Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Παρασκευή, 24 Μαΐου

ομαδικο παιξιμο πεων

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71800 από geoxd στις 02 Φεβρουαρίου 2011, 7:08μμ

geoxd

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
εγω εχω αλλη αποψη σκεψου οτι μπορει να ειναι ομοφοιλοφιλος και να του σηκωνετε οταν βλεπει το δικο σου εγω δεν θα το εκανα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71807 από Doctoras στις 02 Φεβρουαρίου 2011, 7:58μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Εγω δεν θα το εκανα.Αυτο που ουσιαστικα πρεπει να ξεπερασεις ειναι να εισε γυμνος μπροστα σε αντρες και να μην νιωθεις ντροπη.Το να την παιξεις με φιλο σου δεν λεει κατι.Εγω το βρισκω λιγο αίδιαστικο.Ισως και να σε βοηθησουν να ξεπερασεις αυτο το κολημα περι μεγεθους δεν ξερω εγω απλα ειπα την γνωμη μου.Εγω προσωπικα δεν εχω τετιο κολημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71820 από sintele στις 02 Φεβρουαρίου 2011, 9:07μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
με ποια λογικη να σου ζητηση καποιος κατι τετιο αν δεν ειναι gay και απλα γουσταρη να βλεπει?δεν μπορο να καταλαβο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71836 από Doctoras στις 03 Φεβρουαρίου 2011, 1:35μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sintele@02 Φεβρουαρίου 2011)
με ποια λογικη να σου ζητηση καποιος κατι τετιο αν δεν ειναι gay και απλα γουσταρη να βλεπει?δεν μπορο να καταλαβο..

Η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω ειναι οτι το κανουν γιατι θελουν να συγκρινουν το μεγεθος να δουν τη "κατηγορια" ειναι καθαρα απο ανασφαλια.Εγω μονο ετσι θα το εξηγουσα.Τωρα να ειναι gay ειναι τραβηγμενο.Λιγοτερο ντροπη θα ηταν να το ελεγε στα ισα απο το να το παει με τετοιο τροπο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71838 από _Kostas στις 03 Φεβρουαρίου 2011, 2:39μμ

_Kostas

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Φιλε ειναι φοβερή η αισθηση... Δεν εχει να κανει με ομοφυλοφιλιες και μαλακιες που λενε....
Εμενα προσωπικα με εξιταρει το γεγονος οτι "χαϊδευομαι" διπλα σε καποιο ξενο..
Δεν ειναι τιποτα το τρομερο... Ειναι η αισθηση της στιγμης, που κατα τη γνωμη μου αξίζει να εχεις μια τετοια εμπειρια...
Οσο για το μεγεθος δεν θα σε κατακρινει κανεις... Υπαρχουν μικρά και υπαρχουν και τα μεγαλα... τι να κανουμε???
Πιστευω οσοι μιλανε για ομοφυλοφιλιες, ειναι προκατειλημμενοι και ομοφοβικοι... Πρεπει να ειμαστε συμφιλιωμενοι με το σωμα μας...

Αλλα κανεις δν θα σου πει τι πρεπει και τι οχι... Αυτο το αποφασιζεις ΜΟΝΟΣ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71839 από extemepaoki στις 03 Φεβρουαρίου 2011, 3:15μμ

extemepaoki

μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Βασικα ρε παιδι μου! εγω πρωτη φορα την επαιξα με παρεα!Κ απο εκει κ περα δν ηταν κατι που μου το πρτιναν! αμα ημουν με ενα φιλο κ ειχαμε καβλες βαζαμε μια τσοντα κ τελιωνε το θεμα! με κανεναν φιλο δν ειχαμε τετοιες ανασφαλιες μεταξυ μας!και μην ακους βλακιες περι ομοφιλοφιλιας!και σε μικροτερη ιλικια προσωπικα τις περισσοτερεσ φορες με παρεα ηταν..γτ ειχαμε ενα παρεηστικο τσοντοπεριοδικο!Πωπω τι μου 8υμισες καλες εποχες μαλακιας :P
Ιδικα οσοι εχουν παει κατασκινοση τα γνωριζουν πολυ καλα αυτα τα παρεηστηκα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71983 από pantapro στις 06 Φεβρουαρίου 2011, 1:26πμ

pantapro

μέλος από: 4/4/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
εγω ως κοριτσι θα τρελαινομουν να το δω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71984 από minrotateonoma στις 06 Φεβρουαρίου 2011, 1:29πμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Εγω το εχω κανει αρκετες φορες. Δεν ειναι κατι φοβερο και φυσικα δεν πρεπει να φοβασαι μηπως γινεις ομοφυλοφιλος, αφου ξερεις πως δεν εισαι. Κοιταξε την πρωτη φορα μπορεις να την παιζεις μεσα απο το παντελονι ωστε οι αλλοι να μην το δουν και σταδιακα θα δεις οτι δεν ειναι κατι που θα πρεπει να ντρεπεσαι μεταξυ των αντρων. Και στο στρατο τετοια θα γινονται. (παντως εγω την πρωτη φορα δεν ντραπηκα ιδιαιτερα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login