Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επαγγελματική πάθηση των αμερικανών μπασκετμπολιστών είναι μαύρισμα του δέρματος τους.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Πιθανος κινδυνος θεμα περιοδος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73187 από sexypandaGR στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 4:10μμ

sexypandaGR

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2010
μηνύματα: 219 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι αρεν για τυχον παρεξηγησεις.Λοιπον σημερα στο σχολειο μια κοπελα χτυπισε το μοριο αλλα ειχε περιοδο.Υπαρχει καποιος κυνδινος να παθει κατι??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #73192 από VeTeRaNoS στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 5:10μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εξαρτάται που χτύπησε πως χτύπησε με τη δύναμη χτύπησε με τη χτύπησε και το κυριότερο αν πονάει ακόμα και που.Αν είχαμε αυτές τις απαντήσεις μπορεί να βγάζαμε κάποιο συμπέρασμα αλλα έτσι γενικά που το λες και γιατρός να διάβαζε αυτά που γράφεις σίγουρα δεν θα μπορούσε να σε βοηθήσει.Πάντως έχω την διαίσθηση ότι δεν είναι τίποτα και ανησυχείς άδικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73255 από sexypandaGR στις 01 Μαρτίου 2011, 2:45μμ

sexypandaGR

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2010
μηνύματα: 219 αποδεκτές 0
την χτιπισε στην πισω περιοχη αλλα πονουσε και μπροστα λεει για κανενα μισαωρο πονουσε αλλα μετα σταματησε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73270 από confused στις 01 Μαρτίου 2011, 4:46μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Και εγώ έχω χτυπήσει εκεί πιο μικρή και είχε τρέξει λίγο αίμα αλλά δεν είχα κάποιο πρόβλημα...


Το email που έχεις στο προφίλ σου δίνει error Mailbox Unavailable και δεν μπορεί να σου γυρίσει το password. Πήγαινε στην επικοινωνία του site αριστερά και δώσε μας άλλο email για το προφίλ σου, ή φτιάξε τελοσπάντων το mailbox σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login