Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν πίνουμε ποτέ καφέ νωρίς το πρωί γιατί θα μας κρατήσει ξύπνιους ως το μεσημέρι.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

η πρώτη μου φορά..σημαντικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73308 από johny232 στις 01 Μαρτίου 2011, 11:40μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Καταρχάς καλησπέρα !!
Αυτό που ζητάω από αυτό το θέμα είναι η βοηθεια σας για την πρώτη μου φορά ,δεν θα πρέπει να ρεζιλευτω!!
Για να προχωρήσω στο κύριο μέρος της συζήτησης,θα πρέπει να σας πω ότι την έχω 14 εκατοστά (ειμαι ενταξει?) αα πάω και τρίτη γυμνασίου...στο ψητο τωρα,τα έχω με την κοπέλα 6 μήνες και σε συζήτηση μας έχουμε μιλήσει και έχουμε σκεφτεί να το προχωρήσουμε...και εκεινη στην ηλικια μου ειναι!λοιπόν..επειδή οπως καταλαβαίνεται δεν ξέρω ποτέ θα είναι αυτή η στιγμή (εκτός και άμα το κανονίσουμε) και θα πρέπει να είμαι έτοιμος!
λοιπόν έχουμε κα λέμε , (θα μου ήταν ευχαριστώ να μου απαντούσατε σε κάθε ερώτηση) άμα υποθέσουμε ότι έρχεται η κοπέλα μου στο σπίτι μου.Εγώ πως θα αρχίσω την συζήτηση για να αρχίσει το πράγμα..?? Πείτε πως θέλει και εκενη, μετά υποθέτω εφόσον έχουμε γδυθεί και τα σχετικά,θα ήταν καλύτερα να προχωρήσουμε σε στοματικό πριν πριν αρχίσει η ερωτική πράξη?ύστερα θα πρέπει εννοείται να βάλω προφυλακτικό (εδώ έξω και ένα πρόβλημα όσες φορές έξω βάλει μόνος μου δεν τα καταφέρνω και τέλεια η μου πέρνει πολλή ώρα, δεν ξέρω ίσος φτει που το πέος που είναι λίγο παχύ,κάθε τυχον σχετική βοήθεια θα ήταν επιθιμητη) μόλις το βάλω ελπίζω σωστά! και αρχίσω, τι στάσεις θα μου προτινατε για αρχάριους???? τέλος άμα έχετε την καλοσύνη πείτε και μου καμία σχετική συμβουλή!!!

ευχαριστώ για τον χρόνο σας,οπως καταλαβενεται έχω αρκετό άγχος :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73323 από nikos200 στις 02 Μαρτίου 2011, 12:32πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
1.μην εχεις αγχος
2.την αγαπας? ερωτας τοτε οχι σεξ.ηρεμα πραγματα
3.το προφυλακτικο να μην εχει αερα μεσα γιατι μπορει να σπασει
3.14 εκ οκ.. οι γυναικες λειτουργουν με μυαλο οχι με μεγεθος. τα προκαταρκτικα ειναι το καλυτερο..αφιερωσε πολυ ωρα σαυτα. το πραγμα θα παει απο μονο του
4.σταση ιεραποστολου
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #73332 από giannisefoa στις 02 Μαρτίου 2011, 1:52μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συμφωνώ με τα παραπάνω!!!!!Κοίτα άγχος δεν γίνεται να μην έχεις το καταλαβαίνω αλλά όταν θα έρθει εκείνη η στιγμή θα το ξεχάσεις!Εκτός από τα παραπάνω ρωτάς πως θα αρχίσεις την συζήτηση...Λοιπόν,εδώ δεν χρειάζεται συζήτηση...Θα πάτε στο κρεβάτι θα την ξαπλώσεις και θα αρχίσεις να την φιλάς.Μετά ξεκίνα σιγά σιγά να την γδύνεις.Λογικά θα αρχίσει κι αυτή,μετά ξεκίνα παιχνίδι με χέρια και δάχτυλα και θα το πιάσει το νόημα.Ε,μετά απλά θα της πεις <<μωρό μου πάω να φέρω τα προφυλακτικά>> θα το φορέσεις και θα κάνεις παιχνίδι!!Καλή διασκέδαση!!!!!! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73340 από AggelosTuDromu στις 02 Μαρτίου 2011, 3:14μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
ξαπλοσε την στο κρεβατι φιλα την στον λαιμο για να καυλωσει μετα γλωσσωφιλο κ παραλιλα δαχτλακι απο μεσα μετα την βγαζεις εξω κ αυτη λογικα θα αρχιζει να στην παιζει θα το βαλει στο στομα (μην ξεχασεις να κανεις κ εσυ στοματικο) μετα απο το στοματικο αν δεν εχετε γδυθει γδυνεστε κ η καλυτερη σταση για πτωτη φορα ειναι ιεραποστολικη αυτη που η γυναικα ειναι με τα ποδια πανω κ στα τεσσερα βασικα ξεφυλισε το καμα σουτρα να δεις πια σε βολευει
το προφυλακτικο ειναι δυσκολη υποθεση ποτε δεν βαζω επειδη χανω χρονο κ μου πεφτει κ στην πραξη δεν νιωθω κ τπτ τωρα αν θελεις εσυ βαλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73354 από death στις 02 Μαρτίου 2011, 4:07μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
πιστευω πως σε καλυψαν τα παιδια.. εγω μονο θα σου πω οτι το καλυτερο ειναι να την ρωτησεις αν θα βαλεις προφυλακτικο και γενικα να συνεργαζεστε γιατι το σεξ ειναι μια πραξη που κανετε μαζι και χρειαζεται επικοινωνια και συνεργασια... επειδη θα ειναι η πρωτησ σας φορα ειναι λογικο να εχεται αγχος και οι δυο, οποτε δεν ειναι κακο να μιλατε και να οριζετε το επομενο σας βημα. αυτα που βλεπουμε στην τηλεοραση που το κανουν αρπαχτικα χωρις να μιλανε κτλ ειναι τελειως ψεμματα και ακτος αυτου απευθυνετε σε 2 γνωστα κ εμειρα μεταξυ τους ατομα πανω στο τομεα "κρεβατι"... ελπιζω να μην σε κουρασα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73368 από johny232 στις 02 Μαρτίου 2011, 8:17μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
λοιπόν καταρχάς ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας ...όσον αφορά το προφυλακτικό το θεωρώ ανευθινο να μην βάλω 1)μπορεί να κολήσω ασθένεια 2)πριν χύσω βγάζω κάτι υγρά όπου ξέρω ότι mpορουν να γονιμοποιήσουν..... Εσείς τη λέτε να βάλω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73386 από giannisefoa στις 02 Μαρτίου 2011, 11:24μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Μιλάς πολύ σωστά!!!!!!!Εγώ ποτέ δεν έχω κάνει σεξ χωρίς προφυλακτικό και ποτέ δεν θα κάνω εκτός αν πηγαίνω για παιδί...Βασικά σχετικά με το προφυλακτικό αυτό που λέω πάντα είναι πως:είναι κρίμα 30 λεπτά ηδονής να τα πληρώνεις μια ολόκληρη ζωή...Ποτέ χωρίς την <<ασπίδα>> στην μάχη :P Εντάξει μπορεί να μην νιώθεις όντως τόσο πολύ αλλά έχει και πλεονεκτήματα...1ον μπορείς να τελειώσεις μέσα της(και να μην αγχώνεσαι να βγεις ώρες πριν τελειώσεις μην γίνει τίποτα)και 2ον κρατάς πιο πολύ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login