Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Νευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει παλάτια στην άμμο. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Χουφτωμα(ποτε??????)

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70200 από arianosfc στις 06 Ιανουαρίου 2011, 11:46μμ

arianosfc

μέλος από: 11/12/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Λεπον εχω σχεση μ μια κοπελα 3 βδομαδες αλλα δν την χουφτωσει καθολου γιατι φοβαμαι μηπως δεν θελει κ με βρυσει...κοριτσια εσας το χουφτομα σας ενοχλει

Και εχω και μια ακομη ερωτησουλα: στους ποσους μηνες θα γινει η ερωτικη πραξη μεταξη μας ρωταω γιατι ο κολλητος μου τα εχει με μια 7,5 μηνες και ακομη του λεει πως δεν μπορει και δεν θελει

Αυτα τα λιγα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70202 από Atom στις 07 Ιανουαρίου 2011, 12:03πμ

Atom

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
λες τα εχετε 3 βδομαδες δεν μιλατε με μηνυματα?? εγω απο εκει καταλαβαινω τη ανθρωπος ειναι και αν πρεπει να χουφτωσω απο την πρωτη φορα η να περιμενω.. και για την δευτερη ερωτηση που εκανες να σου πω οτι ειναι αναλογως το κοριτσι.. αν η δικια σου νιωθει ετοιμη περιμενε το σε λιγο καιρο αλλιως θα περιμενεις μεχρι να νιωσει ανετα μαζι σου και να σε εμπιστευεται πλεον για να προχωρησει μαζι σου.. πιστευω να βοηθησα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70203 από XxXGreGXxX στις 07 Ιανουαρίου 2011, 12:06πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Ρε σι φιλαρακι για νακαταλαβω. Τα εχετε με κοριτσια μονο και μονο για να περνατε καλα? Και μονο και μονο για να τις πηδηξετε? Δεν το καταλαβαινω.

Οσο για το χουφτομα.Αρχισε το απο μονος σου απο το κεφαλι με τα πηγαινε το στην μεση και μετα συνεχισε προς τα κατω. Εαν την δεις και μαζευετε πηγαινε παλι στην μεση και γενικοτερα να κανεις συχνες επισκεψεις σε αυτα τα σημεια μεχρι να το συνηθισει.(παντα κατα την διαρκεια φιλιου)

Τωρα για την ενοτητα σεχ. Ειναι καποιες κοπελες που το θελουν απο την πρωτη μεραγια μενα ως (ιεροδουλες) και καποιες αλλες μπορει να θελουν και χρονο.Εγω τα εχω με μια κοπελα που εχουμε κλεισει χρονο και δν το θελει οπως και εγω γτ ειμαστε σχετικα σε μικρη ηλικια.

Εαν θελεις να το κανεις με την κοπελα σου απλα συζητηστε το και θα καταλαβει ο ενας τα θελω του αλλου και τις σκεψεις του.

Ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70213 από natalia στις 07 Ιανουαρίου 2011, 3:28πμ

natalia

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κάνε κίνηση όταν είστε μαζί, όταν την φιλάς
και αν σε σταματήσει οκ αλλιώς συνέχισε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70219 από arianosfc στις 07 Ιανουαρίου 2011, 7:58πμ

arianosfc

μέλος από: 11/12/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
φιλτατε XxXGreGXxX εσενα οι σχεσεις σου στα 15 σου για ποιο λογο ηταν( για γαμο,παιδακια, οικογενια κτλ) ???
δν μιλαμε με μυνηματα το εχει ξεπερασει και μου μιλαει πλεον
δεν νομιζω οτι παιζει ρολο αν ειναι ετοιμοι γιατι παρθενα δεν ειναι...επικρατει απλα μια αποψη οτι μετα απο 6 μηνες σχεση εχει σεξακι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70221 από XxXGreGXxX στις 07 Ιανουαρίου 2011, 11:16πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Ενα ενα μας τα λες. Δν το ηξερα πως δν ηταν παρθενα. Τοτε μιλησε της γιαυτο. Εγω 16 ειμαι και δεν ειχα σχεση ποτε για πηδημα. Εαν το εφερνε η σχεση θα το εκανα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70224 από thanos13 στις 07 Ιανουαρίου 2011, 12:29μμ

thanos13

Εικονίδιο
μέλος από: 9/11/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Μην κομπλάρεις φίλε, αυτό που σου συνιστώ είναι όταν φιλιέστε κτλ το μόνο που να κάνεις είναι να τις πιάσεις τη μέση και να τη χαϊδέψεις λίγο, χωρίς να προχωρήσεις περισσότερο, και τι με αυτό;

1)Αν σε σταματήσει, αυτονόητο, θέλει χρόνο.
2)Αν δε >> >>> τότε κάθε φορά που φιλιέστε πιάνε της τη μέση και ότι θα έκανες την πρώτη φορά για όσο νομίζεις αρκετό.
Έτσι οι "μέλλουσες" κινήσεις θα γίνουν σταδιακά και θα ξέρεις πώς θα αντιδράσει στο παράλο στάδιο αφού θα ξέρεις το πώς αντέδρασε στο πρώτο βήμα που σου είπα.
3)Αν δεν πάει στο παράλο στάδιο τότε απλώς περίμενε.

Τώρα το σε πόσο θα κάνετε sex... εσύ την ξέρεις και ξέρεις καλύτερα τον εαυτό σου!
Άντε καλή επιτυχία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70227 από arianosfc στις 07 Ιανουαρίου 2011, 2:25μμ

arianosfc

μέλος από: 11/12/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Στην μεσουλα τα χερια τα εχω οταν την φιλαω πιο κατω δεν τα εχω βαλει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70230 από arianosfc στις 07 Ιανουαρίου 2011, 2:47μμ

arianosfc

μέλος από: 11/12/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
απλα εγω εχω απορια μηπως με περασει για λιγουρι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70243 από arianosfc στις 07 Ιανουαρίου 2011, 6:25μμ

arianosfc

μέλος από: 11/12/2010
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
αυριο το βραδυ θα βγουμε εσεις τι λετε να χουφτωσω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login