Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Tρελή Φαντασίωση με....Κ.αλλα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73889 από Doctoras στις 15 Μαρτίου 2011, 3:02μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν προκειται για μια απλη φαντασιωση.Προκειτε για μια καθηγιτρια γυμναστικης του διπλανου σχολειου που στεγαζεται με εμας.Ειναι γυρο στο 1.70 γυμνασμενη με οχι τοσο μεγαλο στηθος αλλα λακταριστους γλουτιαίους.Απο την πρωτη στιγμη που την ειδα ειπα οτι αυτη θελει πολυ... καθως εχει αγριο χαρακτηρα και φοραει συναιχια φορμες σαν αντιανεμικες ποθ της τονιζουν πολυ ωραια τους γλουτιαιους...
Χτες ομως ενω εκανε παρελαση και εκανε πισω βηματα ειχα την ιδεα ετσι οπως κανει πισω να παω να πεσω πανω της και εντελος αυθορμητα το εκανα με χαρακτηριστικο τροπο κολοντας τον π... μου πισω της.Γηρυσε λιγο θυμομενει ζητησα και καλα συγνωμη δεν ειπε τιποτα και συνεχισε.Τεσπα μην τα πολυλογο απο χτες το οριο που τραβαω μαλ... εχει αυξηθη και ειναι αυτη προταγωνιστρια.Μου εχει καρφωθει αγρια στο μυαλο.Ξεχασα να πω οτι ειναι γυρο στα εικοσηπεντε και δεν ξερω αν ειναι η οχι σε σχεση.Δεν ζητω να μου πειτε τι θα κανω ειναι απυθανο.
Θα κανω τα δικα μου εγω.Απο εσας τωρα ,σας εχει συμβει κατι αναλογο?Αν ναι τι κανατε .Πετυχατε τιποτα?(αφορα οχι μονο αγορια αλλα και κοριτσια...)Ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73897 από gkantemia sto f στις 15 Μαρτίου 2011, 4:05μμ

gkantemia sto f

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
μου εχει συμβει με τον καθηγητη των αγγλικων ου στο φροντηστηριο ηταν γιοσ του διευθυντη και απιστευτα κουκλοσ πρεπει να ειχε καταλαβει οτι μου αρεσε και μπηκε στο παιχνιδι και αυτοσ.μου την επεσε στο χημα με φιλησε στισ τουαλετεσ αστα να πανε πολυ προχω ο τυπασ.αυτο συνεχιστηκε για καμια βδομαδα μετα εγινε διευθυντησ και μου ειπε να διακοπσουμε.μου ειπε οτι τωρα θα πρεπει να προσεχει και οτι δεν πρεπει να ειμαστε μαζι ο χεστησ τεσπα να μην τα πολυλογω χςρισαμε και τελοσ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73972 από kikias στις 16 Μαρτίου 2011, 6:24μμ

kikias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/3/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
αυτες οι φαντασιωσεις να εισαι με καθηγηττρια κτλπ ειναι οι καλθτερες ... ταυτοχρονα και πιο απιαστες!!

               ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΕΝΤΟΛΕΣ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74222 από maR189 στις 22 Μαρτίου 2011, 3:00μμ

maR189

μέλος από: 9/5/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Και εμένα μου έτυχε με μια αντικαταστάτρια στο σχολείο γύρω στα 23 με πολύ ωραία προσόντα και πάνω και κάτω...το έπεζα και καλά ότι εχω συνέχεια απορίες και είμουν μαζί της συνέχεια συνέχεια,είχε καταλάβει ότι μου αρεσει και μου ζήτησε να μην το κάνω τόσο φανερο, μέχρι που μια μέρα ήταν στις τουαλέτες και την ακολούθησα, μπήκα μέσα άρχισα να της μιλάω της ρίχτικα κανονικα και........και έγινε αυτό που καταλάβατε...συνέχισε η σχέση μας μέχρι που επεστρεψε η άλλη καθηγήτρια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82363 από GiannakosRe στις 20 Ιουλίου 2011, 5:52μμ

GiannakosRe

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
ωραιος μαρ καλοπερασες δλδ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login