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Ε αυτό παίζεται. Αν η πραγματική σου γκόμενα είναι ξαδέρφη της Ugly Betty και ξαφνικά ενώ κάνετε σεξ δεις στη φάτσα της την Χίλαρυ Νταφ θα συνεχίσεις με πιο ξέφρενη πορεία. Αν πάλι συνέβαινε το αντίθετο (φτου φτου - σιγά μη τα 'χα ποτέ με την Νταφ), θα ξενέρωνα όσο να πεις. Οπότε, εξαρτάται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69702 από thanos13 στις 30 Δεκεμβρίου 2010, 7:08μμ

thanos13

Εικονίδιο
μέλος από: 9/11/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Άμα δεν ήταν άσχημη θα συνέχιζα φυσικά!Τώρα αν μαθευόταν και στο άλλο πρόσωπο, εγώ ήμουν τουλάχιστον μεθυσμένος(και καλά,άστη να ξεμαλλιάσει την άλλη)και ούτε γάτα ούτε ζημιά, ελεϊνός ε;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69806 από jimmas στις 02 Ιανουαρίου 2011, 1:26πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Δεν τίθεται θέμα του πόσο πιστός είσαι γιατί δεν πας όντως με αυτή που φαντάζεσαι. Πάντως είναι μια ένδειξη για τα συναισθήματά σου και το πόσο σου αρέσει η συγκεκριμένη κοπέλα...

Αυτό που ξέρω εγώ είναι πως σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να δείξεις πως συμβαίνει κάτι και πόσο μάλλον να αποκαλύψεις το παραμικρό! Συνεχίζεις και βλέπεις αν ξανασυμβεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login